reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

OGLASZAM WSzeM I WOBEC!!!!!

Mamy KŁA !!!!! LEWA DOLNA JEDYNKA OD RANA NA WYLOCIE SIĘ SUSZY !!:-D:-D:-D:-D
WYSTUKALAM Z RANCA LYZECZKA !!! A żeby sie upewnic wepchalam palucha i mi go skasowal !!! WIEC mamy pieknego bialego i bardzooooo ostrego zebola!!! WKONCU!
Tak wiec poznalam powod 2 tygodniowego wstawania w nocy i placzu przez sen!!!!!
BRODY DO GRYZIENIA TO JA JUZ MU NIE DAM !!!!!!!!!!!!!!!!


Myslalam ze to dulzej potrwa ,bo tak naprawde dopiero wczoraj zdalam sobie sprawe ze idzie mu ta jedynka i jeszcze pisalam ze pewnie potrwa przebijanie kilka dni a tu prosze dzisiaj SURPRISE


No jestem dumna :)
 
reklama
OGLASZAM WSzeM I WOBEC!!!!!

Mamy KŁA !!!!! LEWA DOLNA JEDYNKA OD RANA NA WYLOCIE SIĘ SUSZY !!:-D:-D:-D:-D
WYSTUKALAM Z RANCA LYZECZKA !!! A żeby sie upewnic wepchalam palucha i mi go skasowal !!! WIEC mamy pieknego bialego i bardzooooo ostrego zebola!!! WKONCU!
Tak wiec poznalam powod 2 tygodniowego wstawania w nocy i placzu przez sen!!!!!
BRODY DO GRYZIENIA TO JA JUZ MU NIE DAM !!!!!!!!!!!!!!!!


Myslalam ze to dulzej potrwa ,bo tak naprawde dopiero wczoraj zdalam sobie sprawe ze idzie mu ta jedynka i jeszcze pisalam ze pewnie potrwa przebijanie kilka dni a tu prosze dzisiaj SURPRISE


No jestem dumna :)

No to super!!!Gratulacje!!!!
 
OGLASZAM WSzeM I WOBEC!!!!!

Mamy KŁA !!!!! LEWA DOLNA JEDYNKA OD RANA NA WYLOCIE SIĘ SUSZY !!:-D:-D:-D:-D
WYSTUKALAM Z RANCA LYZECZKA !!! A żeby sie upewnic wepchalam palucha i mi go skasowal !!! WIEC mamy pieknego bialego i bardzooooo ostrego zebola!!! WKONCU!
Tak wiec poznalam powod 2 tygodniowego wstawania w nocy i placzu przez sen!!!!!
BRODY DO GRYZIENIA TO JA JUZ MU NIE DAM !!!!!!!!!!!!!!!!


Myslalam ze to dulzej potrwa ,bo tak naprawde dopiero wczoraj zdalam sobie sprawe ze idzie mu ta jedynka i jeszcze pisalam ze pewnie potrwa przebijanie kilka dni a tu prosze dzisiaj SURPRISE


No jestem dumna :)

gratulujemy:)



Ula ostatnio pisalas ze masz powera:D chyba przeszedl na mnie,bylam na zakupach a pozniej caly czas sprzatalam chalupe:D maly padl teraz i mam chwile dla siebie:) ale jestem taka glodna ze szok:) chyba jajka sadzone trzeba zrobic:D
 
moj antos teraz ma przepisane bebilon pepti ale 1 to tylko jeszcze jedna musze wykupic:( tak bym ci pomogla...
a czy to mleczko pomoglo Michasiowi? bo antek pije je od poniedzialku i na razie poprawy nie widze a nawet jakby wiecej mu krosteczek wyszlo:( pediatra kazala podawac na razie na obiad dzien w dzien kroliczka i wlasnie zauwazylam ze po nim uczulenie sie nasila,chociaz wczesniej smarowalkam go mascia sterydowa a teraz nie kazala... nie wiem czy go wysmarowac...bo ta wysypka na prawde troche wieksza niz zwykle. Dzies na obiad dostal jednak brokule i jutro i w niedziele tez dam same jarzyny zeby poobserwowac jak to bedzie z jego skorka na samych jarzynkach.
Mojemu pomogło ale po miesiącu był efekt właściwy, a z mlekiem już się sprawa rozwiązała mam mieszać pół 1 na pół 2.
 
u nas dzis katastrofa! nie dosc ze Julka plakala wieczorem nie chciala zasnac to jeszcze moj maz nie bardzo kwapil sie by nia sie zajac!
ja juz padalam na ryjek!
wzielam mala do wozka w ciemnym pokoju powozilam chwile i usnela! ale godzina byla juz 23!!!!!!!! spala dosc czujnie i delikatnie.. jak tylko ruszylam sie na lozku to stekala.. ale pobudki byly 2!
ja widze w niej strach przed snem! nie wiem czemu ona boi sie zasnac.. jeszcze pzred wczoraj drzemki w dzien robila a juz wczoraj nie.. bo co zasnela to z placzem wstawala!
Jej to masz nie ciekawie:( co sie Julci dzieje ze spac tak nie chce,chociaz moj tez czujnie spi od jakiegos czasu ale nie daje mi pomalic i pobudek w nocy nie ma.
pewnie wykonczona juz jestes:( trzymam dalej za was kciuki by w koncu sie poprawilo i Julcia dala mamie odpoczac:*
 
reklama
Do góry