reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

Witajcie:)
Nie wiem czy było to juz poruszane w jakimś wątku, aleciekawa jestem czy juz myślałyście nad porodem , czy chcecie żeby wasz facet był wtedy przy Was czy może jednak chcecie rodzić same? Ja na dzień dzisiejszy chciałabym byc wtedy z moim M., choc niektórzy mi odradzają, bo niby facet po porodzie przestaje uważać kobietę za atrakcyjną ,itp(może cos w tym i jest, ale dla mnie to przeżycie jestłączące dwoje ludzi)

ja nie chcę męża przy porodzie... tylko by mnie wkurzała jego obecność :-D
 
reklama
Nio i przyszła na mnie pora.....

Dziewczyny chciałam się z Wam pożegnać ponieważ jutro wyjeżdżam na wakacje coś czuje, że po powrocie będę miała co nadrabiać hihihih. Trzymajcie się cieplutko i do zobaczenia ;-) za 2 tyg jak wrócę postaram się powstawiać fotki.

Buziaki
Wypoczywajcie:-)
 
A mi od razu lepiej bo wysprzątałam dwie lodówki i zasadziłam kwiatuszki na ogrodzie:)) Teraz czas na zimne Karmi i M jak miłość bo jak Mój pracuje to nie ma co robić a wena na porządki się skończyła:D
Głowa boli;/
 
A mi od razu lepiej bo wysprzątałam dwie lodówki i zasadziłam kwiatuszki na ogrodzie:)) Teraz czas na zimne Karmi i M jak miłość bo jak Mój pracuje to nie ma co robić a wena na porządki się skończyła:D
Głowa boli;/
Mnie głowa często boli. A co do Karmi to napewno nam dozwolone jest jego picie? Bo teściówka cos krzywo się na mnie spojrzała gdy o tym wspomniałam
 
Ja mam pytanie czy wolno pić herbaty owocowe bo różnych rzeczy się naczytałam w necie. Ja lubię czasem wypić malinowo żurawinową.

Co do Karmi nie zaszkodzi. Ma tyle alkoholu co kefir.
Ale wiadomo - dziennie chlać Karmi to tak nie bardzo.
 
Witam po południu Piękne Panie:-) W pracy prawie się rozpłynęłam bo klimy nie ma a ludzi mnóstwo się przewala. A tu w mieszkanku tak przyjemnie chłodno, mmm.... Ja nad wózkiem jeszcze nie myślę, jakos we wrześniu się zainteresuję chyba. Jeśli chodzi o poród to chyba nie chce Miśka przy sobie jeśli będę rodzić normalnie. Ale tak trochę mi się marzy poród w wodzie a wtedy to bez faceta się po prostu nie da- przynajmniej u nas tak jest.
 
Ja mam pytanie czy wolno pić herbaty owocowe bo różnych rzeczy się naczytałam w necie. Ja lubię czasem wypić malinowo żurawinową.

Co do Karmi nie zaszkodzi. Ma tyle alkoholu co kefir.
Ale wiadomo - dziennie chlać Karmi to tak nie bardzo.

już dajcie spokój z tym co wolno a nie wolno bo oszaleć można :oo: ja piję i kawę, i herbaty (różne, owocowe przede wszystkim).
 
Ja mam w gazecie M jak mama artykuł o tym, że jabłka to właśnie są super dla ciąży:)

Moja znajoma dziś urodziła, 11 dni po terminie:p
 
reklama
Ja mam w gazecie M jak mama artykuł o tym, że jabłka to właśnie są super dla ciąży:)

Moja znajoma dziś urodziła, 11 dni po terminie:p

z tymi jabłkami to chodziło mi o fermentację - że pod tym względem lepiej bezalkoholowe wypić :tak:
przekaż gratulacje znajomej - synuś czy córa?

mnie właśnie odwiedziła szwagierka i na dzień dobry popatrzyła na mój brzuch i powiedziała, że będzie chłopczyk :-D
 
Do góry