reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

Ula czasami (po dłuższej analizie naszych postów) myślałam, że my nie w ciąży tylko chore na głowę :-D

i dziękujemy :-) warto się cieszyć, póki zdrowe dziecko :tak:
aha my nosimy 86 :-D No i duże 80 :-D

Fikusek a nie wyglądasz na taką, co by tylko jadła w ciąży :-D My spalałyśmy kalorie na klawiaturze :-D
jak to nie wygladam:D:D
tylze jadlam ze szok i to same chipsy prawei:) i teraz waze tyle co w 9 mies nic nie spadlo:D
 
reklama
dzien dobry Paniom :)
my dzis obchodzimy polroczku
dalysmy rade i dozylysmy w dobrej formie i humorach
:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:happy2::happy2::happy2::happy2::happy2::happy2::happy2::happy2::happy2::happy2::happy2::happy2::happy2::happy2::happy2::happy2::happy2::happy2::happy2::happy2::happy2::happy2::happy2::happy2::happy2::happy2::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::elvis::elvis::elvis::elvis::elvis::elvis::elvis::elvis::elvis::elvis::elvis::cool2::cool2::cool2::cool2::cool2::cool2::cool2::cool2::cool2::cool2::cool2::cool2:
rzeczywiscie w dobrych! chzba skladalam yzcyonka lae jescye ray wsyzstkiego naj!

A mi dzis ortopepeda powiedzial zeby dawc dziecku rece zeby sie podciagalo no i mlowil ze pod paszkami mozna go trzymac i zeby soebie juz pomalu dreptal:) wychodzi na to ze ilu lekarzy tyle opini:)
nasya pediatra sama go podciagala ya rece!
Hej laski.
Niestety zmuszona byłam zmienic nick,ale nie o tym chcę pisac.
Troszkę was zaniedbałam,ale zupełnie nie mam na nic czasu :-(
Chciałam was zapytac jak moge się pozbyc krostek z twarzulki mojej małej.
zauwazylam ze zrobiły jej sie małe czerwone krostki najpierw w kąciku lewego oka,a teraz ma już i pod noskiem i dookoła ust.
Moja sis mówi,że dookoła ust to pewnie od smoczka,bo jak się mała poci i ssie smoczek to faktycznie mogą się jej zrobic potówki,ale sama dokładnie nie wiem czy to potówki :-(
przemywałam już rumiankiem,smarowałam swoim mlekiem - bo tak mi radzono,ale nic nie pomogło.
dzisiaj zauważyłam,że już ma po jednej na każdej z powiek:-( nie mam pojęcia jak temu zaradzic.
fakt faktem zrobiły się jak się zaczęły te upały,ale chyba mogę zrobic coś żeby znieknęły prawda??
może któraś z was też miałą podobny problem.
yyyyyyyy.....niestety ale nie mam pojecia:dry:




Sie witamy :)
Ja standardowo raz na tydzien zagladne ,czasu ,weny i checi brak !
Jakos tak sie poswiecilam dzieciom ze normalnie nie chce mi sie na neta zagladac hahah !
Zreszta ciepelko a ze se zrobilismy PIEKNIE na podworku to az przyjemnie siedzien na dworze ! A tam gdzie mamy meble ogrodowe juz mi neostrada siada z sygnalem wiec nie zabieram lapka bo nie ma sensu !
Uwielbiam popoludnia normalnie jak moj Jaek wraca i zabiera Filipa toz mam raj !
Cisza ,spokoj !
I tak se odpoczywam do 20 kapanie i dalej oddaje malego w rece Jarka a coooo ,niech wie co ja przechodze jak on w pracy !
Siedze na dworze teraz z przodu domu na chustawce ale fajnie tylko ze MOSKITO troche mnie atakuje !Maz zakupil mi ZUBRA wiec se popijam ! A oni poszli skracac mi spodnie ,bo tak leza 3 pary za dlugie i nie moglam nosic a ze Jarek ma jakiegos tam kolege co umie szyc to do krawca nie potrzebabylo niesc :) Mowie BIERZ malego - no i wyjscia nie mial ! A ja Pelen RELAX - fajnie mi co ?

Filip kuzwa jaki on sie czort zrobil ! Normalnie mnie bije ! Szczypie ,ciagnie za wlosy i drapie ! NO i po gebie zdzieli ,a wszystko to ze stoickim spokojem i patrzy na moja reakcje ! NO i dalej zrywa sie w nocy normalnie 2 tydzien nam leci jak nie wiecej ze budzi sie po kilka razy z placzem albo tak sie rzuca w lozeczku ze mnie obudzi i juz nie spie naslu****e czy sie nie budzi czasami ! Jak spal przez 7 miesiecy mi tak teraz co noc daje czadu ! SKOK ROZWOJOWY ALBO KLY bo nie wiem juz o co chodzi!
A w dzien tez za bardzo juz spac nie chce ! Jest ciekawy wszystkiego doslownie ! Wszystko chce zobaczyc i dotknac !
Krzyczy NIE ale pewnie znaczenia slowa nie zna ahhahah ! Mowi TO ale to pewnie tez przypadek ,spiewa normalnie spiew piszczac i znienia tonacje ! Ostatnio zostawilam go na podlodze ( rozzsielilam koldre ) patrze a ten czort maly juz na drugim koncu pokoju a pokoj mamy naprawde duzy - neiwiem jak on to zrobil nie widzialam nie przyuwazylam !
Wiem jedno przemieszcza sie ale na bank to nie bylo raczkowanie , zapewne poprzewracal sie z plecow na brzuch i tak dalej ! Albo pelza na glowie bo tak tez lubi ostatnio!
No i nie posiedzi ! Przewala sie na wszystkie strony wiec go nie sadzam -przyjdzie czas to sam sobie poradzi i usiadzie! Na girkach stoi sztywno jak go trzymam pod paszki to skacze jak sprezyna ( jarkowi jajka ostatnio poobijal normalnie) I bardzo to mu sie podoba takie wlansie stanie ! a prosty jak struna !No ale siedziec nie posiedzi i tyle !zaraz bardzo go syry ciekawia i sie wygina i garbi ! tak wiec wole zeby lezal a cwiczyl to swoje pelzanie!

NO i NIUSY !!!!!! Lewa dolna jedynka prawie na wierzchu - mysle ze przebije sie w kilka dni ,wczoraj jeszcze za wiele nie bylo a dzisiaj juz ja wyczuwam palcem i widac ja bardzo wyraznie !stukalam lyzeczka ale jeszcze nie wystukalam hahahah !

Laski przepraszam ale nie nadrabiam ! Za duzo !
Marta - tyle co doczytalam trzymam bardzo mocno kciuki za ANTOSI!!!!!Jestem z Wami!
Daffi - jak tam moja synowa ? jak sie czuje ?
Cherie _ kochana Gratulacje!!!!
LILIJKO- i wam nastepnych cudownych lat razem :)

No i stoo lat dla JUBILATOW naSZYCH!

Jezeli o kims zapomialam bardzo przepraszam !

Witam wszystkie laski ktore niezdarzylam poznac :)
nie moge!!!! sikam ye smiechu!
przemieszcza sie na glowi...chcialabzm to zobaczyc:tak:

a Antos zasypia codziennie ok 19,30:-) bez problemu wypija kaszuncie i kladziemy go do lozeczka po zcym maly zamyka oczka i nawet nie wiem kiedy zapada w sen:tak:
tez bym tak chciala, bo u nas to ostatnio wzcie jest zamiast snu:dry:


witajcie, ufff...nadrobilam was , )jakbz co to klawiatura mi sie popryestawiala i pisye z zamiast y , ina odwrot:sorry2:

takye no, kupilam sobie spodnicyke i jestem w syoku normalnie nosye tyn. nosilam roymiar 38, schudlam ale nie wiedyilam ye ay tak, pryzmieryam 34 i dobra!:szok:
nie to nie jest dobra wiadomosc, moja mama i tak juy sie smieje ye tzlłka nie mam....:wściekła/y::zawstydzona/y:

no jutro rusyam na dalsyz ciag yakupow jakies buciki moye, spodnie, i bluzecyki, cyas odswieyzc syafe.....

p.s. ale sie wzspalam, wzgonilam mame na spacer y olkiem i spalam od 16.30 do 19!!!!!!ah jak milo bzlo!
 
witajcie, ufff...nadrobilam was , )jakbz co to klawiatura mi sie popryestawiala i pisye z zamiast y , ina odwrot:sorry2:

takye no, kupilam sobie spodnicyke i jestem w syoku normalnie nosye tyn. nosilam roymiar 38, schudlam ale nie wiedyilam ye ay tak, pryzmieryam 34 i dobra!:szok:
nie to nie jest dobra wiadomosc, moja mama i tak juy sie smieje ye tzlłka nie mam....:wściekła/y::zawstydzona/y:

no jutro rusyam na dalsyz ciag yakupow jakies buciki moye, spodnie, i bluzecyki, cyas odswieyzc syafe.....

p.s. ale sie wzspalam, wzgonilam mame na spacer y olkiem i spalam od 16.30 do 19!!!!!!ah jak milo bzlo![/QUOTE]
no no kochana to ty ale masz figurke!!! fiu fiu! ja taka mialam chyba w zerowce:-D zazdroszcze!
 
reklama
witajcie, ufff...nadrobilam was , )jakbz co to klawiatura mi sie popryestawiala i pisye z zamiast y , ina odwrot:sorry2:

takye no, kupilam sobie spodnicyke i jestem w syoku normalnie nosye tyn. nosilam roymiar 38, schudlam ale nie wiedyilam ye ay tak, pryzmieryam 34 i dobra!:szok:
nie to nie jest dobra wiadomosc, moja mama i tak juy sie smieje ye tzlłka nie mam....:wściekła/y::zawstydzona/y:

no jutro rusyam na dalsyz ciag yakupow jakies buciki moye, spodnie, i bluzecyki, cyas odswieyzc syafe.....

p.s. ale sie wzspalam, wzgonilam mame na spacer y olkiem i spalam od 16.30 do 19!!!!!!ah jak milo bzlo!
no no kochana to ty ale masz figurke!!! fiu fiu! ja taka mialam chyba w zerowce:-D zazdroszcze![/QUOTE]

nacisnij prawy shift i Ctrl na raz powinno pomoc:D
 
Do góry