reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

reklama
Szkoda, że od poniedziałku żadna nie zareagowała na mój post i nic nie napisała :-:)-:)-(




Wielka szkoda, że Daffi ma jakieś wątpliwości co do tego forum, bo jest tu chyba bardzo długo i odniosłam wrażenie, że jest niezwykle sympatyczną dziewczyną. Jest tu kilka nowych mam, które mogą zawsze liczyć na jej obecność. Większość mam "siedzi" na jakimś zamkniętym i zlewa nas i nasze problemy. To przykre. Pisałam, że jak mnie poznacie to może pozwolicie mi wkleić fotki mojej córki na zamkniętym. Odzewu znów brak :-( Nie chodziło mi o to, żebyście pozwoliły mi od razu wejść na ten zamknięty, ale liczyłam na trochę zainteresowania. Cóż widocznie nie interesuje Was ja, ani moje dziecko. Wolicie swoje grono i nie chcecie nikogo nowego. Mówi się: "trudno" i żyje się dalej ....




Mam ten sam problem. Nauczyłam moje dziecko, że mama jest na każde kwęknięcie i teraz mam za swoje. Jednak nie potrafię zostawić jej samej płaczącej. Dlatego też pojawiałam się przeważnie wieczorem (w nocy) na forum, nadrabiałam i dzieliłam się swoimi spostrzeżeniami. Jednak coraz mniejszy widzę w tym sens. Szkoda, bo po całym dniu z dzieciakiem chętnie zasiadałam, czytałam i pisałam z Wami. Cóż, chyba będę musiała znaleźć sobie inne zajęcie na wieczór ...
No to widzę, żesmy same sobie winne, ja powoli próbuję Filipka odzwyczajać od "mamy na każde zawołanie", i powiedzmy ze trochę mozolnie to idzie , ale wierzę, że będzie dobrze, że i ja będę mogła w spokoju ten obiad zrobić i Filipek będzie sam potrafił się pobawić:) jak ostatnio miałam doła małego tak teraz jestem dobrej myśli :) a co do nieodpisywania na posty- ja często tez nie odpisuję, i to nie dlatego, ze kogoś nie lubię tylko czasem nie mam czasu zeby nadrabiać, uśmiechnij się i głowa do góry :)
 
Hej Kochane, dawno mnie nie było wreszcie na chwile moge wejsc na neta :) Na poczatek mam pytanie do dziewczyn które maja jakies pojecie o komputerach, chcialabym sobie sciagnac jakis program zebym mogla sobie wstawic kilka zdjeć tu na forum czy na nk. Mozecie mi cos polecic? Zaraz dodam jakies zdjecia chlopaków
 
No wiec przed nami jeszcze troche nauki i chlopaki z dziadkami... Własnie dzisiaj wrocilam od rodziców bo bylam na 2 dni to sie troche mogłam Bąbelkami na cieszyc, ale za nimi tesknie, tak szybko sie zmieniają i zdobywaja nowe umiejetnosci, ze po tygodniu (a dwoch?)sa nie do poznania. Generanie Misiu sobie juz siedzi ładnie , Łukaszek jeszcze nie tak ładnie, ale robi slicznie kosi -kosi, no i chlopaki dzisiaj rozmawiali ze sobą, dialog niezly sie wywiązał, myslalam ze pekne ze śmiechu, kochani są. A egzaminy dobrze na razie mamy za soba 3, wynik niezły dwie 5 - z ortopedi i parazytologii i 4 z neurologii. Nastpne 25ego i 7 lipca ostatni, juz nie moge sie doczekac. A teraz poczytam co u Was. Najpierw pooglądam foteczki nowe nasyzch słodziaczków.
 
Matra super że u maluszków ok no i trzymamy kciuki za egzaminy!!!
Ja jak chcę coś porobić przy zdjęciach to ściągnęłam sobie Picassę..wg mnie dość prosty w obsłudze!

No i czekamy na zdjęcia!
 
Hej Kochane, dawno mnie nie było wreszcie na chwile moge wejsc na neta :) Na poczatek mam pytanie do dziewczyn które maja jakies pojecie o komputerach, chcialabym sobie sciagnac jakis program zebym mogla sobie wstawic kilka zdjeć tu na forum czy na nk. Mozecie mi cos polecic? Zaraz dodam jakies zdjecia chlopaków

hej:) ja polecam paint shop pro:) ma wielefunkcji i jest prosty w obsludze:)
 
Buziole dla wszystkich półroczniaków
Alanek śpi mąż w pracy a ja ...upragniona cisz i spokój... tylko co tu robić???
chyba spać pójdę
naprawdę odwykłam od luksusu jakim jest chwila tylko dla siebie
 
dzieki dziewczyny jutro sabie je sciagne mam nadzieje ze sa tak proste w obsludze ze dam rade, ;) jak nie to bede pytac, a teraz ide spac bo jestem padnieta, i dola mam bez moich skarbów
 
reklama
Do góry