reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

23marta no z bliźniakami nigdy nic nie wiadomo:) Jak tak popatrzyłam na Twoje zdjęcia to się zastanawiam, gdzie Ci się te bliźniaki mieszczą;)
Pauluś89 mnie się podoba wózek Jedo Bartatina.
 
reklama
Ale to nie robi problemu - Jesli macierzyński mamy w 2010 to obowiązują nas nowe przepisy nie zależnie czy urodzimy w grudniu czy listopadzie. Ma być zamiast 20t. - 22t. - przy pierwszym dziecku np, ale tych dodatkowych 2 tyg. nie trzeba wziąć - można sobie wydłużyć o nie urlop a nie jest to konieczne.

Mogę zadzwonić do lekarza, ale on przez telefon nigdy nic nie doradzi zawsze karze przyjechac i to prywatnie a ciągnie za to sporo więc już sama nie wiem czy czekać ...
To mam nadzieje ze masz racje)
No nie lubie takich lekarzy, ale jesli boli krotko i rzadko to moze nospa pomoze wytrwac do srody?
 
23marta no z bliźniakami nigdy nic nie wiadomo:) Jak tak popatrzyłam na Twoje zdjęcia to się zastanawiam, gdzie Ci się te bliźniaki mieszczą;)
Pauluś89 mnie się podoba wózek Jedo Bartatina.
Koleżanka mojej mamy ma bliźniaki i urodziły się tylko 2 tyg przed terminem. Urodziłyby się później gdyby ta kobieta nie miała problemu z nerkami a tak to szybko cesarkę jej musieli robić.
 
Ja mam od wczoraj coś takiego (z naciskiem na dziś), że jak siedzę po turecku co zdarzało mi się wcześniej codziennie to mnie Mała jakby uwiera w podbrzuszu i muszę szybko pozycję zmieniać. Czasem taki dyskomfort czuję w podbrzuszu, jakby mnie Mała uwierała. Czasem tylko. Ale nic mnie nie boli ani nic nie twardnie. Więc liczę, że to normalne.
 
Georgina może Niunia nisko sobie leży i dlatego.
Za to moje Maleństwo chyba nie lubi jak śpię na lewym boku. jak tylko się przekręcę właśnie na lewy bok zaczyna mnie kopać i to w miejsce które przylega do łóżka. I tak się zastanawiam czy przypadkiem go nie gniotę, więc zaraz się przekręcam na plecy albo na drugi bok. czy możliwe, że leżąc na boku za bardzo dociskam Dzidzię?
 
Nio i przyszła na mnie pora.....

Dziewczyny chciałam się z Wam pożegnać ponieważ jutro wyjeżdżam na wakacje coś czuje, że po powrocie będę miała co nadrabiać hihihih. Trzymajcie się cieplutko i do zobaczenia ;-) za 2 tyg jak wrócę postaram się powstawiać fotki.

Buziaki
 
reklama
AsiA_rem udanego wypoczynku!
Pauluś89 właśnie mi się ten najbardziej podoba, no i cena przystępna. Mają bardzo miękkie zawieszenie na paskach, więc łatwo się bujają, nie są sztywne. Prowadzi się całkiem lekko, sprawdzałam w sklepie. Oby nam wszedł do bagażnika.
 
Do góry