reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

reklama
daffi zawsze możesz założyć drugie konto i pisać ze sobą pod dwoma nickami;-)

No ja tez juz odliczam do weekendu:tak:Od kiedy wróciłam do pracy to bardzo zaniedbuje dom:baffled:ale co poradzę, jak mam wolne to chce jak najwięcej czasu spedzać z Julką:-D
Kurcze fikusek teraz dałaś mi do myślenia, ja tak sobie lekką ręką wydaję pieniądze:zawstydzona/y:bo w sumie moja wypłata marna jest i tak ją traktuje na ubranka dla małej, zabawki itp. Ostatnio tak się rozpędziłam z kupowaniem jej ubranek że pół wypłaty przepuściłam:zawstydzona/y:chyba trzeba zacząć oszczędzać.:tak:
Możecie polecić jakś dobrą, niedrogą, małą kamerę???Bo właśnie stwierdziłam, że fajnie by było małą nagrywać,szybko się zapomina jak coś robi nowego:-D

Kurde mi tez az glupio, ze tak pieniadze przepuszczam;/ a co do kamerki to ja od siebie moge powiedziec tylko tyle, ze chyba fajniejsza jest taka co od razu na plytki nagrywa. Ja mam kamere z twardym dyskiem, bo moj maz koniecznie chcial kamere hd i teraz stwierdzam, ze to byl srednio dobry zakup, bo jakosc a i owszem, ale zgrywanie tego na komputer i przerabianie na dvd (bo w hd zajmuje mega duzo miejsca) to kupa roboty i doprosic sie teraz meza o to nie moge. Ewfekt jest taki, ze wszystkie filmiki Frankowe sa na pamieci kamery ciagle, a ja ostatnio bym ja zostawila na basenie....i chyba bym sie zaplakala jakbym stracila wszystkie nagrania Franka od urodzenia:-(
 
tez tak wydawalam:D jak mialam. A co do kamerki to sie nie znam. ja nagrywam filmiki na aparacie i zrzucam na kompa:) krotkie ale zawsze to cos:)

sluchaj Fikusku, a korzystasz moze z jakis form pomocy spolecznej. Ponoc jest tego troche dla samotnych matek ( bo dobrze zrozumialam, ze jestes samotna?), a dlaczegoby nie skorzystac.....zawsze dla Alanka bedzie wiecej pieniazkow....
 
Fikusiek dzielna z Ciebie laseczka dajesz rade!!! No ale nie ma co sie dolowac bo na pewno sie odbijesz w zyciu kazdego ( no prawie kazdego:-)) sa okresy lepsze i gorsze pod wzgledem finansowym a po gorszym na szczescie zawsze przychodzi ten lepszy a moze jakiegos milionera poderwiesz kto wie:-D:-D:-D
 
sluchaj Fikusku, a korzystasz moze z jakis form pomocy spolecznej. Ponoc jest tego troche dla samotnych matek ( bo dobrze zrozumialam, ze jestes samotna?), a dlaczegoby nie skorzystac.....zawsze dla Alanka bedzie wiecej pieniazkow....

jako samotna matka dostaje tylko 170 zl bo tyle mi sie nalezy:D wiec dla mnie to smiech na sali a nie zapomoga:D
 
Fikusiek dzielna z Ciebie laseczka dajesz rade!!! No ale nie ma co sie dolowac bo na pewno sie odbijesz w zyciu kazdego ( no prawie kazdego:-)) sa okresy lepsze i gorsze pod wzgledem finansowym a po gorszym na szczescie zawsze przychodzi ten lepszy a moze jakiegos milionera poderwiesz kto wie:-D:-D:-D
hehe milionera:D:D jak wroce do pracy bedzie lepiej:) i wszystkie najlepszego dla maluszka:)
 
Frankowa mama no ja tez mam hd i mnie to wkurza ze filmiki tyle miejsca zajmuja a konwenter mi w ogole ich nie czyta nie umiem tego przerobic kiedys moj T to robil i duzo czasu zajelo fajne jest jedynie to ze tyle filmikow sie miesci ale szkoda ze nie maja np po 5 mg hihi
My zgrywamy wszystko dodatkowo na dysk zewnetrzny ktory sobie lezy ale dawno tego nie robilam musze sie tym zajac.
 
jako samotna matka dostaje tylko 170 zl bo tyle mi sie nalezy:D wiec dla mnie to smiech na sali a nie zapomoga:D

no to faktycznie.....oszalamiajaca suma.....pewnie Cie ta kwota powala na kolana i nie wiesz na co wydawac, eh;/ a wychowawczego 400 zl dostajesz? bo chyba cos takiego funkcjonuje/funkcjonowal, jesli dochod na jednego czlonka rodziny wynosil 400 czy 500 zl.........? poza tym gdzies czytalam, ze np do mopsu mozna sie zglaszac po jakies zapomogi celowe- na pampersy itd. (nie wiem czy t na forum tego nie pisal ktos)
 
reklama
Szymek dziekuje ;) No te zapomogi to komedia i jeszcze tak utrudniaja jam moj tata juz byl bardzo ciezko chory to chcielismy dodatek pielegnacyjny do renty to zaledwie 180 zl bylo a moj tata na opatrunki bandaze i plastry tracil 50 zl dziennie bo mial taka wielka rane na szyi z ktorej cieklo i cieklo:( no i poszlam to zalatwiac z siostra a baba nam specjalnie nie dala jednego druku i jak sie zorientowalam to wrocilam tam a ona udawala ze nie wie o co chodzi i jakos druk sie znalazl czlowiek taki chory cale zycie pracowal i cala ta durna kase na leki traci a jakis babsztyl utrudnia otrzymanie marnych 200 zl dodatkowo ciekawe jakby sama byla w takiej sytuacji no coment;/Ide bo maly sie obudzil baj;)
 
Do góry