reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

reklama
wow:szok: ale silny to mój Alanek dopiero wczoraj pierwszy raz obrócił się z plecków na brzuszek atu proszę kolega jaki silny

oj moj tak naprawde jest leniwy:) jak przekreci sie na brzuch to bedzie stekal bo nie chce mu sie na plecy przekrecic:) kladlam go ostatnio dos czesto na brzuszku i w koncu udalo mu sie podniesc:)
 
fajnie....
tylko dziwi mnie bo wczesniej pediatra zagladajac do buzi julki a miala wtedy jakos 2.5 miesiaca mowila ze ida nam zeby....
przeciez to chyba niem,ozliwe zeby tyle szly.. wydaje mi sie ze ona sie pomylila...
a ja zagladam do buzialka i nic tam nie widze kompletnie...
dziasla sa miekkie fakt sa lekko czerwone ale tak ma chyba od zawsze.....:)
 
reklama
ja też nie smaruje ;-)
tylko że filtry zawierają składnik rakotwórczy który pod wpływem słońca uaktywnia się ;-)

A ja się nie do końca z tym zgadzam. Nie przesadzałabym ze smarowaniem, ale przesada w drugą stronę jest jeszcze gorsza. Chyba nie czytałaś tego co napisałam wcześniej o filtrach mineralnych w kremach dla dzieci. Polecam Ci przeczytać:
Ochrona przed słońcem wg nowych zaleceń


A ja przychodze ze smutnymi wiesciami! julka jest chora!!!!:(:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

ja myslalam ze ten kaszel spowodowany byl w nocy katarem ze sie krztusila.. ale obserwowalam ja caly dzien i katar suchutki juz..... prawie nc a ona jak zasypiala to tak sie dusila! brak slow! chwilami czerwona az granatowa sie robila szybko ja na brzuch kladlam i oklepywalam plecy! na szczescie po chwili przeszlo! okazalo sie ze sa zmainy na oskrzelach! Nystatyna Lacido baby Ceclor oraz Flegamina mam podawac malej1 tylko lekarka nie napisala ile tej nystatyny? tyle co wczesniej jak przy plesniawkach jej dawalam?
kurcze a flegamine juz ktos podawal? bo tez tak nie zrozumiale mowila!
mowie wam jaka masakra nie bylo juz nr do przychodni kazali mi przyjsc i czekac julka tak sie spocila od trzymania na rekach juz babka miala mnie wpuscic to sie zamieszanie zrobilo bo dziewczyna cos z okiem miala jeden chlopiec malutki z rozbita glowa byl i kurcze tak siedzialam do konca chyba 2 godz bez mleka z glodnym dzieckiem duszacym sie itp!
koszmar istny! Jeszcze mala plakala co chwile bo ja kaszel meczyl... az w koncu padla ze zmeczenia bo zadnej drzemni nie zaliczyla przez kaszel ale mimo wszystko spiac sie dusila i budzila z placzem... (dusila - czyt. mocno kaszlała)

Biedna Julcia. Życzę szybkiego powrotu do zdrówka dla gwiazdki :tak:


kurcze dziewczyny wlasnie moj Antolek po raz pierwszy samodzielnie bez zadnej pomocy z pozycji lezacej usiadl!!! i siedzial sobie tak z pol minuty!!!:-D:-D:-DWiecie jaka mial na poczatku zdziwiona mine,a potem sie cieszyl hihihi chyba ja bardziej!:-D

Brawo gratulacje dla siedzącego Antośka !!!
I WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO ANTOLKU :-)


u mnie w tej chwili jest 30 stopni w pokoju i nie da się tego nawet wywietrzyć bo na dworze jest nie lepiej... ja już mam dość tych upałów
a020.gif
a020.gif

U nas to samo i też mam dość :-(


Dzień dobry
mamy pierwszego ząbka!!!

Gratulacje!!!!
My nadal bezzębni.



Ślicznie! Brawo Alanek, dzielny chłopak:-)
Moja Jula to trochę leniwa ...


a i ile razy w ciągu dnia śpią wsze maluchy??

Moja kruszyna jak już pisałam śpi bardzo nie wiele, 2-3 krótkie drzemki, ale noce całe przesypia.

luuuzna - Wszystkiego najlepszego
 
Do góry