reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

kurcze to może pójdź z mały do lekarza..

A nie masz skąd pożyczyć termometru, żeby sprawdzić?

Idę do lekarza. Umówiłam się na 15, ale do innego pediatry, bo Alusia przyjmuje do 11, a o 14 wraca T z pracy, to pojedziemy :tak:
właśnie nie mam, bo szwagierka kupiła dla swojego małego w smoczku termometr, a reszta ludzi w pracy...
Kopciuszku Aluś ma ewidentnie temp, bo zupełnie inaczej się zachowuje, jest taki jakiś nijaki...właśnie mi znasnął bez płaczu, bo wypiciu mega dawki picia - a wiadomo jak się ma temp, to i pić się chce. Alus zazwyczaj nie pije nic, a dziś aż plakał, tak mu się chciało. Jak dostał, to lulu. Bez mleka :-( Nie jadł od 5.30 :-(
 
reklama
cześć dziewczynki.
Potrzebuję pomocy.
Szukam dobrego nawilżacza powietrza ze wskaźnikiem wilgotności, nie drogiego :-(.
Amelia ma nawrót astmy, męczymy się już jakiś czas.
Dzisiaj mam kontrolę (tak co 2 dni ją mamy) jak będzie przykurcz wracamy do szpitala.
Mam dość, siedzę i ryczę albo chodzę i ryczę na zmianę.
W nocy 3 razy się dusiła a leków bierze kupę.
Lekarka mówi, że nawilżacz nic tu nie da, ale chcemy spróbować.
Pomóżcie
 
oki dodałam do obserwowanych.Adi wróci to zobaczymy.
Dziękuje, że poszukałaś. Nawet nie mam siły w allegro pogrzebać. Nawet nie mam siły chodzić. Żyć się nie chce
 
Idę do lekarza. Umówiłam się na 15, ale do innego pediatry, bo Alusia przyjmuje do 11, a o 14 wraca T z pracy, to pojedziemy :tak:
właśnie nie mam, bo szwagierka kupiła dla swojego małego w smoczku termometr, a reszta ludzi w pracy...
Kopciuszku Aluś ma ewidentnie temp, bo zupełnie inaczej się zachowuje, jest taki jakiś nijaki...właśnie mi znasnął bez płaczu, bo wypiciu mega dawki picia - a wiadomo jak się ma temp, to i pić się chce. Alus zazwyczaj nie pije nic, a dziś aż plakał, tak mu się chciało. Jak dostał, to lulu. Bez mleka :-( Nie jadł od 5.30 :-(

W takim razie nie ma na co czekac:no:idz do lekarza niech go obejrzy,jesli ma temperature to podaj mu moze cos na jej zbicie np.Viburcol N:tak:to mu napewno nie zaszkodzi:no:

a my dziś idziemy się zaszczepić.

Daniel chyba też ma skok rozwojowy... jestem niewyspana :confused2:

Ach ten skok rozwojowy:-D:-D:-D

cześć dziewczynki.
Potrzebuję pomocy.
Szukam dobrego nawilżacza powietrza ze wskaźnikiem wilgotności, nie drogiego :-(.
Amelia ma nawrót astmy, męczymy się już jakiś czas.
Dzisiaj mam kontrolę (tak co 2 dni ją mamy) jak będzie przykurcz wracamy do szpitala.
Mam dość, siedzę i ryczę albo chodzę i ryczę na zmianę.
W nocy 3 razy się dusiła a leków bierze kupę.
Lekarka mówi, że nawilżacz nic tu nie da, ale chcemy spróbować.
Pomóżcie

Ja nie pomoge bo nie znam sie na nawilzaczach:eek:ale mam nadzieje ze pomoze i ze nie trzeba bedzie isc do szpiatala;-)trzymam kciuki:tak:
 
Fajny, lubię zelmera ale stanowczo za drogo :-( Muszę i tak się na to zapożyczyć. Na leki poszło nam już ponad 200 grubo ponad :-(
 
reklama
Do góry