reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

witam sie i ja
pogoda u nas jak zwykle do kitu, meza brak:-(
mam juz powoli dosc tego wszystkiego
za 2 tyg wracam do pracy:dry:a strasznie mi sie nie chce:no:
zna sie ktos na lakierowaniu aut?

ja tez juz odliczam dni - 3 tygodnie mi zostalo !! wlasnie dzwonilam zeby mi wypisali urlop na 2 tygodnie bo inaczej za tydzien juz bym musiala isc do pracy !! ech masakra jak sobie pomysle to juz mi sie chce plakac !!
 
reklama
witam sie :-)
u nas tez pogoda taka see niby przebija sie słoneczko ale wiatrzysko i zimnoo...

ja tez juz odliczam dni - 3 tygodnie mi zostalo !! wlasnie dzwonilam zeby mi wypisali urlop na 2 tygodnie bo inaczej za tydzien juz bym musiala isc do pracy !! ech masakra jak sobie pomysle to juz mi sie chce plakac !!
no ja tez odliczam jeszcze 7 dni w domku juz za tydzień bede w pracy wrrr
 
cześć dziewczyny.
nie było mnie tu chwilę, składam spóźnione ale szczere życzonka wszystkim jubilatom (a troszkę ich było) :tak:
nie mam na nic czasu, w wolnych chwilach nauka, pogoda paskudna, nie ma nawet jak wyjść na spacer bo albo pada albo wieje tak że głowy urywa :sad:
Mea, widzę, że ładnie Ci spada waga, gratulacje! :tak: mnie też bo nawet nie mam kiedy jeść, jem jeden posiłek dziennie bo wieczorem jestem tak wytyrana że ani głodu nie czuję. poza tym weszło mi w nawyk robienie brzuszków i wieczorna przerwa od nauki musi być :-D
Danielek grzeczny, roześmiany jak zawsze, trochę mi spadł z wagi (prawie pół kilo), ale zaczyna się ruszać, przewraca się na boczki, jeszcze chwila i zacznie na brzuszek. twardo siada ale jeszcze się chwieje. poza tym strasznie mu się ulewało po zwykłym Nanie, fontanny potrafiły iść nawet po godzinie od zjedzenia, więc podaję mu Nan Active - też ulewa ale już nie tak bardzo. uwielbia zupkę jarzynową z królikiem i suszone śliwki :-)
łączę się w bólu z tymi co wracają do pracy. ja co prawda nie mam gdzie wracać, ale po całym dniu na uczelni nie mogę się go natulić, strasznie mi się za nim przykrzy.
 
Dziewczyny witam i z góry przepraszam, że nie nadrabiam, ale mam pilne pytanie:sorry:

Macol od 3 dni ma biegunkę, je normalnie, nie ma temp, nie jest apatyczny, może tylko troszkę słabszy, ale generalnie wydaje mi się, że jest ok:dry: I nie wiem czy jenak mam iść z nim na IP czy co robić:confused:
Obawiam się, że jak pójdę na IP to będą chcieli go zostawić w szpitalu:wściekła/y:
Dzwoniłam do pediatry i mówiła, że póki nie ma gorączki to jest ok, mam tylko dawać częściej cyca... no to daję:zawstydzona/y:
Dałam mu już też marchewkę z ziemniakiem, żeby go troszkę skleić... i nie wiem co dalej:wściekła/y:

Mea, jak u ciebie? Agatka uporała się już z biegunką?
 
Nie jestem Magdalena P
I ja mam słabość do piłkarzy :sorry: ale dziwny mój gust :-D swego czasu podziwiałam kapitana reprezentacji Anglii :cool2:




Dzieciom juz się coś w brzuchach śni podobno:-p
I jestem pewna, że alek śni na 100% On potrafi płakać przez sen, usmiechać się, machać nogami i rękami, rzucać się nawet:-D



Ja zawsze chodzę na koncerty COMY w Toruniu :tak::tak::tak: nawet w ciąży byłam raz:-) Mój T ma bzika na ich punkcie:-D zawsze mi śpiewa 'A dziewczyny piękne i młode oraz zawsze można je zaprosić na sooooook' :-D:-D:-D:-D:-D sokiem niech się wypcha:-D

Witamy się ;-)
Pogoda jako taka...kasę dostałam, to na zakupy pójdę, bo Alusiowi się pokończyły zapasy, muszę coś na Dzień Dziecka mu wyczarować itd.
No i coś dla siostrzeńca T trzeba znaleźć - Boże laski co się noworodkowi kupuje, bo zapomniałam:szok::-D nie no wiem, ale ubranka odpadają, bo ma ich już teraz za dużo...
też bym z miłą chęcią poszła na koncert comy, ale jakoś nigdy nie miałam okazji :) ale z tego co widziałam to lubisz też linkin park, mój szwagier uwielbia ten zespół :)
 
Dziewczyny witam i z góry przepraszam, że nie nadrabiam, ale mam pilne pytanie:sorry:

Macol od 3 dni ma biegunkę, je normalnie, nie ma temp, nie jest apatyczny, może tylko troszkę słabszy, ale generalnie wydaje mi się, że jest ok:dry: I nie wiem czy jenak mam iść z nim na IP czy co robić:confused:
Obawiam się, że jak pójdę na IP to będą chcieli go zostawić w szpitalu:wściekła/y:
Dzwoniłam do pediatry i mówiła, że póki nie ma gorączki to jest ok, mam tylko dawać częściej cyca... no to daję:zawstydzona/y:
Dałam mu już też marchewkę z ziemniakiem, żeby go troszkę skleić... i nie wiem co dalej:wściekła/y:

Mea, jak u ciebie? Agatka uporała się już z biegunką?
a my za to mamy odwrotny problem - zbyt twarde kupki :wściekła/y: tak się biedak męczy przy jej robieniu że aż mi żal.., myślicie, że to po marchewce może być ? bo jeśli tak to musze mu kupić deserek z jabuszek, i nawet mu smakuje:-D a i jeszcze jedno pytanie do Was kochane- czy soczek jabłko malina może zabarwiać kupke na taki ciemny kolor ? bo wczoraj takiego ciemnego kupcika wydusił ze szok :szok:
 
reklama
ja tez juz odliczam dni - 3 tygodnie mi zostalo !! wlasnie dzwonilam zeby mi wypisali urlop na 2 tygodnie bo inaczej za tydzien juz bym musiala isc do pracy !! ech masakra jak sobie pomysle to juz mi sie chce plakac !!
Ja z a2 tyg wracam:-( coraz mniej mi się to usmiecha....
a my za to mamy odwrotny problem - zbyt twarde kupki :wściekła/y: tak się biedak męczy przy jej robieniu że aż mi żal.., myślicie, że to po marchewce może być ? bo jeśli tak to musze mu kupić deserek z jabuszek, i nawet mu smakuje:-D a i jeszcze jedno pytanie do Was kochane- czy soczek jabłko malina może zabarwiać kupke na taki ciemny kolor ? bo wczoraj takiego ciemnego kupcika wydusił ze szok :szok:
Po marchewce tez taka kupka może być, śmiało soczki podawaj z jabłuszek albo deserek jabłuszko:tak:
 
Do góry