reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

reklama
mika mi po tabletkach bylo bardzo zle:( moze plastry bede lepsze dla mnie,trzeba bedzie sprobowac:)

próbować trzeba bo inaczej się nie dowiesz czy ci spasują :tak:

Hmm skąd taka dziwna metoda na 'pajączki'?:p
.
to nie metoda.. to leczenie ;-) ja jako masażystka jak mi ktoś przyjdzie z pajączkami na skórze to najpierw odsyłam na kuracje rutinoskorbinową żeby wzmocnić żyły, żebym nie zabiła masażem ;-)


Dziewczyny, myślicie, że jak Mała ma już widoczne 2 kreski zębów na dole to daleka jeszcze droga by te zęby całkiem wyszły? Te ząbki są widoczne, ale nie przebiły się wydaje mi się..
jak Dominice rosły to chyba z miesiąc widziałam kreseczki :-D strasznie długo jej wychodziły pierwsze ząbki :-D choć miała je już w wieku 5mies. ;-)



a ja mam juz tylko kota:) psy tez uwielbiam ale mam alergie,i na kota tez:( prawie na wszystkie siersciuszki:( doslownie tragednia:(
ooo biedna :( współczuje alergii :(


ja tez nie pracuje, jestem na utrzymaniu męza:) musze dokończyć studia ale mi sie taaak nie chce!!
skąd ja znam ten zapał do studiów :-D ja na szczęście przebrnęłam przez to i za nie cały miesiąc mam obrone :-D i czuje powoli wielką ulge :-D


Co do cyców nie ma problemu mmoge oddac.... mi i w cyce poszlo.. nigdy nie mialam takich jak mam teraz... podobaja mi sie tylko szkoda ze jedna jest duzo wieksza od drugiej:p
to daj mi troche z jednej żeby ci się wyrównały :-D ja przyjme każdy gram byleby troche moje podrosły :-D




Wszystkiego Najlepszego dla Rysia od Kasiekkrk i Gabrysi od Misio123 z okazji 6-misiecznicy!

dołączam się do życzeń :tak:
 
kurcze,u nas dosłownie sauna... całą noc w pokoju mieliśmy 28 stopni :baffled: wogóle spać się nie da w takich warunkach :dry::confused:

ale za to Wojtek wstał na mleko o 4;30 zamiast o 3;30 :-D:-D


dzisiaj wybieram się do alergologa z Dominiką i oprawić prace magisterską :-)


a co na obiad? nie mam pojęcia
a050.gif
a050.gif
 
mi tak samo a nie moge jesc takich rzeczy! dzisjeszcze nic nie jadlam~! juz mi w brzuchu burczy....
a ja u mamusi zutrek na deser truskawy z lodowki:) aleee mam luz:)
Boziu Alka zasypało potówkami :szok: wszędzie je ma!! całe plecy obsypane i brzuch ;/ co robić?
mojego tez wysypuje czasami...ale po prostu myje go 3 razy na dzien..wkladam do umywalki i myje:)
Ja mam ten sam problem na łydkach i pod kolanami.
szczerze wam powiem rewelacja na popekane naczynka to masc na hemoroidy:)
Hej lasencje:) Mam pytanko jak dziś ubrałyscie dzieciaczki???
podkoszulek i majtki:)

Wszystkiego Najlepszego dla Rysia od Kasiekkrk i Gabrysi od Misio123 z okazji 6-misiecznicy!

a dla półrocznych Ryśka Kasi i Gabrysi Misio stu latek życzę :-)

My z Julcia przylaczamy sie do zyczen:)


DZIEKUJEMY WSZYTKIM ZA ZYCZENIA!!!
 
kurcze,u nas dosłownie sauna... całą noc w pokoju mieliśmy 28 stopni :baffled: wogóle spać się nie da w takich warunkach :dry::confused:

ale za to Wojtek wstał na mleko o 4;30 zamiast o 3;30 :-D:-D


dzisiaj wybieram się do alergologa z Dominiką i oprawić prace magisterską :-)


a co na obiad? nie mam pojęcia
a050.gif
a050.gif
u mnie dzis takze sauna! szok normalnie nic sie nie chce a musimy isc na dwor po mleczko bo u nas w tesco jak zwykle wczoraj nie bylo! masakra mowie wam!
ja na obiadek robie dzis ziemniaczki, mizeria i mielone.

szczerze wam powiem rewelacja na popekane naczynka to masc na hemoroidy:)
kochana jak sie ta masc nazywa? w ogole dziewczyny powiedzcie mi co jest skuteczniejsze> masc czy czopki? ja mialam spokoj przez moze 1.5 miesiaca i etraz mam takie bole przy wyproznianiu ze sie odechciewa!
znow hemoroid wyszedl is eria czopkow nie pomogla.... jak smarowac sie mascia skoro on na wierzchu nie jest?
 
reklama
Do góry