reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

reklama
oj, Dagmar, życzę zdrówka dla Amelki!

dziękujemy. Teraz leży trochę jej lepiej. Ale wygląda strasznie a mi serce się kroi jak na nią patrzę :-(
Lekarka powiedziała, że to może do połowy sierpnia potrwać :-(
Ja już mam dość, nawet okna w domu nie wolno mi otworzyć :-(

dzięki :tak:
Mam ofertę kupna go za 350 zł od kuzynki T. Jest nie uzywany W OGÓLE
Fajny wózeczek :-)
 
wiecie co...
zamówiłam sobie pas poporodowy tummy trimmer...
i jestem w szoku, brzuch mi zniknął i mam w nim 5 cm mniej w talii :laugh2::laugh2::laugh2:
 
Własnie przeczytałam Mea Twoją wczorajszą przygode.... współczuje, dobrze ze uważny z Ciebie kierowca.
ja wczoraj tez przygodę z kominem miałam:-( mąż porządny ochrzan ode mnie dostał, bowiedział, że trzeba komin wyczyścić a tego nie zrobił, wczoraj rozpaliłam w piecu i mi się smoła zapaliła w komienie, masakra, cały dach, okna na górze, wszystko jest w czarnym pyle a z komina płomien buchał. Dobrze, że nic sie nie stało.
 
Najlepszego dla 4-miesięczniaków i zdrówka dla Amelki i Agatki :-)

docenilam jakie ja mam na codzien spokojne dziecko jak wczoraj tak mi dal popalic
Macol też na codzień jest grzeczniutki, ale od 2 dni bardzo swędzą go dziąsełka i się denerwuje przez to:-( także mamy małego stękającego diabełka w domu, wszystko jest na nie:laugh2:
serio? mnie by padł kręgosłup jakbym miała go na łóżku przebierać :-D jakoś mi wygodniej na przewijaku
e020.gif
My z przewijaka korzystamy tylko rano i do kąpieli a tak to go zazwyczaj na kanapie w salonie przewijam z tym że mam pod jego kocykiem rozłożoną ceratkę tak w razie W :laugh2:
 
Ja z przewijaka korzystam jak malego na spacer ubieram i nieraz do przewijania a atak to na kanapie sobie siadam klade go przed siebie i przewijam jeszcze mi sie nie obsikal podczas przewijania za to dzis mu pupe wietrzylam i mi sie 3 razy zesiural mialam cerate wprawdzie ale jakos taka fontanne walnal ze i tak na lozko poszlo troche:)
Z zasypianiem wieczornym to luzik tak jak u marty trwa ono 0 minut bo go odkladam do lozeczka schodze na dol i on sam zasypia za to w dzien to inna historia nieraz sie bawi i nagle sie wyciszy powoli zasnie sam a nieraz widze ze zmeczony a on nie chce spac i wtedy maruda straszna i placzliwa i go wtedy w hustwke wkladam a jak nie chce to dalej sie z nim bawei jakos w koncu zasypia ale nie lubi spac w dzien i sie przed tym broni chociaz przed chwilka spojrzal sie na mnie z lozeczka walnal usmiech i zasnal .
 
reklama
Wszystkim dzieciaczkom buziole z okazji 4 miesiaczkow:) Mea no niezle zaszalal dziadek ja ostatnio staram sie jezdzic bo wstyd prawko jest auto jest a ja sie boje no i sama prowaidzilam do swinoujscia i po swinoujsciu ciagle jezdzilam ale tam to jest bajka w porownaniu ze szczecinem no i przed rondem baba mi wyskoczyla z rowerem na pasy i tez hamowalam no ale nic sie nie stalo z szymkiem sie boje troche jezdzic ale musze sie przemoc bo przeciez jak T wyjedzie to czlowiek bardziej samodzielny z autem.
 
Do góry