reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

daffi kurcze to Julka tez daje Ci popalić? no az nie wierze toz to maly Anioleczek jest...milusinska ma!

nie wiem co sie jej tsalo... juz jakies 5 dni to trwa... nie wiem co jest ale jak wrzasnie to mowie ci i lzy jak grochy leca az ciezko ja uspokoic.. i nie tylko w nocy... za kazdym razem jak tylko zasnie dzis ani razu nie spala bo co zasnela to po 20min placz!
 
reklama
ja przed ciaza bralam bio CLA z zielona herbata:) tez dobre,efekty tez byly widocze no ale zaszlam w ciaze i sie skonczylo:D ale jeszcze je mam w domu to je wyjem i kupie te twoje:) tylko to dopiero jak skoncze brac antybiotyki:)
A w ogole kupilam ostatnio olej lniany w kapsulkach:) podobno to wspomaga dchudzania,uspokaja,dziala dobrze na cere,wlosy,pasnokcie,na uklad krazeniqa bo ma te kwasy omega3 i te inne dobre:) biore chyba 3 dzien i zobaczymy jaki to efekt da:D
ja probowalam brac bio CLA ale dla mnie byly za wielgachne i mi sie cofalo przy przelykaniu i dlatego przeszlam na ananas. a ile chcsz zrzucic?
 
nie wiem co sie jej tsalo... juz jakies 5 dni to trwa... nie wiem co jest ale jak wrzasnie to mowie ci i lzy jak grochy leca az ciezko ja uspokoic.. i nie tylko w nocy... za kazdym razem jak tylko zasnie dzis ani razu nie spala bo co zasnela to po 20min placz!
o jejku ale biedactwo:-(gdybys cchociaz wiedziala od czego to bys starala sie jej pomoc a tak to ona sie meczy a Ty razem z nia:-(nawet do glowy mi nie przychodzi pomysl co by to moglo byc...ucaluj ja.
 
Ja to miałam śmiesznie z wagą, bo ciąże zaczynałam z 72 kg, do 8 miesiąca przytyłam do 80 kg a w 9 miesiącu schudłam 3 kg:szok:a mój lekarz zachwycony, baran jeden, nie pomyślał, że coś nie tak że ja schudłam a mała też nie przybierała...ale już nie warto do tego wracać. Tydzień pobytu w szpitalu po porodzie i 7 kg w dół:szok:, potem tydzień w domu i nastepne 2 kg w dół,najlepiej odchudza stres... A teraz znowu 2 kg w górę:-pa się rozpuściłam.
 
Ja to miałam śmiesznie z wagą, bo ciąże zaczynałam z 72 kg, do 8 miesiąca przytyłam do 80 kg a w 9 miesiącu schudłam 3 kg:szok:a mój lekarz zachwycony, baran jeden, nie pomyślał, że coś nie tak że ja schudłam a mała też nie przybierała...ale już nie warto do tego wracać. Tydzień pobytu w szpitalu po porodzie i 7 kg w dół:szok:, potem tydzień w domu i nastepne 2 kg w dół,najlepiej odchudza stres... A teraz znowu 2 kg w górę:-pa się rozpuściłam.

no widzisz a mnie po porodzie w szpitalu faszerowali sterydami po ktorych sie tyje:(
 
reklama
Do góry