reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

no ja sie zastanawiam ale tak mi sie tez wydawalo bo w koncu jak ja bylym chora to zawsze do lekow mama dawlaa mi witamine C..

ja tez mam Cebion.
 
reklama
ja podaje 6 kropelek.... nie wiem tak mi lekarz kiedys pwoieddzial i tak zostalo... no ale julka juz wieksza i wagowo takze... oczytam ulotke ile powinno sie juz dawac.
 
SDC14286.jpga oto postepy Alana:)
SDC14284.jpg
 
reklama
Antolku rośnij zdrowo :-)

Daffi, zdrówka dla Julki... witaminę C możesz podawać tylko sprawdź ile kropelek do jej wagi należy dać bo w mniejszej dawce nie będzie miała takich właściwości jak powinna ;-)

U nas znowu upały... wyprowadziłam się na biegun gorąca:wściekła/y: 34 stopnie bleee :szok:
 
Do góry