reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

luuuzna moj maz wczoraj pojechal do sklepu, w ktorym kupowalismy wozek. Reklamacji nie uwzglednili, powiedzieli, ze dzis przyjezdza do nich ktos z tako to skonsultuja. Na szczescie bez problemu maz dokupil 2 tylne kolka. 20 zl za sztuke....wiec moze tez idzcie tam gdzie kupiliscie wozek, albo obojedne do jakiego sklepu, byle z wozkami tako, bedzie taniej, jak za jedno Wam 45 zl policzyli. DOdam jeszcze, ze babka chciala 25 zl za sztuke, ale maz sie wytargowal:p:p:p
 
reklama
a ja i tak dzisiaj wyruszam na ogledziny wozkow parasolek:) Ten peg perego pliko p3 mnie baaaaardzo interesuje, miala ktoras z nim stycznosc?
ja sobiscie za nimi nie przepadam bo sa bardzo "sztywne", jak opie kowałam sie siostrzenica to przeklinałam te wózki, dlatego ja osobiście polecam taki WÓZEK BABY STAR NEO OBROTOWE POMP KOŁA +GRATIS (1082089762) - Aukcje internetowe Allegro jestem z niego baardzo zadowolona, bo św ietnie spisujesie a mieście jak i w lesie :_)
 
ja sobiscie za nimi nie przepadam bo sa bardzo "sztywne", jak opie kowałam sie siostrzenica to przeklinałam te wózki, dlatego ja osobiście polecam taki WÓZEK BABY STAR NEO OBROTOWE POMP KOŁA +GRATIS (1082089762) - Aukcje internetowe Allegro jestem z niego baardzo zadowolona, bo św ietnie spisujesie a mieście jak i w lesie :_)

Tylko, ze moja spacerowka z tako jest praktycznie identyczna jak ten wozek, wiec nie ma sensu kpowac tego samego. Mysle o tym ppp, bo chce miec dwa wozki. Do lasu, na plaze i na zime ta spacerowke tako. Tylko, ze ona jest dosc duza i ciezka i......boje sie, ze znowu moze mi w najmniej oczekiwanym momencie strzelic kolo. Drugi wozek ma byc lekki, ma zajmowac malo miejsca w samochodzie, ale musi byc na tyle porzadny, zeby mi sie znowu nie rozklekotal po pol roku. Ma stanowic dla mnie zapasowke i zamiennik na transport dla Franka na zakupy kiedy juz wyrosnie z fotelika wpinanego w stelaz. No i dobrze by bylo, zeby to byl juz ostatni wozek Franka:)
 
o kurcze, ale duże rozmiary. Nasza na 68 nosi:)

Daniel też nosi już 80-86, tyle że on jest długi, bodziaki musi mieć na 86 bo go cisną w jajeczkach, spodenki niektóre ma jeszcze na 74, bluzeczki też. największy problem z body, bo te większe, na styk na długość, mają za duże "dekolty" :-D

Daffi, Cherie- duże wasze dzieciaczki. Moja też dopiero dorasta do 68, dużo pasuje jeszcze 62 a niektóre bluzeczki jeszcze od urodzenia (choć nieliczne) i wtedy miały podwijane rękawy, a teraz już są ok.
 
Daffi, Cherie- duże wasze dzieciaczki. Moja też dopiero dorasta do 68, dużo pasuje jeszcze 62 a niektóre bluzeczki jeszcze od urodzenia (choć nieliczne) i wtedy miały podwijane rękawy, a teraz już są ok.

U nas dokładnie tak samo z rozmiarem jak u Was :-)
Witam się, mam chwilę, bo mała zasnęła to trochę poczytam Was wstecz.

I dołączam się do życzeń dla dzisiejszych solenizantów :tak:
 
Heeej:)
My juz tez po spacerku:) Fajnie bylo:D Pogoda extra, wymarzona na spacerek a ze mamy za domem rezerwat przyrody to mamy gdzie hasac:)
Ja na moj wozek narzekac nie moge...jest naprawde rewelacja a jezdze nim codziennie po roznych terenach...jedyny jego minus to to ze jest duzy i ciezki...ale mi to akurat nie przeszkadza.
Widzialam dzisiaj po raz pierwszy taka dopinke do tylu wozka gdzie starsze dziecko moze stanac jak sie zmeczy chodzeniem:) badzo fajna sprawa.
 
nadrobiłam:):):):) teraz po krótce co u nas- więc nie odzywałam się bo mieliśmy trochę roboty z położeniem paneli na przedpokojach, musieliśmy po nocy slęczeć- bo za dnia Maciej w pracy a ja z małym, dalej resocjalizuje mojego psa- skubaniec nie chce robić siusiu na dworze, wiec mam dodatkowa robotę, a tak poza tym to jst kochany no oprócz dziejszego incydentu kiedy to zjadł kanapki mojego męzulka do pracy ;) nasza spacerówka , która zamówiliśmy przyszła w ciągu jednego dnia, i jest naprawdę super! pompowane koła,amortyzatory, skrętne koła, a przede wszystkim więcej miejsca w środu, no i rozkłada sie do pozycji leżącej:),także w razie co ja gorąco ją polecam, nie zawsze tanie sa złe:)

mialam pytac jaki to wozek ale poznije wkleilas linka - mi sie bardzo podoba :)

Witam sie z rana...troszke mialam tego nadrabiania...temat wagi na tapecie...no coz ja to ciagle na diecie jestem...z tym ze ja to malo wytrwala jestem, no ale od tygodnia na dukanie i nie jst tak zle wiec postaram sie wytrwac.
Fikusek i luuuzna - super, ze z dzieciaczkami po badaniach wszystko ok!
Asia i Daffi - kurcze wspolczuje tych pobudek...ale wiecie co ja mialam podobnie i po paru dniach wyszly 2 jedynki i juz spi ladnie spowrotem wiec moga to byc zeby.
Ula - glupoty na tych centylach wypisuja. Moj ziec jest idealny wiec to powinni napisac:)
Asia (again) - twoje posty wymiataja naprawde...ptak zarzadzil!!!
sylwik - no biedna jestes z tymi nieprzespanymi nocami:(
frankowa_mama- no ty kolejna niewyspana:( miejmy nadzieje, ze sie w koncu dzieciaczki unormuja. no i z potowkami nie pomoge bo my jeszcze nie mialysmy.

no ptak ptakiem ,biedny ukapal go ,a ja w tym czasie zanselam ahahahah ,przyszedl i sie zaczol przytulac to dostal zjeb...e ze mnie obudzil a ja zmeczona i to nie on bedzie wstawal w nocy tylko ja ! ahhahahaha zakrylam sie poduszka i obrucilam z fochem na druga strone !!!!!!!!!!!!!!!
rano wstal Jarek i mowi ze zrobilam sie OSCHLA !!!!!!!!!!!!!!!!!

Jak Boga kocham nie pamietam co by mnie wybudzal hahahahhaha !!!!!!!

Wiec ptak ptakiem ukapany ale nie wykorzystany!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:-D:-D

Wszystkiego najlepszego dla Robercika emiry i Patryka beaci z okazji ukonczenia 6 miesiecy!!!:-):-):-):-):-):-):-):-)

My tez zyczymy wsiego dobrego


A nie mowiłam :-D Od razu lepszy humor, jak poczytałam Cie z rana :-D
And I love U too do stu tysięcy gwoździ (tak w bajce mówili przed chwilą :-D)
I kto tu do wariatek należy? :-D







Asia popłakałam się ze smiechu :-D Wiecie co jak się nie dziwię, że Alek tyle śpi po ojcu :szok: T wczoraj zasnął koło 15 - spał do 22, wstał, umył się i dalej w kimę do 5 :szok: Jaki ojciec taki syn :-D !!!!!










A mnie wkur****o :-D

Thx darlingu moj kochany!



kochana i tak Kocham i Ciebie I Filipka mimo ze czort i bije mamye... w koncu mu sie znudzi. i tak nie zapomne jego oburzenia na tate! jak krzyczal kiedys na niego :)
hahaha ten filmik mi sie najbardziej podobal!

u nas dzis katastrofa! nie dosc ze Julka plakala wieczorem nie chciala zasnac to jeszcze moj maz nie bardzo kwapil sie by nia sie zajac!
ja juz padalam na ryjek!
wzielam mala do wozka w ciemnym pokoju powozilam chwile i usnela! ale godzina byla juz 23!!!!!!!! spala dosc czujnie i delikatnie.. jak tylko ruszylam sie na lozku to stekala.. ale pobudki byly 2!
ja widze w niej strach przed snem! nie wiem czemu ona boi sie zasnac.. jeszcze pzred wczoraj drzemki w dzien robila a juz wczoraj nie.. bo co zasnela to z placzem wstawala!

My was tez bardzo mocno kochamy ! NO to ja ci wspolczoje usypiania ,u nas sie uspokoilo troszke nie doscv ze zasnol sam po zabawie w lozeczku to jeszcze 2 pobudki i to tylko po to aby go poprawic :)
Tak wiec jest dobrze!I bedzie jeszcze lepiej :) - tak mi sie wydaje :dry:

A ja stawiam ze to lek separacyjny !!!U Julci ! Poczytaj o skoku rozwojowym !!!NO chyba ze zebalki ! ale czego by usypiac sie bala !!!!

Wszystkiego Najlepszego Dla Czupurka Emiry:):):):)
kocham jego wlosy!

i Patryczka Beaci! :-)

No ja tez kocham wlosy Robercika _ MOJ ULUBIENIEC JAK NIC!!!!!
 
reklama
no ptak ptakiem ,biedny ukapal go ,a ja w tym czasie zanselam ahahahah ,przyszedl i sie zaczol przytulac to dostal zjeb...e ze mnie obudzil a ja zmeczona i to nie on bedzie wstawal w nocy tylko ja ! ahhahahaha zakrylam sie poduszka i obrucilam z fochem na druga strone !!!!!!!!!!!!!!!
rano wstal Jarek i mowi ze zrobilam sie OSCHLA !!!!!!!!!!!!!!!!!
Jak Boga kocham nie pamietam co by mnie wybudzal hahahahhaha !!!!!!!

Wiec ptak ptakiem ukapany ale nie wykorzystany!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:-D:-D

O nieeeeeeee!!! Biedny ptak:( :-D:-D:-D
 
Ostatnia edycja:
Do góry