reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

reklama
Dafii jak tam nocka? A ile twoja Jula ma wzrostu ze 86 rozm. nosi?

w sumie nie wiem..... ostatnio bylo 72cm ale to 6tyg temu....
we wtorek moze sie dowiem jak pojde z nia na szczepienie i po zbadaniu sie okaze czy ja w ogole zaszczepia!
wszystko nosi na 86 tylko body 80 a bluzki i bluzeczki musi na 92 bo raczki ma za grube i cisna ja!
co do snu odpisalam na posta Asi co i jak u nas....
nie chce pisac drugi raz tej samej wiadomosci :)
 
kochana i tak Kocham i Ciebie I Filipka mimo ze czort i bije mamye... w koncu mu sie znudzi. i tak nie zapomne jego oburzenia na tate! jak krzyczal kiedys na niego :)
hahaha ten filmik mi sie najbardziej podobal!

u nas dzis katastrofa! nie dosc ze Julka plakala wieczorem nie chciala zasnac to jeszcze moj maz nie bardzo kwapil sie by nia sie zajac!
ja juz padalam na ryjek!
wzielam mala do wozka w ciemnym pokoju powozilam chwile i usnela! ale godzina byla juz 23!!!!!!!! spala dosc czujnie i delikatnie.. jak tylko ruszylam sie na lozku to stekala.. ale pobudki byly 2!
ja widze w niej strach przed snem! nie wiem czemu ona boi sie zasnac.. jeszcze pzred wczoraj drzemki w dzien robila a juz wczoraj nie.. bo co zasnela to z placzem wstawala!

Hmm. to faktycznie dziwne, żeby takie dziecko bało się zasnąć, nawet nie mam pomysłu z jakiego powodu...:no:
To przy rozmiarach chyba nie zawsze chodzi o długość, bo moja niby 77 cm ma a nosi 74 rozm. i jeszcze wszystko trzeba jej wszywać bo za luźne jest...
 
Marzka- hm...ja nie wiem czy pediatra teraz nam zapisze 1 czy 2, bo w ponm przepisala nam tylko 2 puszki, ale jak da 1 to moze bym odkupila chociaz 2 albo 3, ale mowie chyba da nam 2.....
 
Hmm. to faktycznie dziwne, żeby takie dziecko bało się zasnąć, nawet nie mam pomysłu z jakiego powodu...:no:
To przy rozmiarach chyba nie zawsze chodzi o długość, bo moja niby 77 cm ma a nosi 74 rozm. i jeszcze wszystko trzeba jej wszywać bo za luźne jest...

dlugosc to nie wszytsko wiem cos o tym... julka ma problem z bluzeczkami i spodenakimi glownie bo w udach jej sie niemieszcza i cisna ja i tak samo w raczkach jest!
dlatego musi mic ciut wiekszy zeby bylo luzniej ale brzuch ma duzy to wszytsko ladnie sie uklada i ne widac ze to az taki rozmiar:)
 
Bebilon Pepti 1
moj antos teraz ma przepisane bebilon pepti ale 1 to tylko jeszcze jedna musze wykupic:( tak bym ci pomogla...
a czy to mleczko pomoglo Michasiowi? bo antek pije je od poniedzialku i na razie poprawy nie widze a nawet jakby wiecej mu krosteczek wyszlo:( pediatra kazala podawac na razie na obiad dzien w dzien kroliczka i wlasnie zauwazylam ze po nim uczulenie sie nasila,chociaz wczesniej smarowalkam go mascia sterydowa a teraz nie kazala... nie wiem czy go wysmarowac...bo ta wysypka na prawde troche wieksza niz zwykle. Dzies na obiad dostal jednak brokule i jutro i w niedziele tez dam same jarzyny zeby poobserwowac jak to bedzie z jego skorka na samych jarzynkach.
 
dlugosc to nie wszytsko wiem cos o tym... julka ma problem z bluzeczkami i spodenakimi glownie bo w udach jej sie niemieszcza i cisna ja i tak samo w raczkach jest!
dlatego musi mic ciut wiekszy zeby bylo luzniej ale brzuch ma duzy to wszytsko ladnie sie uklada i ne widac ze to az taki rozmiar:)
my mamy tak samo:-)musze malego ubierac w ciut wieksze rzeczy bo w raczkach mniejsze nie chca przejsc a jak przejda to cisna!
Daffi a ja nadal trzymam kciukaski za Juleczke!
 
reklama
my mamy tak samo:-)musze malego ubierac w ciut wieksze rzeczy bo w raczkach mniejsze nie chca przejsc a jak przejda to cisna!
Daffi a ja nadal trzymam kciukaski za Juleczke!

dzieki.. w nocy byly 2 pobudki ale za to cyrk z usypianiem!
tez nie wiem co to jest juz!
teraz padla na lezaku zobaczymy jak dlugo ale tak sie wsciekala ze brak mi slow!
ja zmykam bede pozniej moze.
 
Do góry