reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

hej dziewczyny:)
kurcze ale gorac,cala noc prawie nie spalam przez ten upal:(

Rysiu wszystkiego naj najlepszego :*

Daffodill mam ten sam problem:(
 
reklama
hej dziewczynki:)
Ja juz dzis spacer zaliczylam ok 8rano:) wyszlam z malym na male zakupy bo pozniej to strach gdziekolwiek sie ruszac!!! jestem cala mokra i juz sie nic nie chce,tylko odpoczywac!
Mam pytanie: laseczki smarujecie jakims specjanym kremem buziuchny waszym dzieicaczkom w takie upaly jak wychodzicie?? bo ja razie niczym ( bo w ogole tylko caly czas masc robiona szla) i sie zastanawiam czy zaczac czyms smarowac...
 
hej dziewczyny:)
kurcze ale gorac,cala noc prawie nie spalam przez ten upal:(

Rysiu wszystkiego naj najlepszego :*

Daffodill mam ten sam problem:(

ja na poczatku nic z tym nie robilam!
myslalam ze to tak po porodzie boli az w konc tu na forum dziewczyny poradzily czopki i sprobowalam i przeszlo! ale znow wrocilo!
aha paznokcie znow mi wrastaja! mam juz dosc! ja po tej ciazy nie moge dojsc do siebie!
 
hej dziewczynki:)
Ja juz dzis spacer zaliczylam ok 8rano:) wyszlam z malym na male zakupy bo pozniej to strach gdziekolwiek sie ruszac!!! jestem cala mokra i juz sie nic nie chce,tylko odpoczywac!
Mam pytanie: laseczki smarujecie jakims specjanym kremem buziuchny waszym dzieicaczkom w takie upaly jak wychodzicie?? bo ja razie niczym ( bo w ogole tylko caly czas masc robiona szla) i sie zastanawiam czy zaczac czyms smarowac...
tez byma ok 8 na spacerze:) ja smaruje Alana calego kremem y filtrem +50 z firmy Ivostin on jest od 6 mies a pan w aptece powiedzial ze napewno nie uczuli

Dziewczyny uslyszalam dzis ciekawa rzecz:) podobno zeby bylo chlodniej w pokoju mozna wstawic miske z zimna woda,podobno pomaga. Chyba sproboje,napewno nie zaszkodzi:)
 
hej dziewczynki:)
Ja juz dzis spacer zaliczylam ok 8rano:) wyszlam z malym na male zakupy bo pozniej to strach gdziekolwiek sie ruszac!!! jestem cala mokra i juz sie nic nie chce,tylko odpoczywac!
Mam pytanie: laseczki smarujecie jakims specjanym kremem buziuchny waszym dzieicaczkom w takie upaly jak wychodzicie?? bo ja razie niczym ( bo w ogole tylko caly czas masc robiona szla) i sie zastanawiam czy zaczac czyms smarowac...

wejdz na zamkniety! poczytaj.. tam sie temat roziwnal! okazalo sie ze te kremy z filtrami maja skladniki rakotworcze... ale poczytaj to i sama zadecyduj!
 
ja na poczatku nic z tym nie robilam!
myslalam ze to tak po porodzie boli az w konc tu na forum dziewczyny poradzily czopki i sprobowalam i przeszlo! ale znow wrocilo!
aha paznokcie znow mi wrastaja! mam juz dosc! ja po tej ciazy nie moge dojsc do siebie!

ja mialam straszne dusznosci po porodzie i do tej pory mam,troszke mniej ale sa bo mam astme i sie po porodzie nasilila:(
 
reklama
DZiewczyny mam pytanie z ciekawości- czyje dzieci jeszcze się budzą w nocy? Bo aż dziw mnie bierze, że tyle tutaj przesypia całe noce- no pozazdrościć ;-). U nas średnio 2-3 pobudki na mleko.
 
Do góry