reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

reklama
tez byma ok 8 na spacerze:) ja smaruje Alana calego kremem y filtrem +50 z firmy Ivostin on jest od 6 mies a pan w aptece powiedzial ze napewno nie uczuli

Dziewczyny uslyszalam dzis ciekawa rzecz:) podobno zeby bylo chlodniej w pokoju mozna wstawic miske z zimna woda,podobno pomaga. Chyba sproboje,napewno nie zaszkodzi:)
dzieki za polecenie kremiku:)
a co do miski,to na pewno powietrze nie bedzie takie suche a czy bedzie chlodniej to nie wiem...mozna sprobowac.

wejdz na zamkniety! poczytaj.. tam sie temat roziwnal! okazalo sie ze te kremy z filtrami maja skladniki rakotworcze... ale poczytaj to i sama zadecyduj!
ok. lece poczytac co tam, sie dzieje:)
 
TUTAJ MOZECIE ZOBACZYC MOJA JULECZKĘ:)

deco-Latifa

a ja mam pytanie... kiedy dziewczynkom przekłuwa sie uszy???
na jakims forum wyczytalam ze mamy przebialy juz w 7 miesiacu jednak ja widze po Julce ze wyrywalaby sobie je z uszu...
kiedy najlepszy na to jest czas?
 
Ostatnia edycja:
nie martw sie mnnie katowali prawie 3 dni jak z bolami trafilam w srode to urodzilam dopiero w piatek o 14:45
och daffi nawet nie przypominaj Twojego porodu!!! masakra! jak sobie przypomne ten czas to od razu ciarki mi wychodza...tak sie wtedy denerwowalismy...

TUTAJ MOZECIE ZOBACZYC MOJA JULECZKĘ:)

deco-Latifa

a ja mam pytanie... kiedy dziewczynkom przekłuwa sie uszy???
na jakims forum wyczytalam ze mamy przebialy juz w 7 miesiacu jednak ja widze po Julce ze wyrywalaby sobie je z uszu...
kiedy najlepszy na to jest czas?
wiesz co mysle ze to sprawa indywidualna. dziewczyna ode mnie z pracy przebila coreczce jak ta miala mies ale jesli julka to takie rzywiolowe dziecko to moze lepiej poczekac;-)
 
reklama
to widze ze tez mialas ciekawie, mi dali no-spe na bole zeby je mnie zmiejszyc:D:D smiech na sali:) ale ja mialam zdecydowanie krocej bole,biedactwo :(

no-spe?
a przy skurczach mozna podawac no-spe? przeciez ona dziala rozkurczowo? ale ja sie na tym nie znam....
nie no wiesz u mnie czekali caly czas az samo sie rozwinie i u mnie rozwarcie szlo w zolwim tepie.. dopiero w piatek rano bylo 8 cm a jak przyszlam do szpitala to na 1,5 cm nie chcialo ruszyc a twierdzili ze nie moga pomoc bo wszytsko rozreguluja..ehhh tak to juz jest
ale podziwiam przeciez astma to ogromne przeciwskazanie do CC!
ja naprawde nie wiem co tam za lekarze u ciebie sa ale to pzresada!
 
Do góry