reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

reklama
OGLASZAM WSzeM I WOBEC!!!!!

Mamy KŁA !!!!! LEWA DOLNA JEDYNKA OD RANA NA WYLOCIE SIĘ SUSZY !!:-D:-D:-D:-D
WYSTUKALAM Z RANCA LYZECZKA !!! A żeby sie upewnic wepchalam palucha i mi go skasowal !!! WIEC mamy pieknego bialego i bardzooooo ostrego zebola!!! WKONCU!
Tak wiec poznalam powod 2 tygodniowego wstawania w nocy i placzu przez sen!!!!!
BRODY DO GRYZIENIA TO JA JUZ MU NIE DAM !!!!!!!!!!!!!!!!


Myslalam ze to dulzej potrwa ,bo tak naprawde dopiero wczoraj zdalam sobie sprawe ze idzie mu ta jedynka i jeszcze pisalam ze pewnie potrwa przebijanie kilka dni a tu prosze dzisiaj SURPRISE


No jestem dumna :)

Gratulacje dla kolejnego wampirka! zaraz dopisze go do listy!:)
 
Daniel też nosi już 80-86, tyle że on jest długi, bodziaki musi mieć na 86 bo go cisną w jajeczkach, spodenki niektóre ma jeszcze na 74, bluzeczki też. największy problem z body, bo te większe, na styk na długość, mają za duże "dekolty" :-D
o jak mnie wkurzaja te luzne dekolty!!:wściekła/y:

Wiesz rozm. 86 niby przeznaczony jest dla dzieci ok roczku;-)
z tymi rozmiarami to roznie bywa....;-)
ostatnio była u nas szwagierka z chłopczykiem, którym się opiekuje. Dominik ma 10 miesięcy i jest taki sam jak mój 6-miesięczniak...
hehe, u nas to samo wszyscy mowia ze olek wyglada na starszego!

Heeej:)
My juz tez po spacerku:) Fajnie bylo:D Pogoda extra, wymarzona na spacerek a ze mamy za domem rezerwat przyrody to mamy gdzie hasac:)
Ja na moj wozek narzekac nie moge...jest naprawde rewelacja a jezdze nim codziennie po roznych terenach...jedyny jego minus to to ze jest duzy i ciezki...ale mi to akurat nie przeszkadza.
Widzialam dzisiaj po raz pierwszy taka dopinke do tylu wozka gdzie starsze dziecko moze stanac jak sie zmeczy chodzeniem:) badzo fajna sprawa.
pomyslowy wozek!:tak:

OGLASZAM WSzeM I WOBEC!!!!!

Mamy KŁA !!!!! LEWA DOLNA JEDYNKA OD RANA NA WYLOCIE SIĘ SUSZY !!:-D:-D:-D:-D
WYSTUKALAM Z RANCA LYZECZKA !!! A żeby sie upewnic wepchalam palucha i mi go skasowal !!! WIEC mamy pieknego bialego i bardzooooo ostrego zebola!!! WKONCU!
Tak wiec poznalam powod 2 tygodniowego wstawania w nocy i placzu przez sen!!!!!
BRODY DO GRYZIENIA TO JA JUZ MU NIE DAM !!!!!!!!!!!!!!!!


Myslalam ze to dulzej potrwa ,bo tak naprawde dopiero wczoraj zdalam sobie sprawe ze idzie mu ta jedynka i jeszcze pisalam ze pewnie potrwa przebijanie kilka dni a tu prosze dzisiaj SURPRISE


No jestem dumna :)

gratuluje zebola!

Dzięki Kasiuch, już rozmawiałam z pediatrą i wykorzystam mleczko mieszając je z dwójką.
to ok:)


japo zakupach, olus na polowie zakupow spal, i byl grzeczny tylko pozniej kupa zaczela mu przeszkadzac, tu wstawiam fotki rzeczy ktore sobie kupilam (specjal for JOASIA:))
(niby nic specjalnego w tych ciuszkach ale mnie sie podobaja:tak::sorry2:)
 

Załączniki

  • P1030598.jpg
    P1030598.jpg
    21,3 KB · Wyświetleń: 19
  • P1030597.jpg
    P1030597.jpg
    15,1 KB · Wyświetleń: 17
  • P1030596.jpg
    P1030596.jpg
    23,4 KB · Wyświetleń: 18
japo zakupach, olus na polowie zakupow spal, i byl grzeczny tylko pozniej kupa zaczela mu przeszkadzac, tu wstawiam fotki rzeczy ktore sobie kupilam (specjal for JOASIA:))
(niby nic specjalnego w tych ciuszkach ale mnie sie podobaja:tak::sorry2:)

Kasiuch sliczne ciuszki i jakie malutkie!!!!!!!!!!!!!!!
uwierz mize w nogawke od spodni to moja reka by nawet nie weszla!!!!!
 
A teraz my z dobrą nowiną!
Juz wiemy co sie dzialo z misunia ze nie chciala spac!
mam nadzieje ze to to!
wlasnie jadla sobie obiadek i cos mi stuknelo! zajrzalam do buziaka po jedzeniu by przemyc dziaselka i mamy zebolka!
co prawda caly nie jest na wierzchu!
wystaje tylko jeden maly czubeczek... jest bialy i przez dziaselko przekul sie taki szpikulec ala koncowka od igly:) haha postukalam po nim lyzeczka i tak ladnie slychac!:) normlanie jestem taka szczesliwa ze sie poplakalam!
prawa dolna jedyneczka wychodzi nam.. powiedzcie mi dziewczyny jak u was juz kawalek sie przebil to ile czasu wychodzil tak by widoczny byl caly ząbek?
no i do listy mam dopisac jak juz caly wyjdzie czy ten czubeczek juz sie zalicza?
 
reklama
Do góry