reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

U nas dziś i jutro Dni Radomska będą koncerty ale zimno jak diabli wątpię czy się skuszę a poza tym zanosi się na deszcz. Szkoda trochę bo zawsze to fajna impreza ale nie chce przeziębić Michasia.
 
reklama
Ja cały tydzień sama siedzę w soboty do 13 też, ale w sumie to i tak ja większość przy małym robię tyle że jest z kim pogadać bo z małym się jeszcze nie porozmawia, ale kiedyś będzie można :)

:) no ja rozmawiam z Alankeim chociaz go nie rozumie ale czasami ostra dyskusja idzie:)
Byc moze jeszcze kiedys bede z kimsc:) czas pokaze:)
A wczoraj wywolalam zdiecia w wiekszym formacie i kupialam antyrame i tam jest ok 15 zdiec i juz wisi na scianie:D jak malemu pokazuje to dopiero wtedy dyskutuje:D:D chyba mu sie podoba:D
 
Fajny pomysł, muszę też sobie taką sprawić
a co do samotnego wychowywania dziecka pewnie że dobrze jest mieć pełną rodzinę i w kimś oparcie ale bywa i tak że lepiej jest być tylko z maleństwem. Mam koleżankę którą narzeczony zostawił w 5 m-cu ciąży bardzo rozpaczała a teraz z perspektywy czasu nie żałuje tyle że finansowo jest ciężko jej maluch jest prawie w wieku Alanka
 
Fajny pomysł, muszę też sobie taką sprawić
a co do samotnego wychowywania dziecka pewnie że dobrze jest mieć pełną rodzinę i w kimś oparcie ale bywa i tak że lepiej jest być tylko z maleństwem. Mam koleżankę którą narzeczony zostawił w 5 m-cu ciąży bardzo rozpaczała a teraz z perspektywy czasu nie żałuje tyle że finansowo jest ciężko jej maluch jest prawie w wieku Alanka

my sie rozstralismy ok 7-8 tyg ciazy jak bylam na podtrzymaniu...ale nie rozpaczalam...najwazniejsze bylo dla mnie malenstwo:) a pan P cos kasy daje niby,nie wiele ale dobre i to:)
 
reklama
Do góry