reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

Antolku rośnij zdrowo :-)

Daffi, zdrówka dla Julki... witaminę C możesz podawać tylko sprawdź ile kropelek do jej wagi należy dać bo w mniejszej dawce nie będzie miała takich właściwości jak powinna ;-)

U nas znowu upały... wyprowadziłam się na biegun gorąca:wściekła/y: 34 stopnie bleee :szok:
jej u nas tak samo upal:( a zapowiadali u nas dzis deszcze ale narazie nie widac nic:(
 
reklama
gratulację dla Alanka i spóźnione życzonka z okazji skonczenia 6 m-cy :-)
Moja póki co zaczyna pupke podnosic :-D

dziewczyny zastanawiam sie jak wy wasze pociechy ubieracie do spania w te upalne dni ?? u nas nie dosc,ze w dzien parnota to i w nocy nie ma czym oddychac :-(
a i ile razy w ciągu dnia śpią wsze maluchy??
 
Dzień dobry
mamy pierwszego ząbka!!!

gratulacje :)

a oto postepy Alana:)
ŁAŁ a mój to leń ;-D


gratulację dla Alanka i spóźnione życzonka z okazji skonczenia 6 m-cy :-)
Moja póki co zaczyna pupke podnosic :-D

dziewczyny zastanawiam sie jak wy wasze pociechy ubieracie do spania w te upalne dni ?? u nas nie dosc,ze w dzien parnota to i w nocy nie ma czym oddychac :-(
a i ile razy w ciągu dnia śpią wsze maluchy??

ja samo body :tak: przykrywam pieluchą flanelową ;-)

Daffi współczuje Ci chorego dziecka...eh...dawaj Julce witamintki, syropki i może przejdzie ;-)

Ja zabiegana od rana :-D teraz usiadłam i zjadłam coś, bo brzuch się buntował. Aluś grzeczniutki dziś :tak: robi mi prezent urodzinowy :-) i śpi długo, to na spokojnie robię wszystko ;-) Kochane dziecko :-)
Buziaki dla Was
 
gratulację dla Alanka i spóźnione życzonka z okazji skonczenia 6 m-cy :-)
Moja póki co zaczyna pupke podnosic :-D

dziewczyny zastanawiam sie jak wy wasze pociechy ubieracie do spania w te upalne dni ?? u nas nie dosc,ze w dzien parnota to i w nocy nie ma czym oddychac :-(
a i ile razy w ciągu dnia śpią wsze maluchy??
dziekujemy:)
mialam ten sam problem i nie wiedzialam:) moj to w samych bodach spi i przykryty pieluszka:)
 
Dzień dobry
mamy pierwszego ząbka!!!
:-):-):-)BRAWO!!!!!!!!!!!!

Antolku rośnij zdrowo :-)

Daffi, zdrówka dla Julki... witaminę C możesz podawać tylko sprawdź ile kropelek do jej wagi należy dać bo w mniejszej dawce nie będzie miała takich właściwości jak powinna ;-)

U nas znowu upały... wyprowadziłam się na biegun gorąca:wściekła/y: 34 stopnie bleee :szok:
Antolek dziekuje:-) u nas dzis na szczescie troche chlodniej i jest w koncu czym oddychac:tak:

Super fikusku ;-) mój Macol jakiś leniwy jest:-D nawet nie siedzi jeszcze;-)
a moj antos wczoraj sam usiadl i dzis na spacerze jak tylko sie obudzil to popatrzyl i od razu szybko sie podniosl i usiadl:-)troche sie przestraszylam i chcialam go powalic zeby sie znow polozyl ale nie dal sie:) twarda sztuka!!! i tak sobie jechalismy,nawet sie oprzec nie chcial!

gratulację dla Alanka i spóźnione życzonka z okazji skonczenia 6 m-cy :-)
Moja póki co zaczyna pupke podnosic :-D

dziewczyny zastanawiam sie jak wy wasze pociechy ubieracie do spania w te upalne dni ?? u nas nie dosc,ze w dzien parnota to i w nocy nie ma czym oddychac :-(
a i ile razy w ciągu dnia śpią wsze maluchy??
na noc malego ubieram w body na krotki rekaw i skarpetki a przykrywam go tylko kocykiem cieniutkim.A spi 2-3razy dziennie po ok pol godz no chyba ze na spacerze to wtedy dluzej.

luuuzna to wszytekiego najlepszego:):*
i ode mnie rowniez STO LAT
 
reklama
Do góry