reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

Witam Dziewczynki :)
U Nas pojawiła się trzydniówka:no: poprostu masakra, mała trzeci dzień ma już temoperaturę fakt że dziś już tylko 38 ale z soboty na niedzielę 39,5 i niechciała spaść :-( co się na martwiałam to maskara... cała nocka w łeb a na rano do pracy.. w dodatku te upały ją męczą, dobrze że chociaż ładnie mi je i pije. mam już dość a słyszłayście że w weekend ma byc 37stopni!!!!!!!!!!! to bedzie dopiero masakra!
jej, współczuje Wam- widze po Filipku że te upały go strasznie męczą, a do tego jeszcze jak Zośka ma 3-dniówke to wogóle koszmar.., u nas za to od wczoraj znowu pojawiły się potówki:wściekła/y: mały jest praktycznie cały wysypany, opłukuje go pod prysznicem conajmniej 3 razy dziennie a to nic nie pomaga:no:
 
reklama
Spaliłam się jak rak nad tym zalewem. Oj obawiam się o noc.
A jutro się chyba z domu nie ruszę, choć Stasiek zapewne z tego względu mnie do obłędu doprowadzi. No i muszę się pakować, w piątek chyba ruszam do Dębek. Sylwik to chyba gdzieś blisko ciebie?
 
Spaliłam się jak rak nad tym zalewem. Oj obawiam się o noc.
A jutro się chyba z domu nie ruszę, choć Stasiek zapewne z tego względu mnie do obłędu doprowadzi. No i muszę się pakować, w piątek chyba ruszam do Dębek. Sylwik to chyba gdzieś blisko ciebie?

to rzeczywiscie noc moze byc tragiczna,ale pozniej za to jaka piekan opalenizna bedzie:)
 
E tam piękna, nie myślałam o opalaniu i złapało mnie tak po prostu, ślady od kostiumu nierówne, no i kostium miałam niezbyt do opalania, wszystko nie tak jak być powinno.
 
gratuluję:) i baardzo zazdroszcze bo my nadal na nutramigenie i moja pediatra mówi, że jeszcze przez pół roku pewnie sie to nie zmieni, ale jestem dobrej myśli- przecież większośc dzieci z tego wychodzi :) ale ciesze sie bardzo, ze na inne jedzonko narazie nie jest uczulony:)

tak szybko to z tego nutramigenu nie zejdziemy. alergolog mówiła, że powoli, powoli, najpierw badanie, potem w wersji optymistycznej kaszki mleczne a dopiero potem potem zmiana mleka. Tak, że pewnie jeszcze pociągniemy kilka miesięcy.

Zosia pokazała uczulenie na gruszkę, ale minął już miesiąc i niedługo spróbujemy znowu. natomiast (oby nie zapeszyć), prawdopodobnie udała się brzoskwinia (soczek).
 
i ja sie witam.
my od wczoraj mieszamy mleko... i od razu zaczelam robic pol na po a dzis juz daje np na 150ml mleka 2 lyzeczki mleka 1 i 3 mleka 2. mala znosi je dobrze i bardzo jej smakuje. kupka narazie normalna zobaczymy co bedzie jak za 2 dni bedzie juz tylko na mleku 2.
 
reklama
Moja bez problemu zniosła przejście na mleko 2, ani nie było innej kupki ani bólów brzuszka:-D
Dafii moja jak na razie protestuje jak ją wsadzam do krzesełka :wściekła/y:ale codziennie ją wkładam na chwile , może się przyzwyczaji...:sorry2:A krzesełko fajne, widać że raczej lekkie jest a to tez ma znaczenie.

Dziewczyny jak wasze maluchy piją jeszcze nutramigen 1 to jedną puszkę oddam, bo mi została:tak:
 
Do góry