reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

reklama
uwierz ze tak!
podejzrewam ze jednym ciosem zabije! hahahha
zreszt azawsze mialam sile jesli chodzi o to ale etraz moje łapy na bank odstarszaja zlosliwcow:)
hehehe dobre!:-D

Asia- Daffi- gratuluję zębolków :-).

Mam pytanie- czy któryś dzieciaczek już je w wysokim krześle??????
my jemy od ok. 2 tygodni tez na pollezaco, ale sie wychyla do przodu:dry:

dziekujemy :)
My jemy w krzeselku!!! Juz od dobrego miesiaca !
Jaka ulga dla mojego kregoslupa ahhaha !
Zobacz załącznik 259498Zobacz załącznik 259499
ale fifol slodki chlopak!

noooo GARTULACJE ! czy jest jjeszcze jakiś bezzębnik czy bęzebnica opocz nas ? ;-)
MYYYYYYYYYYYYYYYYYY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

kurcze a ja juz po 2 piwkach haha:-D a co se bede zalowac! maly juz spi wiec juz swiety spokoj mam:tak: wysle zaraz Łukasz apo jeszcze jedno:-Djuz dawno sobie nie strzelialm takiej lufencji hihihih
a co! raz na jakis czas trzeba!

krde moze i ja powinnam sobie strzelic z % i dac cyca memu dzieciu....moze w koncu by mi porzadnie sie przespal:p:p:p
hihihihi sie usmialam

ja zmeczona juz dzis jestem takze niedlugo mykam......Olek daje mi ostatnio popalic, ciesze sie ze sie wam moje ciuszko podobaja, to znaczy ze moge tak do ludzi wyjsc:tak:
 
kuźwa i u nas się zaczynają pobudki nocne, jak przesypiał całe nocki tak od dwóch się budzi ok. 2 nad ranem i jeść woła (a o 19:30 zjada 210 ml z kaszką :dry:), i buszuje do 4. a później pobudka o 6-7 i tyle ze spania. może nie jest najgorzej ale już się przyzwyczaiłam do wysypiania się i chodzę jak zombie :-D

Ale jakie szczęśliwe zombie :-D

Wiesz rozm. 86 niby przeznaczony jest dla dzieci ok roczku;-)

Mnie też to przeraża :-D

luuuzna moj maz wczoraj pojechal do sklepu, w ktorym kupowalismy wozek. Reklamacji nie uwzglednili, powiedzieli, ze dzis przyjezdza do nich ktos z tako to skonsultuja. Na szczescie bez problemu maz dokupil 2 tylne kolka. 20 zl za sztuke....wiec moze tez idzcie tam gdzie kupiliscie wozek, albo obojedne do jakiego sklepu, byle z wozkami tako, bedzie taniej, jak za jedno Wam 45 zl policzyli. DOdam jeszcze, ze babka chciala 25 zl za sztuke, ale maz sie wytargowal:p:p:p

Bardzo dziękuję :) Poszukamy jeszcze :))

Thx darlingu moj kochany!
No ja tez kocham wlosy Robercika _ MOJ ULUBIENIEC JAK NIC!!!!!

Teraz T uważa mnie za lesbijkę, bo w kółko piszemy, że się kochamy :-D I radzi na paradę iść do Wawy :-D:-D Asia idziemy?:-)

:-D:-D:-D:-D:-D

OGLASZAM WSzeM I WOBEC!!!!!

Mamy KŁA !!!!! LEWA DOLNA JEDYNKA OD RANA NA WYLOCIE SIĘ SUSZY !!:-D:-D:-D:-D
WYSTUKALAM Z RANCA LYZECZKA !!! A żeby sie upewnic wepchalam palucha i mi go skasowal !!! WIEC mamy pieknego bialego i bardzooooo ostrego zebola!!! WKONCU!
Tak wiec poznalam powod 2 tygodniowego wstawania w nocy i placzu przez sen!!!!!
BRODY DO GRYZIENIA TO JA JUZ MU NIE DAM !!!!!!!!!!!!!!!!


Myslalam ze to dulzej potrwa ,bo tak naprawde dopiero wczoraj zdalam sobie sprawe ze idzie mu ta jedynka i jeszcze pisalam ze pewnie potrwa przebijanie kilka dni a tu prosze dzisiaj SURPRISE


No jestem dumna :)

A teraz my z dobrą nowiną!
Juz wiemy co sie dzialo z misunia ze nie chciala spac!
mam nadzieje ze to to!
wlasnie jadla sobie obiadek i cos mi stuknelo! zajrzalam do buziaka po jedzeniu by przemyc dziaselka i mamy zebolka!
co prawda caly nie jest na wierzchu!
wystaje tylko jeden maly czubeczek... jest bialy i przez dziaselko przekul sie taki szpikulec ala koncowka od igly:) haha postukalam po nim lyzeczka i tak ladnie slychac!:) normlanie jestem taka szczesliwa ze sie poplakalam!
prawa dolna jedyneczka wychodzi nam.. powiedzcie mi dziewczyny jak u was juz kawalek sie przebil to ile czasu wychodzil tak by widoczny byl caly ząbek?
no i do listy mam dopisac jak juz caly wyjdzie czy ten czubeczek juz sie zalicza?

Dziś premiera kolejnej części Zmierzchu (Karnitynko jesteeeeeeś????:-)) to i małych wampirów więcej :-D

GRATULUJEMY KŁÓW :-)

Asia- Daffi- gratuluję zębolków :-).

Mam pytanie- czy któryś dzieciaczek już je w wysokim krześle??????

I Aluś je :tak: Od dawna ;-)

kurcze a ja juz po 2 piwkach haha:-D a co se bede zalowac! maly juz spi wiec juz swiety spokoj mam:tak: wysle zaraz Łukasz apo jeszcze jedno:-Djuz dawno sobie nie strzelialm takiej lufencji hihihih

Ula Ty chlorze :-D Daj jedno, bo ja wypiłam ostatnio wszystko :-D
 
OGLASZAM WSzeM I WOBEC!!!!!

Mamy KŁA !!!!! LEWA DOLNA JEDYNKA OD RANA NA WYLOCIE SIĘ SUSZY !!:-D:-D:-D:-D
WYSTUKALAM Z RANCA LYZECZKA !!! A żeby sie upewnic wepchalam palucha i mi go skasowal !!! WIEC mamy pieknego bialego i bardzooooo ostrego zebola!!! WKONCU!
Tak wiec poznalam powod 2 tygodniowego wstawania w nocy i placzu przez sen!!!!!
BRODY DO GRYZIENIA TO JA JUZ MU NIE DAM !!!!!!!!!!!!!!!!


Myslalam ze to dulzej potrwa ,bo tak naprawde dopiero wczoraj zdalam sobie sprawe ze idzie mu ta jedynka i jeszcze pisalam ze pewnie potrwa przebijanie kilka dni a tu prosze dzisiaj SURPRISE


No jestem dumna :)

Asica GRaTULEJSZYN ! :-)
 
Ale się oststnio rozpisujecie, nie nadążam:-D
A więc my też jeszcze bez ząbków i chyba się nie zapowiada bo mała pogodna jest tylko czasem w nocy się przebudza ale bez płaczu:-)Gratuluje nowych ząbków dzieciaczki!!!
Ale się wkurzyłam:wściekła/y:Już kiedyś pisałam, że planowałam iść na troche na wychowawczy ale mnie szef wezwał bo chciał mnie przenieść na inne stanowisko ale pod warunkiem że wrócę po macierzyńskim. Nie byłam zbyt chętna ale nie bardzo mi dał wybór:dry:a teraz jak wrócilam to mi każą iść się dokształcić bo nie mam odpowiedniego wykształcenia:szok:chyba pogieło kogoś, wystarczy mi 5 lat studiow które zrobiłam. Więc powiedziałam,że nie moge i jeśli już to wolę wrocić na dawne stanowisko i tak się stało. Tylko po cholerę wracałam:wściekła/y:a dziewczyna która mnie zastępowała już nie pracuje więc mnie uziemili:wściekła/y:
ok, poczytałam i ide sprzątać;-)
 
Ale się oststnio rozpisujecie, nie nadążam:-D
A więc my też jeszcze bez ząbków i chyba się nie zapowiada bo mała pogodna jest tylko czasem w nocy się przebudza ale bez płaczu:-)Gratuluje nowych ząbków dzieciaczki!!!
Ale się wkurzyłam:wściekła/y:Już kiedyś pisałam, że planowałam iść na troche na wychowawczy ale mnie szef wezwał bo chciał mnie przenieść na inne stanowisko ale pod warunkiem że wrócę po macierzyńskim. Nie byłam zbyt chętna ale nie bardzo mi dał wybór:dry:a teraz jak wrócilam to mi każą iść się dokształcić bo nie mam odpowiedniego wykształcenia:szok:chyba pogieło kogoś, wystarczy mi 5 lat studiow które zrobiłam. Więc powiedziałam,że nie moge i jeśli już to wolę wrocić na dawne stanowisko i tak się stało. Tylko po cholerę wracałam:wściekła/y:a dziewczyna która mnie zastępowała już nie pracuje więc mnie uziemili:wściekła/y:
ok, poczytałam i ide sprzątać;-)
no to nie ciekawie,mi szef nie robil problemow z wyhowawczym,napisalam podanie na 3 lata i wyrazil zgode:)
 
Ja się zastrzelę.
Jak nie zaglądam dłużej niż kilka godzin to nawał stron,że masakra normalnie.
Mój brzdąc juz spi,ale coś czuję,że mi zrobi w nocy niespodziankę,bo te ząbki nie dają jej spokojnie spac.
ciągle sie budzi i marudzi ,szkoda mi jej ,mogłyby już wylezc.
Ja uciekam bo padam na pysk.

Wszystkim solenizantom zycze wszystkiego co najlepsze a chorowitkom zdrówka.
Brawa dla Julii i Fifiego! :tak:
Ja to tez bym wolała troche z tymi zębolami poczekac...ale widze,że Kini sie ze wszystkim spieszy.
Nie mam pojecia jak to dzisiaj zrobila,ale siadła na chwilę.
w szoku byłam.
No ale ie o to chcialam zapytac - powiedzcie mi czy wasze pociechy juz ładnie trzymają np zabaweczkę??ładnie łapią??
bo moja tak jakby chce,ale nie zawsze jej wychodzi.
widzę że lewa rączka sprawniejsza od prawej.
krde moze i ja powinnam sobie strzelic z % i dac cyca memu dzieciu....moze w koncu by mi porzadnie sie przespal:p:p:p
dobre dobre.Ja żeby moja przespała mi całą noc musiałabym chyba z pól litra sama wydoic,heehe.
 
reklama
Fenix Martynia juz z 3 miechy bardzo ładnie trzyma zabawki;) Mimo to pamiętaj, że każde dziecko ma swoje tempo rozwoju.
 
Do góry