reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

a już myślałam, że jesteś fanka zespołu o nazwie coma ;)

coma sunia słodka :-)
Swoją drogą coma fajnie gra :-)

ja równiez lubię ten zespół :tak:

Ja zawsze chodzę na koncerty COMY w Toruniu :tak::tak::tak: nawet w ciąży byłam raz:-) Mój T ma bzika na ich punkcie:-D zawsze mi śpiewa 'A dziewczyny piękne i młode oraz zawsze można je zaprosić na sooooook' :-D:-D:-D:-D:-D sokiem niech się wypcha:-D

luuzna ja moze szalu nie mam ale bardzo lubie kawalki COMY zwlaszcza z pierwszej plyty !!

ja to samo :-D bo ja jestem ich wielką fanką :-D


Widzę, że same fanki Comy! Jak chodzimy na spacery to wiele osób mnie pyta, czy jestem fanką tego zespołu. Fajnie grają lubię ten rodzaj muzyki ale nie są moimi wielkimi idolami :-) Nie wiem skąd takie jednoznaczne skojarzenia wszystkich. Coma w medycynie to śpiączka, a także (z łac.) to jakiś gwiazdozbiór.



już widać :) śliczny piesek :)

Piękniutka :) Moi teściowie też mają labiego biszkopta :) My planujemy zakupić dwa jak tylko wybudujemy dom :) Cudowne psy :-)

coma ale psiunia słodka!! a ile ma lat?

Dziękuję :-) Jest naprawdę słodka i jak najbardziej polecam labradory (szczególnie dla dzieci). Moja Coma ma prawie 1.5 roku. Urodzona GRUDZIEŃ 2008 !:-):-)
 
reklama
Dziewczyny witam i z góry przepraszam, że nie nadrabiam, ale mam pilne pytanie:sorry:

Macol od 3 dni ma biegunkę, je normalnie, nie ma temp, nie jest apatyczny, może tylko troszkę słabszy, ale generalnie wydaje mi się, że jest ok:dry: I nie wiem czy jenak mam iść z nim na IP czy co robić:confused:
Obawiam się, że jak pójdę na IP to będą chcieli go zostawić w szpitalu:wściekła/y:
Dzwoniłam do pediatry i mówiła, że póki nie ma gorączki to jest ok, mam tylko dawać częściej cyca... no to daję:zawstydzona/y:
Dałam mu już też marchewkę z ziemniakiem, żeby go troszkę skleić... i nie wiem co dalej:wściekła/y:

Mea, jak u ciebie? Agatka uporała się już z biegunką?

A może to ząbki mu idą ?! Ostatnio córka mojej koleżanki miała biegunkę poszli do pediatry i okazało się, że idą zęby i to jest przyczyna. Może idź do pediatry sprawdzić skąd ta biegunka.
 
ja mialam biszkoptowego goldenka retrivera, ale oddałam go mojego męza niepełnosprawnemu bratu, tak bardzo się polubili, że nie mogłabym mu tego zrobić, a teraz bardzo bym chciala mieć jakiegoś pieska,ale wiem, ze cięzko by mi było z nim wychodzić teraz jak mam małe dziecko, mąz często jest długo w pracy, no ale chociaż kotka mam;)
 
A może to ząbki mu idą ?! Ostatnio córka mojej koleżanki miała biegunkę poszli do pediatry i okazało się, że idą zęby i to jest przyczyna. Może idź do pediatry sprawdzić skąd ta biegunka.

Dzięki coma... ząbki to raczej nie są :no: Wczoraj byliśmy u alergologa i zerkał Maćkowi w japkę i stwierdził, że co prawda dziąsła są rozpulchnione ale do samych zęboli to jeszcze daleko:sorry2:

Jak się można zarazić rotawirusem?
Była u mnie w pt przyjaciółka, która jest pediatrą i pracuje na oddziale, gdzie m.in. są dzieci z rotawirusami:-( Co prawda w pt nie była w pracy i Maćka nie brała na ręce, ale może mogła go zarazić drogą kropelkową? Dzwoniłam do niej, żeby dopytać o te kupki i też mi powiedziała, żeby nie panikować jeśli nie ma temp :-( i że biegunka może utrzymywać się do 2 tyg :szok:
 
Wszytskiego Najlepszego dla czupryniastego synka Emiry! STO LAT ROBERCIK:):):)

PS. Mea skasuj zdj na liscie u Emiry bo pisze ze syn robert konrad a zdjecie wstawione jest dziewczynki i podpisane Anielka...:):):)hehe
 
ja mialam biszkoptowego goldenka retrivera, ale oddałam go mojego męza niepełnosprawnemu bratu, tak bardzo się polubili, że nie mogłabym mu tego zrobić, a teraz bardzo bym chciala mieć jakiegoś pieska,ale wiem, ze cięzko by mi było z nim wychodzić teraz jak mam małe dziecko, mąz często jest długo w pracy, no ale chociaż kotka mam;)
Powiem Ci ze fajnie pieska miec ale niestety wychodzenie w psem i z wózkiem ciezko jest ale juz mam to opracowane i dajemy rade...
a Stas uwielbia patrzec na naszego psa i smieje sie do niego ale trzeba bardzo uwazac bo nasz pies uwielbia te miejsca co Stas i kiedys przyłapałam go jak razem lezeli na macie
tn_DSC01752.jpg
 
Ostatnia edycja:
Powiem Ci ze fajnie pieska miec ale niestety wychodzenie w psem i z wózkiem ciezko jest ale juz mam to opracowane i dajemy rade...
Opiekowałam się bernardynem rodziców jak polecieli na wczasy i spacery były dla mnie koszmarne... Nicolas jest bardzo ułożonym pieskiem, równo chodził koło wózka, nie ciągnął, ale bernardyny nie specjalnie lubią spacerować:no: No i jak widziałam po godzinie jego błagalne spojrzenie, że mu się już nie chce chodzić to odpuściłam wspólne spacery :-D Na szczęście brat mógł zając się Nicolasem i on przejął spacery ;-)
 
Dziewczyny witam i z góry przepraszam, że nie nadrabiam, ale mam pilne pytanie:sorry:

Macol od 3 dni ma biegunkę, je normalnie, nie ma temp, nie jest apatyczny, może tylko troszkę słabszy, ale generalnie wydaje mi się, że jest ok:dry: I nie wiem czy jenak mam iść z nim na IP czy co robić:confused:
Obawiam się, że jak pójdę na IP to będą chcieli go zostawić w szpitalu:wściekła/y:
Dzwoniłam do pediatry i mówiła, że póki nie ma gorączki to jest ok, mam tylko dawać częściej cyca... no to daję:zawstydzona/y:
Dałam mu już też marchewkę z ziemniakiem, żeby go troszkę skleić... i nie wiem co dalej:wściekła/y:

Mea, jak u ciebie? Agatka uporała się już z biegunką?

hot - moja pediatra jak do niej dzwonilam zapytala czy jest wiecej niz 3 kupki na dzien /u mnie nie ma 1 max 2 ale luzne/ wiec jesli nie to nie jest to biegunka tylko luzna kupka !! /chyba nawet tak kopciuszka pisala!/ no wiec przyczyn moze byc wiele ale najpewniej ze wlasnie zabki - ja tam zabkow nie widze ale daje agatce pic ile chce zeby ja zabezpieczyc !! wiadomo - nadmiar wody wysika a niedobor jest niebezpieczny !!

a my za to mamy odwrotny problem - zbyt twarde kupki :wściekła/y: tak się biedak męczy przy jej robieniu że aż mi żal.., myślicie, że to po marchewce może być ? bo jeśli tak to musze mu kupić deserek z jabuszek, i nawet mu smakuje:-D a i jeszcze jedno pytanie do Was kochane- czy soczek jabłko malina może zabarwiać kupke na taki ciemny kolor ? bo wczoraj takiego ciemnego kupcika wydusił ze szok :szok:

sylwik marchewka jest bardzo prawdopodobna !! i bananki i owoce lesne /juz doczytalam ze tez zatwardzaja kupe!!/ a ciemna moze byc przez to ze dlugo jest w jelitach !! wtedy tez bardziej smierdzi !! przerabialam to juz tyle razy ze przestalam sie martwic :)


jedna z hipotez kupowych mojej pani doktor mowi ze jelitka sie przestawily na inne jedzenie stad tak drastyczna zmiana z kupa u nas ... z zatwardzen przeszlismy na luzne kupy i zawsze rano !!
 
Powiem Ci ze fajnie pieska miec ale niestety wychodzenie w psem i z wózkiem ciezko jest ale juz mam to opracowane i dajemy rade...
a Stas uwielbia patrzec na naszego psa i smieje sie do niego ale trzeba bardzo uwazac bo nasz pies uwielbia te miejsca co Stas i kiedys przyłapałam go jak razem lezeli na macie
Zobacz załącznik 249374
mój kot tez często lezy z Filipkiem, ja nie widze w ty nic złego, oczywiście nie zostawiam ich samych na długo, mimo ze "mam zaufanie" do kotka, ze nic małemu nie zrobi, ale wiadomo- to przecież tylko zwierzęta,a ostrożności nigdy za wiele;) ale jak widac na Twoi zdjęciu- panuje między nimi pełna symbioza ;)
 
reklama
hot - moja pediatra jak do niej dzwonilam zapytala czy jest wiecej niz 3 kupki na dzien /u mnie nie ma 1 max 2 ale luzne/ wiec jesli nie to nie jest to biegunka tylko luzna kupka !! /chyba nawet tak kopciuszka pisala!/ no wiec przyczyn moze byc wiele ale najpewniej ze wlasnie zabki - ja tam zabkow nie widze ale daje agatce pic ile chce zeby ja zabezpieczyc !! wiadomo - nadmiar wody wysika a niedobor jest niebezpieczny !!



sylwik marchewka jest bardzo prawdopodobna !! i bananki i owoce lesne /juz doczytalam ze tez zatwardzaja kupe!!/ a ciemna moze byc przez to ze dlugo jest w jelitach !! wtedy tez bardziej smierdzi !! przerabialam to juz tyle razy ze przestalam sie martwic :)


jedna z hipotez kupowych mojej pani doktor mowi ze jelitka sie przestawily na inne jedzenie stad tak drastyczna zmiana z kupa u nas ... z zatwardzen przeszlismy na luzne kupy i zawsze rano !!
że banany zapychaja to wiedziałam, ale że owoce leśne to nie miałam takiej wiedzy.., trzeba będzie chyba na jakiś czas z tego zrezygnować, i wprowadzic np za 2 tyg, moze wtedy będzie lepiej:) a co do "zapachu" tej długo oczekiwanej kupki to masz rację- paść trupem można;)
 
Do góry