reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

mój kot tez często lezy z Filipkiem, ja nie widze w ty nic złego, oczywiście nie zostawiam ich samych na długo, mimo ze "mam zaufanie" do kotka, ze nic małemu nie zrobi, ale wiadomo- to przecież tylko zwierzęta,a ostrożności nigdy za wiele;) ale jak widac na Twoi zdjęciu- panuje między nimi pełna symbioza ;)
oj tak symbioza na całego... najlepsze jest jak Stasiu je i nasz pies czeka az Stasiowi gdzies spadnie... wiadomo ze teraz niema jak ale juz widze jak bedzie starszy i bedzie sie dzielił z psem jedzeniem .... ;-)
 
reklama
ja równiez lubię ten zespół :tak:
Myślisz, że takiemu maluszkowi już coś się śni? zastanawiałam się kiedyś nawet nad tym, ale moja mama twierdzi, że chyba nie bardzo .. u mnie pewnie będzie stała liczba pobudek czyli 5.., no przy dbrych wiatrach 4, choć wto wątpię, bo mały coś marudny był pod wieczór, no ale zobaczymy ;)
Jestem pewna,że cos jej się sni.może nie tak jak nam,ale ona w swoich snach przeżywa spędzony dzień.
z resztą słyszę i widzę jak źle spi a kiedy dobrze spi.
jak ma koszmarki to piszczy i sie wierci,jest bardzo niespokojna.a jak śpi jej się cudnie to usmiecha się przez sen po prostu jest spokojna :-)
julka cieszę się ,że z bioderkami wszystko ok.
my tez się na urlop wybierzemy do Polski porobic wszystkie potrzebne badania malutkiej.niech ja zbada porządny pediatra bo tu same cymbały są.
dacie wiarę że badali ją tylko w pszych 2 tyg życia??aj szkoda gadac.
hot chocolate mysle,ze pediatra wie co mowi.moze umow sie na wizyte i po prostu niech zbada malego.bedziesz spokojniejsza.

klikacie jak oszalałe ;-) dopiero nadrobiłam a już uciekac muszę.
brzdąc właśnie się dobudza.czas na cysia i spacerek.
u nas dzisiaj piękna pogoda takze dzien spedzimy na zewnatrz.
milego dzionka dziewczynki
sto lat dla Robercika :-)
 
Dziewczyny witam i z góry przepraszam, że nie nadrabiam, ale mam pilne pytanie:sorry:

Macol od 3 dni ma biegunkę, je normalnie, nie ma temp, nie jest apatyczny, może tylko troszkę słabszy, ale generalnie wydaje mi się, że jest ok:dry: I nie wiem czy jenak mam iść z nim na IP czy co robić:confused:
Obawiam się, że jak pójdę na IP to będą chcieli go zostawić w szpitalu:wściekła/y:
Dzwoniłam do pediatry i mówiła, że póki nie ma gorączki to jest ok, mam tylko dawać częściej cyca... no to daję:zawstydzona/y:
Dałam mu już też marchewkę z ziemniakiem, żeby go troszkę skleić... i nie wiem co dalej:wściekła/y:

Mea, jak u ciebie? Agatka uporała się już z biegunką?

A ile tych kupek jest na dzien?Bo jesli sa to 3 kupki luzne to to nie jest biegunka:no:
Co do rotawirusa to wiem ze mozna przeniesc go na dłoniach,dlatego tak wazne jest mycie rak:tak:moim zdaniem jesli bylby to rotawirus to organizm reagowalby na niego goraczka:tak:ja obstawiam zabkowanie:tak:i wcale nie musi byc widac zabkow:no:
A jesli nawet pediatra wypisze skierowanie do szpitala to wcale nie musisz tam sie zglaszac...to twoja decyzja.

STO LAT DLA ROBERCIKA!!!
 
Ostatnia edycja:
hot chocolate-kup lacido baby i podawaj po 2 saszetki dziennie no i oczywiście marchwianka-powinno pomóc
my to już przerabialiśmy:tak: i tak nam kazała lekarka
poza tym biegunka przebiega sinusoidalnie i raz może być lepiej a raz gorzej
no i może trwać do 11 dni:tak:
 
hot - moja pediatra jak do niej dzwonilam zapytala czy jest wiecej niz 3 kupki na dzien /u mnie nie ma 1 max 2 ale luzne/ wiec jesli nie to nie jest to biegunka tylko luzna kupka !! /chyba nawet tak kopciuszka pisala!/ no wiec przyczyn moze byc wiele ale najpewniej ze wlasnie zabki - ja tam zabkow nie widze ale daje agatce pic ile chce zeby ja zabezpieczyc !! wiadomo - nadmiar wody wysika a niedobor jest niebezpieczny !!

A ile tych kupek jest na dzien?Bo jesli sa to 3 kupki luzne to to nie jest biegunka:no:
Co do rotawirusa to wiem ze mozna przeniesc go na dłoniach,dlatego tak wazne jest mycie rak:tak:moim zdaniem jesli bylby to rotawirus to organizm reagowalby na niego goraczka:tak:ja obstawiam zabkowanie:tak:i wcale nie musi byc widac zabkow:no:
A jesli nawet pediatra wypisze skierowanie do szpitala to wcale nie musisz tam sie zglaszac...to twoja decyzja.

Wg mnie u nas jest typowa biegunka... Maciek od 3 dni robi średnio 7 kup dziennie + 2 w nocy, dzisiaj może pobić rekord bo już zrobił 5:-( Oprócz tego, że te kupki są wodniste to mają jeszcze w sobie śluz :wściekła/y: Pediatra powiedziała, że jakby była temp to wtedy można podejrzewać rota... ale ma na wszelki wypadek wpaść do nas po 19 ;-)
Na razie wpakowałam Maćkowi marchew z ziemniakiem i wieczorem dam mu kaszkę na mleku mod, bo zawsze je kleik na moim mleku... może to troszkę scali te kupsztale :confused:
Co do wody to Maciek niestety nie chce jej pić... gryuzie smoka, ale jak coś przez przypadek wypije to później zwraca :-( Przystawiam go do piersi, żeby troszkę sobie popił, ale nie wykazuje zbyt dużego zainteresowania:-D
 
oj tak symbioza na całego... najlepsze jest jak Stasiu je i nasz pies czeka az Stasiowi gdzies spadnie... wiadomo ze teraz niema jak ale juz widze jak bedzie starszy i bedzie sie dzielił z psem jedzeniem .... ;-)
hehe, ja sama pamiętam, jak miałam 6-7 latek to każdy obiadek za którym nie przepadałam lądował pod stołem coby mój piesek mógł go za mnie zjeść :-D:-D:-D faajnie mieć pieska wszystko jedzącego ;):tak:
 
Hot Chocolate to dobrze że was odwiedzi lekarka..jak go obejrzy to na pewno się uspokoisz!

A my już po szczepieniu ..naszego pediatry nie było i oglądała go inna pani doktor i była w szoku że taki duży( przed nami była dziewczunka pólroczna)..powiedziała że wygląda jak roczne dziecko..hi hi wg mnie trochę przesadziła!
Tomek waży 8200 (coś dodaje ta moja waga..lepiej dla mnie) a mierzy 72 cm! Troszkę popłakał i długo nie mógł się uspokoić ale był już czas jego spania i musiałam nieźle się namęczyć żeby mi nie zasnął w aucie
 
że banany zapychaja to wiedziałam, ale że owoce leśne to nie miałam takiej wiedzy.., trzeba będzie chyba na jakiś czas z tego zrezygnować, i wprowadzic np za 2 tyg, moze wtedy będzie lepiej:) a co do "zapachu" tej długo oczekiwanej kupki to masz rację- paść trupem można;)

najlepszym "zapychaczem" jest polaczenia banana z owocami lesnymi!! bobowita ma taki zestawik - podawalam go wczoraj i przedwczoraj :) no i oczywiscie marchewka :) dzis moja agatka dostanie swoja ulubiona marchewkowa z ryzem :) a od jutra zaczynamy miesko wprowadzac !!!

Wg mnie u nas jest typowa biegunka... Maciek od 3 dni robi średnio 7 kup dziennie + 2 w nocy, dzisiaj może pobić rekord bo już zrobił 5:-( Oprócz tego, że te kupki są wodniste to mają jeszcze w sobie śluz :wściekła/y: Pediatra powiedziała, że jakby była temp to wtedy można podejrzewać rota... ale ma na wszelki wypadek wpaść do nas po 19 ;-)
Na razie wpakowałam Maćkowi marchew z ziemniakiem i wieczorem dam mu kaszkę na mleku mod, bo zawsze je kleik na moim mleku... może to troszkę scali te kupsztale :confused:
Co do wody to Maciek niestety nie chce jej pić... gryuzie smoka, ale jak coś przez przypadek wypije to później zwraca :-( Przystawiam go do piersi, żeby troszkę sobie popił, ale nie wykazuje zbyt dużego zainteresowania:-D

no to u was juz biegunka na calego !! na wszelki wypadek zostaw dla pediatry jednego brudnego pampersa zeby mogla ocenic ta kupe!!!
a wode chyba powinnas mu podawac ... moze na lyzeczce ??
 
też bym z miłą chęcią poszła na koncert comy, ale jakoś nigdy nie miałam okazji :) ale z tego co widziałam to lubisz też linkin park, mój szwagier uwielbia ten zespół :)

Hehe to jest tak, że T ich kocha, ja akceptuje :tak: a LP oczywiście kocham ja :-) Alusiowi zawsze śpiewam ich piosenki i dziadkowie zgodnie twierdzą, że Aluś to jakiś rockowy będzie (dziadkowie zamykają swe gusta w kilku gatunkach muzycznych :-D). Tak czy siak Alkowi się podoba, a ja mogę pośpiewać :-)

Ale dziś dzień dziki! Poszłam sobie do Pepco na zakupy, kupiłam Alusiowi komplecik na lato, kwiatka przyczepianego do wózka albo łóżeczka, sandałki z morskim akcentem, no i inne pierdołki w tym prezencik dla siostrzeńca T :tak: spotykam teściową, a ona mi mówi, że dziś wychodza ze szpitala :szok: a ja taka nieprzygotowana :-D Dobrze że prezencik kupiłam, skoczyłam jeszcze do kwiaciarni, zrobiłam obiad, posprzątałam i oto jestem ;-) wszystko w expresowym tempie :-D Mały spał to chociaż się wyrobiłam ;-)
 
reklama
Hehe to jest tak, że T ich kocha, ja akceptuje :tak: a LP oczywiście kocham ja :-) Alusiowi zawsze śpiewam ich piosenki i dziadkowie zgodnie twierdzą, że Aluś to jakiś rockowy będzie (dziadkowie zamykają swe gusta w kilku gatunkach muzycznych :-D). Tak czy siak Alkowi się podoba, a ja mogę pośpiewać :-)

Ale dziś dzień dziki! Poszłam sobie do Pepco na zakupy, kupiłam Alusiowi komplecik na lato, kwiatka przyczepianego do wózka albo łóżeczka, sandałki z morskim akcentem, no i inne pierdołki w tym prezencik dla siostrzeńca T :tak: spotykam teściową, a ona mi mówi, że dziś wychodza ze szpitala :szok: a ja taka nieprzygotowana :-D Dobrze że prezencik kupiłam, skoczyłam jeszcze do kwiaciarni, zrobiłam obiad, posprzątałam i oto jestem ;-) wszystko w expresowym tempie :-D Mały spał to chociaż się wyrobiłam ;-)

oooooooooo.......... szwagierka urodzila?:-)
 
Do góry