reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

Dzien dobry:)
Ja znowu wyspana:))))
Odkad Juleczka w swoim pokoju spi moj D nie wybudza jej rano o 5 jak do pracy wstaje i Julciami do 6:30 spi...dla mnie rewelacja!!!
Kurcze jestem pod wrazeniem. Po raz pierwszy od dawna duzo wiecej do nadrobienia jest na glownym niz a zamknietym:D
 
reklama
Jeszcze bardziej, bo Ty sama jesteś...szkoda że mieszkamy tak daleko siebie. Oby Cię ZUS podratował :tak:


Alek mi jeszcze śpi :szok:
 
luuuzna dzikeuje:) licze ze moze w tym mies dostane jeszcze z zusu kase za te 2 tyg przedluzonego urlopu macierzynskiego:)

Twoja postawa fikusku jest niesamowita:) pozdziwiam:) ale na pewno duzo lepiej tak wlasnie widziec same pozytywy bo co to da zeby sie dolowac:) A masz duzo szczescia w postaci alanka i to jest najwazniejsze:D
 
Jeszcze bardziej, bo Ty sama jesteś...szkoda że mieszkamy tak daleko siebie. Oby Cię ZUS podratował :tak:


Alek mi jeszcze śpi :szok:

Wow:) to Alanek szaleje:) mojemu ze 2 razy sie tylko zdarzylo ze dluzej pospal:D Mam nadzieje ze ZUS podratuje chociaz jak podania zanosilam to wiecznie cos sie czapiali ze cos nie tak jest mimo ze pani tam napisala mi wzor i po tym jeszcze wiecznie nie takk,i musialam jechac do szefa by poprawial i znowu do ZUSu i w fekcie tak mnie tam zlawtwli ze podanie zaniostalam juz w czerwcu a macierzysnki konczyl sie 20 kwietnia....tak jak by specjalnie chciala ta pani zrobic tak zdebym kasy nie dostala,teraz byla inna to wziela i powiedziala ze moze tam dalej to przyjma... zadzwonie tam i sie dowiem:)
 
No ja tez juz odliczam do weekendu:tak:Od kiedy wróciłam do pracy to bardzo zaniedbuje dom:baffled:ale co poradzę, jak mam wolne to chce jak najwięcej czasu spedzać z Julką:-D
Kurcze fikusek teraz dałaś mi do myślenia, ja tak sobie lekką ręką wydaję pieniądze:zawstydzona/y:bo w sumie moja wypłata marna jest i tak ją traktuje na ubranka dla małej, zabawki itp. Ostatnio tak się rozpędziłam z kupowaniem jej ubranek że pół wypłaty przepuściłam:zawstydzona/y:chyba trzeba zacząć oszczędzać.:tak:
Możecie polecić jakś dobrą, niedrogą, małą kamerę???Bo właśnie stwierdziłam, że fajnie by było małą nagrywać,szybko się zapomina jak coś robi nowego:-D
 
reklama
No ja tez juz odliczam do weekendu:tak:Od kiedy wróciłam do pracy to bardzo zaniedbuje dom:baffled:ale co poradzę, jak mam wolne to chce jak najwięcej czasu spedzać z Julką:-D
Kurcze fikusek teraz dałaś mi do myślenia, ja tak sobie lekką ręką wydaję pieniądze:zawstydzona/y:bo w sumie moja wypłata marna jest i tak ją traktuje na ubranka dla małej, zabawki itp. Ostatnio tak się rozpędziłam z kupowaniem jej ubranek że pół wypłaty przepuściłam:zawstydzona/y:chyba trzeba zacząć oszczędzać.:tak:
Możecie polecić jakś dobrą, niedrogą, małą kamerę???Bo właśnie stwierdziłam, że fajnie by było małą nagrywać,szybko się zapomina jak coś robi nowego:-D

tez tak wydawalam:D jak mialam. A co do kamerki to sie nie znam. ja nagrywam filmiki na aparacie i zrzucam na kompa:) krotkie ale zawsze to cos:)
 
Do góry