reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

reklama
Zajmuja sie nim ,bawia:) ale finonsowo jednak nie bardzo,sami teraz nie wiele zarabiaja,siostra,na studiach,wiec sama musze raczej Alanka urzymac i siebie ,ale jak mi braknie to pozycza kasy. Nie jest zle,bo w razie czego wiem ze chociaz pozycza kasy do tego przelewu:)

ja bym nie dała rady, chociaz pewnie jak mus to mus..przynajmniej nie masz kasy na słodkości:p zawsze da sie znaleść plusa:p
 
ja bym nie dała rady, chociaz pewnie jak mus to mus..przynajmniej nie masz kasy na słodkości:p zawsze da sie znaleść plusa:p

no to jest plus:D:D dalabys rade:) ja od pocztaku ciazy praktycznie sama wiec mialam duzo czasu zeby sie nastwaiz ze finansowo bedzie ciezko. do maciezynskiego byl luzik a wychowawyczy troche gorzej ale tez nie jest tragicznie,jeste wiele osob ktore maja gorzej,ja nie musze rachunkow placic i mam dach nad glowa bo mieszkam z rodzicami,takze nioe jest zle.Po prostu musze sie ograniczac:)
 
kurcze mea to się porobiło. Biedna Agatka, dużo zdrówka dla niej. Ja Ci nawet nie odpisałam o tym Osiecku, ale wtedy u nas było niezłe zamieszanie z chrzcinami:( Chętnie bym przybyła, ale wspomniane już chrzciny mocno nadszarpnęły nasz domowy budżet:(

z lublina to na sama sobote mozesz dojechac !! pokombinuj i przyjedz !!!

Laski kolorowych snów!!! Spadam lulu bo jutro nie wstane do pracy!!!
O tak Mea, jutro juz błogosławiony piatek;-)

taa .wsteczne odliczanie zaczynamy !! za 8h bede miala weekend!!
 
Osz w mordę :-D

A zaprawszam, juz nie raz pisałam;-)
Dodam, ze mieszkam niecałe 100 m od jeziorka;-)

Hahaha ale się wkopałaś :-D

Daffii ja osatnio poza meczami to nic nie ogladam w sumie:D moj tata oglada mecze i mnie w cianal:D a teraz 2 dni przerwy jest:)

Meeeeczeee :-) kocham meeeeczeee :-D

nadrobiłam:)
:-D tak skwituję zaistniała sytuację:) dobrze, że teraz do tego luźźźźźźno podchodzimy:D
ja ide nakarmić rybki i cos zjeść, więc daffi poczekaj z tym 2gim kontem, bo ja tez chwilkę będę:D

Magda - luuuz to podstawa :-)

Oj laski szajba odbiła :-D pozytywnie :-) cieszę się, że w końcu miło można poczytać główny i jest CO poczytać :-D
Mea ja 10 nie dam rady :-( T ma urodziny :-( Nosz kurde ale datę ustaliłyście eh...no cóż zdjęcia pooglądam chociaż...

Mea zdrowia dla Agatki :tak:
Fikusek współczuję sytuacji pieniężnej ;/
 
reklama
Do góry