reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

coma lepsze to niz nic,widocznie tyle naszym maluchom wystarcza,kazdy ma indywidualna potrzeba picia:) ja pije bardzo duzo ok 3,5 -4 litrow dziennie ale moja mama znowy ok 1,5 litra i jej wystarcza:) ja wiecznie nie moge sie napoic:D:D a twoja Julcia z ktorego jest?:)
Kurcze właśnie mi gdzieś suwaczek wcięło :(
Julka jest z 9 grudnia.
 
reklama
coma lepsze to niz nic,widocznie tyle naszym maluchom wystarcza,kazdy ma indywidualna potrzeba picia:) ja pije bardzo duzo ok 3,5 -4 litrow dziennie ale moja mama znowy ok 1,5 litra i jej wystarcza:) ja wiecznie nie moge sie napoic:D:D a twoja Julcia z ktorego jest?:)

ja tak samowiecznie wilcze pragnienie.... 2 butelki 2 litrowe potrafie wypic pzrez caly dzien lazcnie z noca. ale w takie upaly tylko.. bo tak to mniej pije.
 
hej dziewczyny,
po pierwsze- do0placzamy sie do zy6czen dla dzieciaczkow!!!!

ja jeszcze nie mam naprawionego kompa:/
upa;l jak cholera, jeszcze wczoraj sie spieklam nma solarium i wszystko mnie boli:/,
jutro zawozimy ciasta i win a do restauracji, chrzciny za 2 dni!!!!!!!!!!!!!:o
i oczywiscie co?- TESCIA NIE BEDZIE! jESTEM WSCIEKLA "zajeb*sty" jest po prostu:/ nie wybacze mu tego chyba:/
 
hej dziewczyny,
po pierwsze- do0placzamy sie do zy6czen dla dzieciaczkow!!!!

ja jeszcze nie mam naprawionego kompa:/
upa;l jak cholera, jeszcze wczoraj sie spieklam nma solarium i wszystko mnie boli:/,
jutro zawozimy ciasta i win a do restauracji, chrzciny za 2 dni!!!!!!!!!!!!!:o
i oczywiscie co?- TESCIA NIE BEDZIE! jESTEM WSCIEKLA "zajeb*sty" jest po prostu:/ nie wybacze mu tego chyba:/

wspolczuje kochana.. a czemu go nie bedzie?
 
hej dziewczyny,
po pierwsze- do0placzamy sie do zy6czen dla dzieciaczkow!!!!

ja jeszcze nie mam naprawionego kompa:/
upa;l jak cholera, jeszcze wczoraj sie spieklam nma solarium i wszystko mnie boli:/,
jutro zawozimy ciasta i win a do restauracji, chrzciny za 2 dni!!!!!!!!!!!!!:o
i oczywiscie co?- TESCIA NIE BEDZIE! jESTEM WSCIEKLA "zajeb*sty" jest po prostu:/ nie wybacze mu tego chyba:/
no to smutne ze go nie bedzie:( a jest miedzy wami jakas zwara??
Ja pamietam jak mi bylo przykro i smutno,z powodu tescia. w dzien gdy przyjechalismy ze szpitala nie chcialam zadnych gosci ewentualnie tescie i moi rodzice (bo z moimi rodzicami mieszkamy) a do tesciow przyjechala szwagierka z rodzina i chcieli do na wejsc ja kategorycznie pow ze nie a on ze w takim razie i on nie przyjdzie. Kurcze jak mi wtedy zle bylo,chcialam zeby przyszedl i sie cieszyl malym a on takie wiksy mi zrobil. i stanelo oczywiscie na tym ze przyszli wszyscy! oni wszyscy sobie siedzieli w innym pokoju a ja oryczana,zmeczona w drugim:(
 
reklama
Do góry