reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudzień 2009

hej dziewczynki:)
Ja juz dzis spacer zaliczylam ok 8rano:) wyszlam z malym na male zakupy bo pozniej to strach gdziekolwiek sie ruszac!!! jestem cala mokra i juz sie nic nie chce,tylko odpoczywac!
Mam pytanie: laseczki smarujecie jakims specjanym kremem buziuchny waszym dzieicaczkom w takie upaly jak wychodzicie?? bo ja razie niczym ( bo w ogole tylko caly czas masc robiona szla) i sie zastanawiam czy zaczac czyms smarowac...
krem z filtrem to podstawa u takiego Maluszka. My mamy Ziajkę z faktorem 50 i smaruję Małą całą bo goła jest od 3 dni - taki ukrop.
 
reklama
bylam wczoraj z antkiem u mojego przyszlego chrzesniaka:))) urodzil sie 3tyg temu ale jest malutki moj antek nigdy taki nie byl,hehe tylko w brzuszku:))) zrobilam im zdjecia ale smiesznie wygladaja obok siebie:-DAntek wyglada jak sumo:-Djak dam na NK to Wam napisze i same zobaczycie hehehe komiczny widok!!!

ja widzialam sie z kumpela rzedwczoraj i jej 2tyg malenstwem.... masakra jaki malutki.
 
Ostatnia edycja:
DZiewczyny mam pytanie z ciekawości- czyje dzieci jeszcze się budzą w nocy? Bo aż dziw mnie bierze, że tyle tutaj przesypia całe noce- no pozazdrościć ;-). U nas średnio 2-3 pobudki na mleko.

Mój też budzi się raz, dwa razy w nocy....
TUTAJ MOZECIE ZOBACZYC MOJA JULECZKĘ:)

deco-Latifa

a ja mam pytanie... kiedy dziewczynkom przekłuwa sie uszy???
na jakims forum wyczytalam ze mamy przebialy juz w 7 miesiacu jednak ja widze po Julce ze wyrywalaby sobie je z uszu...
kiedy najlepszy na to jest czas?

Ja przebiłam Hani jak miała 8 miesięcy...ale długo szukałam miejsca gdzie nie robili problemów żeby jej przebić! W 3 miejscach powiedzieli mi że robią dopiero po roczku bo wtedy kończy się ząbkowanie a prędzej dziecko może być zbyt niespokojne! No śmiech na sali....Hani ząbki wychodziły prawie do 2 lat! Każda robi jak chce..Hania wcale nie interesowała się kolczykami..najgorsze było tylko przemywanie spirytusem żeby się szybko zagoiło..ale potem to już super
 
dobra, ja uciekam, maly śpi to skocze z Tofikiem na siusiu ( może tym razem uda mu się nasiusiać na trawkę a nie koło miski z jedzeniem w kuchni;)), dobrej nocy ,do juterka:)

Brawo sylwik! Podziwiam Cię za to co zrobiłaś dla tego psiaka. Szkoda, że takich ludzi jest tak mało. Oby się dobrze chował i przynosił Wam wiele radości. Na pewno będzie się starał za to co dla niego zrobiliście. A siusiu na zewnątrz wymaga trochę czasu i poświęcenia, ale na pewno się nauczy. Wychodź z nim jak najczęściej, a jak mu się uda załatwić na zewnątrz to chwal co nie miara, głaszcz i możesz dać jakiś przysmaczek. A jak zdarzy się w domu to nie krzycz na niego tylko obojętnie posprzątaj, ignoruj to wydarzenie. To na prawdę działa :tak: Powodzenia!!!!:-)


Wszystkiego Najlepszego dla Rysia od Kasiekkrk i Gabrysi od Misio123 z okazji 6-misiecznicy!

Dołączamy się do życzeń! BUZIACZKI DLA WAS JUBILACI :-D



wejdz na zamkniety! poczytaj.. tam sie temat roziwnal! okazalo sie ze te kremy z filtrami maja skladniki rakotworcze... ale poczytaj to i sama zadecyduj!

Niestety nie wiem co piszecie na zamkniętym, ale uważam, że nie można przesadzać ze smarowaniem dzieci (wnikanie wit.D), ale jeśli ktoś musi na tak duży upał wyjść to trzeba posmarować. Są kremy z filtrami mineralnymi (nie chemicznymi) np. Mustela.


TUTAJ MOZECIE ZOBACZYC MOJA JULECZKĘ:)

deco-Latifa

Świetne to pudełeczko :-)


moj pije soczki domowej roboty,albo sama wode:) kiedys lez byla blee no ale teraz nawet pije:) mysle ze ok 250 picia dziennie wypije

Nie wydaje mi się to mało, tym bardziej, że pije jeszcze mleczko. Moja Julka to czasem nawet tyle nie wypije. Ona często ale mało, tak 20ml-30ml na raz, czasem zdarzy się 40. Więc jak wypije za cały dzień ok. 200 ml to myślę, że nie jest źle :)
 
my tez dołączamy sie do życzeń buziaki rośnijcie zdrowo gabrysiu i rysiu:) nawet nam się zrymowało:)

u nas goraco mały zasnał, ja biegne sie wykąpać. domek posprzatany, więc można poleniuchować:)

my mamy krem z filtrem 50+ z Nivei, uważam, że nie można przesadzać z tym ekologicznym życiem:) i ja napewno nie wyrzucę mojego kremu do śmieci:D

nigdy nie przekułabym takiemu maluchowi uszu, bo po co? ale każdy ma swoje upodobania:)

zaczęli nam ściagać wreszcie rusztowanie:)

teściowa proponuje plaże, myślicie, że to dobry pomysł?
 
coma lepsze to niz nic,widocznie tyle naszym maluchom wystarcza,kazdy ma indywidualna potrzeba picia:) ja pije bardzo duzo ok 3,5 -4 litrow dziennie ale moja mama znowy ok 1,5 litra i jej wystarcza:) ja wiecznie nie moge sie napoic:D:D a twoja Julcia z ktorego jest?:)
 
reklama
a co do przeklucia uszow to mysle ze wolalabym wczesniej bo pozniej dziecko za bardzo sie boi a tak to jeszcze nie kojarzy. Wydaje mi sie ze tak bym zrobila. No ale ciezko powiedziec bo nie mam dziewczynki:)
 
Do góry