reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudzień 2009

hehe dobre z ta guma:)

kurcze moze gdzies ci wypadlo po drodze.

W sumie mam nauczke bo dzidziowi na nogach lezaly i pewnie mu przeszkadzaly to sobie skopal (tylko ze ja tego nie zauwazylam - to mnie dziwi :dry:). Nie rozpamietywalabym tych pampersow gdyby nie fakt ze na jutro zostal mi jeden i czeka mnie wycieczka do sklepu z samego rana. Glupota nie boli :cool2:
 
reklama
W sumie mam nauczke bo dzidziowi na nogach lezaly i pewnie mu przeszkadzaly to sobie skopal (tylko ze ja tego nie zauwazylam - to mnie dziwi :dry:). Nie rozpamietywalabym tych pampersow gdyby nie fakt ze na jutro zostal mi jeden i czeka mnie wycieczka do sklepu z samego rana. Glupota nie boli :cool2:

trzymam kciuki zeby wystrczyl! :)
 
ja zawsze chciałam doga miec, ale wiem, ze takie psy potrzebują bardzo dużo ruchu, mieszkam w centrum w kamienicy, do parku (takiego małego) mam malutki kawałek,ale do lasu trochę dalej i zdaję sobie sprawe z tego, że nie zapewniłabym umu tyle ruchu co potrzebuje.
Oj tak, te psy potrzebują niemal ciągłego ruchu.

Właśnie sobie wybraliśmy wstępnie pieska ze schroniska. Żwirka:) Ale wpierw muszę być w kontakcie z tymi ludźmi ze schroniska. Cholerka, tak bym chciała każdego psiaka:(((
 
Macie po ciąży regularne @?
Bo ja właśnie mam bardzo regularne. To chyba sprawka plastrów anty jakie stosuję. Bo to jest tak, że przez 3tyg się stosuje, w 4 tygodniu odkłada bo ma przyjść @ i wówczas zawsze dostaję i potem po tygodniu przez kolejne 3 tyg stosowanie i tak w kółko. Super sprawa. I co mnie najbardziej cieszy to te @ w ogóle mnie nie bolą a przed ciążą pierwsze 3 dni @ były masakryczne.
no to pozazdroszcze.. u mnie 2 pierwsze @ były bezbolesne... a 3 pierwsze regularne jednak pozniej sie wszystko sknocilo.... teraz ostatnio moj cykl trwal 35 dni gdzie normalnie trwał max do 28 dni.
co do antykoncepcji nie ztosuje zadnej.....
moja antykoncepcja jest sex przerywany.

Hej lasencje:) Mam pytanko jak dziś ubrałyscie dzieciaczki???
ja julce delikatna sukieneczke cieniutka zalozylam i to wszystko.. no pampersa miala pod spodem... a na glowe zalozylam jej opaske.. ale chyba jednak ta czapka czy husto czapka bedzie konieczna! apeluja w TV by nie wychodzic na dwor z odkryta glowa i bez napoji.

nessi, daffi przykro mi z powodu przepukliny
g040.gif
wyobrażam sobie jaki to musi być ból
g040.gif


ja chce troche w cyce!! :-D
no coz zycie... ja juz na nia nie zrwacam uwagi tylko jak mnie boli to zawsze mocno sciskam to miejsce ale i tak za przeproszeniem gów** daje...
a w polsce juz tak jest ze nie z operuja tego dopoki nie osiagnie jakiejs tam wielokosci!

Co do cyców nie ma problemu mmoge oddac.... mi i w cyce poszlo.. nigdy nie mialam takich jak mam teraz... podobaja mi sie tylko szkoda ze jedna jest duzo wieksza od drugiej:p

A ja zgubilam dzis paczke pampersow :eek: Poszlam do sklepu specjalnie po nie. Na 100% kupilam. Co do tego nie mam watpliwosci bo jak wychodzilam to mi bramka zapiszczala i sie wystraszylam ze czegos nie wyjelam przy kasie bo nie wzielam koszyka tylko obkladalam Malego zakupami w wozku. Oczywiscie pojawil sie ochroniarz i poprosil o paragon a ja zdazylam juz w niego wypluc gume i nim zawinac :-D no myslalam ze sie ze wstydu spale. Okazalo sie ze to na pampersach byl taki kod paskowy ktory zawsze piszczy i mnie pan ochroniarz przeprosil.

Ale wracajac do sedna - pampersy zgubilam po drodze i chyba jeszcze sliniak ktory kupilam :no:

wspolczuje.... w ogole jak by na mnie zapiszczalo w sklepie to ja bym sie zapadla chyba pod ziemie taki wstydzioch jestem...
ale ta guma zawinieta w paragon byla najlepsza:D
szkoda tylko kasy wydanej na pampersy......
ja wkladajac do tego kozszyka w wozku zakupy zawsze ide i co chwile spogladam czy nic mi nie wypadlo!
 
Macie po ciąży regularne @?
Bo ja właśnie mam bardzo regularne. To chyba sprawka plastrów anty jakie stosuję. Bo to jest tak, że przez 3tyg się stosuje, w 4 tygodniu odkłada bo ma przyjść @ i wówczas zawsze dostaję i potem po tygodniu przez kolejne 3 tyg stosowanie i tak w kółko. Super sprawa. I co mnie najbardziej cieszy to te @ w ogóle mnie nie bolą a przed ciążą pierwsze 3 dni @ były masakryczne.

nie :no: przed i po mam sajgon...

Hej lasencje:) Mam pytanko jak dziś ubrałyscie dzieciaczki???

w NIC :-D

Eeee a ja tu najmłodsza:))

ej a ja i Wika?!!!

A ja zgubilam dzis paczke pampersow :eek: Poszlam do sklepu specjalnie po nie. Na 100% kupilam. Co do tego nie mam watpliwosci bo jak wychodzilam to mi bramka zapiszczala i sie wystraszylam ze czegos nie wyjelam przy kasie bo nie wzielam koszyka tylko obkladalam Malego zakupami w wozku. Oczywiscie pojawil sie ochroniarz i poprosil o paragon a ja zdazylam juz w niego wypluc gume i nim zawinac :-D no myslalam ze sie ze wstydu spale. Okazalo sie ze to na pampersach byl taki kod paskowy ktory zawsze piszczy i mnie pan ochroniarz przeprosil.

Ale wracajac do sedna - pampersy zgubilam po drodze i chyba jeszcze sliniak ktory kupilam :no:

uuu szkoda...pampy kosztują trochę;/
ale ta guma w paragonie :-D

Alek wstał tradycyjnie o 6...gorąco znów ;/ mały na golasa jak wczoraj :tak:
w prognozach mówią o gwałtownych burzach ;/ deszcz to chętnie, ale wiatr i burza nie :no: chociaż jak byłam mała, to najlepiej bawilam się podczas ulewnych dni (nie wiem, kto wymyślił piosenkę 'w czasie deszczu dzieci się nudzą' :-D)
Obiad na dziś już mam :dry: a znów bym się pokręciła w kuchni :-D
 
reklama
Do góry