reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

Witam się!
Przede wszystkim wszystkiego najlepszego dla naszych dzisiejszych półroczniaków: Julki, Julki, Igorka i Gabrysi!
Ostatnimi czasy tylko nadrabiam, jakoś weny i czasu na odpisywanie brak:( W niedzielę mamy chrzciny i to zaprząta moją głowę. W kilku sprawach mieliśmy zamieszanie, ale już jest ok i mam nadzieję, że w niedzielę wszystko się uda. Razem z naszym będzie 9 chrztów, więc pewnie msza się przeciągnie, oby Ala to dzielnie zniosła.
Poza tym u nas wszystko dobrze. Ala na tle Waszych dzieciaczków na jakiegoś leniwca wygląda, bo jeszcze sama nie siedzi choć niedługo stuknie nam 7 miesięcy. Jednak chwilowo się tym nie martwię. Uwielbia się za to turlać, na łóżku turla się z jednego końca na drugi. Jak leży to tak fajnie podnosi pupinę (już niektóre z Was o tym pisały), bidulka tylko nie wie, że to jednocześnie i na rączkach trzeba się podnieść i tak ryje buźką w koc:) Uwielbiam jak się uśmiecha do mnie tymi swoimi dwoma zębami:)
coma nie przejmuj się Kochana, czytamy Cię, a z tym odpisywaniem to naprawdę różnie bywa. Powtórz pytanie, pogrub czcionkę i na pewno któraś odpisze.
kopciuszku, daffi zaglądajcie częściej, bo naprawdę Was tutaj brakuje!!!
Coś jeszcze miałam napisać, ale zapomniałam. Starość nie radość:)
No nic może jutro będę bardziej twórcza w odpisywaniu. Buziaki dla wszystkich! Dobrej nocki!
 
reklama
dziewczyny mam pytanie bo niedługo Dzień Ojca, robicie jakąs niespodziankę swoim mezusiom

Ja nic nie dostałam i było mi smutno, więc T też nic nie dostanie :-p Powiem mu tak samo, jak on mi 'Jak Aluś sam coś Ci kupi, to wtedy dostaniesz prezent' Nawet w Dzień Matki olśniło go dopiero, że mam święto:wściekła/y:

No wiec przed nami jeszcze troche nauki i chlopaki z dziadkami... Własnie dzisiaj wrocilam od rodziców bo bylam na 2 dni to sie troche mogłam Bąbelkami na cieszyc, ale za nimi tesknie, tak szybko sie zmieniają i zdobywaja nowe umiejetnosci, ze po tygodniu (a dwoch?)sa nie do poznania. Generanie Misiu sobie juz siedzi ładnie , Łukaszek jeszcze nie tak ładnie, ale robi slicznie kosi -kosi, no i chlopaki dzisiaj rozmawiali ze sobą, dialog niezly sie wywiązał, myslalam ze pekne ze śmiechu, kochani są. A egzaminy dobrze na razie mamy za soba 3, wynik niezły dwie 5 - z ortopedi i parazytologii i 4 z neurologii. Nastpne 25ego i 7 lipca ostatni, juz nie moge sie doczekac. A teraz poczytam co u Was. Najpierw pooglądam foteczki nowe nasyzch słodziaczków.

Marta fajnie, że chłopaki wesołe i zdrowe :) Niedługo sobie odpoczniesz na dłużej ;-)
I gratuluję niezłych stopni:tak:

Moka oby chrzciny były udane:tak: no i Alek też dupę podniesie, ale z rękami gorzej:-D Niedługo załapią bazę zobaczysz:-D
 
reklama
Do góry