reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

reklama
Naszym kochanym półroczniakom: Julkom Daffi i Kali, Igorkowi Wiki, Gabrysi Elizy wszystkiego co najlepsze :*


I my przesyłamy ogromne buziaki!!!!
Cmok cmok cmok:-):-):-)

Coma wstawiaj zdjęcia!!!
No i dziewczyny dobrze napisały, każda z nas czasem nie może się doczekać na odpowiedz i wtedy jedynym rozwiązaniem jest pogrubienie czcionki:-D:-D:-D
A mnie też wykańcza skakanie z otwartego na zamknięty...albumu nie golądałam już chyba z miesiąc..ale przy dwójce dzieci to i tak czasem cud że coś napiszę;-):-D
 
Wszystkiego najlepszego dla tych szesciomiesieczniakow co razem z moja Juleczka dzis swietuja: Gabrysia-Elizy, Igorek-Wiki i Julia- Daffi. :-):-):-)
 
dziekujemy za zyczonka :* i my rowniez dla wszystkich urodzonych 18 grudnia pół roczniaczkow 100 -wka i zdrówka i dla wczorajszych rowniez 1000 lat :*:*:*:-):-):-)
 
reklama
coma, wiem co czujesz, też niedawno byłam nowa, i tez czułam sie nieswojo, teraz jest lepiej, chociaż nie ukrywam, że nie czuje sie jeszcze jak u siebie. tez czasami nikt nie reaguje na moje posty, ot życie..nie sposób wszystkim odpisać..jeżeli dziewczyny maja mniej czasu pewnie odpiszą tym dziewuchom, ktore lepiej znaja, taka prawda:) czasami warto tupnąć nogą, wtedy jest wiekszy odzew. moim zdaniem nie masz co się przejmować. dzieciaki teraz mniej przybierają.maja więcej ruchu, to pewnie dlatego:)
ja też mam jakiś wieczorny gorszy humor.
ejjj dziewczyny no co wy ?!!! poprostu czasem tak się zadarza...ja jestem tu od poczatku a i czasem mi ktos nie odpowie :tak: teraz mamy wszystkie dużo mniej czasu jak kiedyś...niektóre z nas wróciły też do pracy...Powiem wam ,że kiedyś potrafiłyśmy 30-40 stron dziennie nasmarować a teraz czasem 2-3 ...nie przejmujcie się aż tak ,bo odpisywanie nie wynika z tego czy ktoś jest nowy czy stary na forum ! serio serio ;-)
 
Do góry