reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

dziekuje kochana... jestem bezradna i musze na to patrzec niestety!!!!!!

Współczuje Dafii, na pewno przejdzie niedługo:tak:Mi raz Jula ciągle się w nocy budziła to do pracy poszłam pół żywa:wściekła/y:ale mam super mamę i powiedziała, że jak się to będzie powtarzać to mi w nocy pomoże:tak:Na szczęście to był tylko raz.
 
reklama
kurcze co się z naszymi maleństwami dzieje, że co chwila jakieś problemy? :sad:
co do tabletek na odchudzanie... ja w swojej dawnej karierze (wiecie o co chodzi) brałam therm line. i schudłam dużo, owszem, ale takiego powera mi dawały, że nie mogłam spać po nocach :dry:
 
reklama
luuzna julka tez nosi 86 i co najlepsze niekotre malawe sa! szok!
wow rosnie jak na drozdzach!

witajcie, ufff...nadrobilam was , )jakbz co to klawiatura mi sie popryestawiala i pisye z zamiast y , ina odwrot:sorry2:

takye no, kupilam sobie spodnicyke i jestem w syoku normalnie nosye tyn. nosilam roymiar 38, schudlam ale nie wiedyilam ye ay tak, pryzmieryam 34 i dobra!:szok:
nie to nie jest dobra wiadomosc, moja mama i tak juy sie smieje ye tzlłka nie mam....:wściekła/y::zawstydzona/y:

no jutro rusyam na dalsyz ciag yakupow jakies buciki moye, spodnie, i bluzecyki, cyas odswieyzc syafe.....

p.s. ale sie wzspalam, wzgonilam mame na spacer y olkiem i spalam od 16.30 do 19!!!!!!ah jak milo bzlo!
no no kochana to ty ale masz figurke!!! fiu fiu! ja taka mialam chyba w zerowce:-D zazdroszcze![/QUOTE]w zerowce ! no nei moge ale wy dzis teksty macie! hehe,



nacisnij prawy shift i Ctrl na raz powinno pomoc:D[/QUOTE]
pomoglo:) dzieki bede pamietac:)

o wlasnie przestal sie suszyc i ryyyk........mowie Wam masakra.....powiedzcie mi ze to minie.....ze mi sie dziecko nie zepsulo na dobre......bo inaczej czeka mnie kaftan....
zepsulo....hehe do dzieci powiinna byc instrukcja obslugi! i serwis naprawczy!ale modeli zastepczych nie chcemy!:D
wspolczuje kochana, :*
nie wiem co sie jej tsalo... juz jakies 5 dni to trwa... nie wiem co jest ale jak wrzasnie to mowie ci i lzy jak grochy leca az ciezko ja uspokoic.. i nie tylko w nocy... za kazdym razem jak tylko zasnie dzis ani razu nie spala bo co zasnela to po 20min placz!
to widze ze nie tylko u nasproblemy ze snem.....moze nie az tak ze wrzask, ale to ciagle wiercenie sie przekrecenie marudzenie ze ta pozycja mu nie odpowiadaa ulozyc sie nie moze i tez zaczyna plakac:/
daffi trzymam kciuki zeby sie uwas chociaz uspokoilo!
a ja nic tylko siedze od 2 godz. na lapie i ciagle tylko nadrabiam, skrobiecie jak szalone!
 
Do góry