reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

a jeszcze jedno! powiedzcie mi ile dajecie plynow dzieciaczkom w ciagu dnia procz mleka? i jakie to plyny? bo moj juz dzis wypil caly soczek rozrobiony z woda (jablowo-mietowy) i mysle czy moge dac mu jeszcze jakis czy juz starczy. Dodam ze sama woda jest blee
 
reklama
och daffi nawet nie przypominaj Twojego porodu!!! masakra! jak sobie przypomne ten czas to od razu ciarki mi wychodza...tak sie wtedy denerwowalismy...


wiesz co mysle ze to sprawa indywidualna. dziewczyna ode mnie z pracy przebila coreczce jak ta miala mies ale jesli julka to takie rzywiolowe dziecko to moze lepiej poczekac;-)

hehe wiesz mnie juz moj porod nie pzreraza ale widzialam ze bylyscie cale w strachu! w tamtym czasie pragnelam by ten koszmar sie skonczyl! pierwszy porod i taki traumatyczny ale szybko zapomnialam co to bol..... i moglabym rodzic nastepne.. bardziej mnie wkurza polog.. te szwy bol jak siadam wstaje i krwawienie.. reszta to pikus! hehe
ostatnio siedzialam i czytalam sobie nasze historie z porodow i to jak pisalysmy i martwilysmy sie o kazda po kolei! pieknie tak po wspominac... no i galerie brzuszkow musialam ogladnac.. polowy zdjec i tak jest niedostepna nei wiedzec czemu!

co do kolczykow to poczekam bo kurcze ona na pewno by sobei je chwytala i moglaby ucho rozerwac i w ogole.. mnie za kolczyki tez ciaga musye przy niej zdjemowac!
 
Ostatnia edycja:
a jeszcze jedno! powiedzcie mi ile dajecie plynow dzieciaczkom w ciagu dnia procz mleka? i jakie to plyny? bo moj juz dzis wypil caly soczek rozrobiony z woda (jablowo-mietowy) i mysle czy moge dac mu jeszcze jakis czy juz starczy. Dodam ze sama woda jest blee

ja w takie dni daje julce do woli ile tylko chce... a ona ma tak ze jak widzi butelke to ja chce wziac i otwiera buzie wiec wiem ze chce sie pic z tym ze u nas woda jet ok... ale soczkow podaje tez bardzo duzo zwlaszcza ze my jeszcze bezzebne! wode tylko podaje na noc a tak to soczki no i ja nie rozrabiam z woda daje od razu takie jak kupuje.
ale teraz w te upaly picie to podstawa!
 
Ostatnia edycja:
no-spe?
a przy skurczach mozna podawac no-spe? przeciez ona dziala rozkurczowo? ale ja sie na tym nie znam....
nie no wiesz u mnie czekali caly czas az samo sie rozwinie i u mnie rozwarcie szlo w zolwim tepie.. dopiero w piatek rano bylo 8 cm a jak przyszlam do szpitala to na 1,5 cm nie chcialo ruszyc a twierdzili ze nie moga pomoc bo wszytsko rozreguluja..ehhh tak to juz jest
ale podziwiam przeciez astma to ogromne przeciwskazanie do CC!
ja naprawde nie wiem co tam za lekarze u ciebie sa ale to pzresada!
pytalam kilkuy lekarz y zaden nie wspomnial o CC,pewnie czekali na kase:( ja dostalam kroplowke zeby bylo szybciej ale chyba bardzo nie pomogla bo bez niej w 2 godz z 1,5 cm zrobilo sie 6 i pozniej dostalam kroplowke to stanelo na jakies 2 goidz na 7 cm:(

a jeszcze jedno! powiedzcie mi ile dajecie plynow dzieciaczkom w ciagu dnia procz mleka? i jakie to plyny? bo moj juz dzis wypil caly soczek rozrobiony z woda (jablowo-mietowy) i mysle czy moge dac mu jeszcze jakis czy juz starczy. Dodam ze sama woda jest blee

moj pije soczki domowej roboty,albo sama wode:) kiedys lez byla blee no ale teraz nawet pije:) mysle ze ok 250 picia dziennie wypije
 
pytalam kilkuy lekarz y zaden nie wspomnial o CC,pewnie czekali na kase:( ja dostalam kroplowke zeby bylo szybciej ale chyba bardzo nie pomogla bo bez niej w 2 godz z 1,5 cm zrobilo sie 6 i pozniej dostalam kroplowke to stanelo na jakies 2 goidz na 7 cm:(

hmm przeszlas krzyzys 7cm! dobrze ze u mnie juz tak nie bylo.. ale dostalam kroplowke dopiero gdy mialam juz te 8 cm i wtedy wszystko szlo blyskawicznie tylko porodowka byla zajeta!

malutko pije... julka pije co chwile! je co 3 godz dzis i np o 6 mleko o 7 i 8 soczek lub woda po 50ml i o 9 jedzenie.. miedzy karmieniami wypija 2 razy sok lub wode w te upaly.
 
Ostatnia edycja:
ja w takie dni daje julce do woli ile tylko chce... a ona ma tak ze jak widzi butelke to ja chce wziac i otwiera buzie wiec wiem ze chce sie pic z tym ze u nas woda jet ok... ale soczkow podaje tez bardzo duzo zwlaszcza ze my jeszcze bezzebne! wode tylko podaje na noc a tak to soczki no i ja nie rozrabiam z woda daje od razu takie jak kupuje.
ale teraz w te upaly picie to podstawa!
no to ok bo nie wiedzialam czy nic mu nie bedzie jak dam wiecej soczku niz np. jeden:) antek robi tak samo jak widzi butelke to juz raczki wyciaga i usta otwiera i az sie trzesie do tej butelki hihih
 
bylam wczoraj z antkiem u mojego przyszlego chrzesniaka:))) urodzil sie 3tyg temu ale jest malutki moj antek nigdy taki nie byl,hehe tylko w brzuszku:))) zrobilam im zdjecia ale smiesznie wygladaja obok siebie:-DAntek wyglada jak sumo:-Djak dam na NK to Wam napisze i same zobaczycie hehehe komiczny widok!!!
 
no Alan wiele nie pije,ale butle ci chwile mu daje ale ni chce,lepsze cokolwiek niz nic,pamietam ze po urodzeniu dluzszy czas nie chcial nic pic a polozna kazala przepajac bo od urodzenia na modyfikowanym byl,no ale na sile sie nie wcisnie
 
reklama
kurcze,u nas dosłownie sauna... całą noc w pokoju mieliśmy 28 stopni :baffled: wogóle spać się nie da w takich warunkach :dry::confused:

ale za to Wojtek wstał na mleko o 4;30 zamiast o 3;30 :-D:-D


dzisiaj wybieram się do alergologa z Dominiką i oprawić prace magisterską :-)


a co na obiad? nie mam pojęcia
a050.gif
a050.gif
U nas szczawiowa a na drugie mizerka, ziemniaki i jajo sadzone.
 
Do góry