reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

wiesz ja sie tak martwie o te jej jedzenie ale pzrez zeby tez moze nie chceic jesc.. wczoraj zjadla o 6:00 120ml a juz o 14 zjadla tylko 60ml i o 20 nie chciala jesc! wiec ja uspilam i wypila wtedy 140ml kaszki z mlekiem.. martwie sie bo 2 posilki dziennie to chyba lekka przesada!
mysle ze to nie lekka przesada lecz juz wieksza!

nie dziwie sie! tez bym zjadla wszystko!
moj maz za moje zaciecie i to ze 4 kg zrcuilam kupil mi wczoraj w nagrode KEBABA:-)
mniam ja tez chce!!!!

mi by tez mogl zaniknac apettyt:)
a tu nic z dnia na dzien coaz wiekszy:)
hehe
ja tez jem ostatnio wiecej zwlaszcza teraz jak okres w koncu dostalam:) nie wiem czemu ale na okres jem wszystko co mi popadnie hihih a co idzie za tym to jak przyszedl okres to i pewnosc ze antos rodzenstwa miec nie bedzie a juz mialam takie mysli:)

Ja dziś po 10 ide z małym do pediatry żeby go osłuchała bo ten kaszel nie ustępuje i żeby mu to głębiej nie poszło.
ja wlasnie dzwonilam do chirurga i w czwartek jedziemy z tym antka wodniaczkiem,ale wydaje mi sie ze juz zniknal ale kontrola byc musi:)

DAFF moze idz z nia do lekarza!! jak to nie byl jeden dzien i dal3j tak jest to moze lec zeby anemii nie dotala...;/
racja ja bym poszla niech lekarz oceni.
 
reklama
Ja bym przewaliła neta w poszukiwaniu przyczyny takiej śliny bo to chyba coś nie halo. Trzymaj sie kochana. U nas też do du... wysypka jest znacznie większa i teraz juz nie mam watpliwości że to uczulenie. O d dziś dieta cud;) bo to co ostatnio9 jadłam to taka pseudodieta była, miałam nadzieję że się uda ale jednak nie...My do smarowani9a mamy masć cholesteroloą- pomaga. Aha, spróbuj go kąpać w krochmalu, u nas rewelacja!

Szukałam, niestety bez rewelacji ,
Lajt - czy to możliwe, że alergia może się tylko pokazywać na buzi i głowie ? My mamy ciałko wolne od plam i krostek ....trochę mnie to dziwi że ma tylko na buzi i we włosach :/ Dzisiaj po 16:00 idziemy znowu, poproszę o taką maść bo pewnie znowu ze sterydami będzie mi wciskac :/
 
Szukałam, niestety bez rewelacji ,
Lajt - czy to możliwe, że alergia może się tylko pokazywać na buzi i głowie ? My mamy ciałko wolne od plam i krostek ....trochę mnie to dziwi że ma tylko na buzi i we włosach :/ Dzisiaj po 16:00 idziemy znowu, poproszę o taką maść bo pewnie znowu ze sterydami będzie mi wciskac :/
u antka jest podobnie bo krostki tylko na buzce i szyjce i nigdzie wiecej.dermatolog chciala nam przepisac masc sterydowa ale na razie nie chcialam poczekam jeszcze bo pediatra kazala na razie smarowac jakas inna robiona i do pon mam ja stosowac. widze niby poprawe ale od rana a popoludniu znow ma miecejj tego cholerstwa! jak na razie daje mu nan zwykly i nic poza tym tylko woda,zadnych herbatek doslownie nic! acha i moj sie nie dlawi slina,kurcze nessi tak mi zal maluszka:(
 
Mój ma najzwyklejszy wodny gryzaczek:)
I taki najlepszy:tak: my mamy wiele różnych gryzaczków, najlepszy najzwyklejszy, najłatwiej go w raczce trzymac no i najlżejszy:tak:
wiesz ja sie tak martwie o te jej jedzenie ale pzrez zeby tez moze nie chceic jesc.. wczoraj zjadla o 6:00 120ml a juz o 14 zjadla tylko 60ml i o 20 nie chciala jesc! wiec ja uspilam i wypila wtedy 140ml kaszki z mlekiem.. martwie sie bo 2 posilki dziennie to chyba lekka przesada!
Hmmm a widać już te zęby???
 
u antka jest podobnie bo krostki tylko na buzce i szyjce i nigdzie wiecej.dermatolog chciala nam przepisac masc sterydowa ale na razie nie chcialam poczekam jeszcze bo pediatra kazala na razie smarowac jakas inna robiona i do pon mam ja stosowac. widze niby poprawe ale od rana a popoludniu znow ma miecejj tego cholerstwa! jak na razie daje mu nan zwykly i nic poza tym tylko woda,zadnych herbatek doslownie nic! acha i moj sie nie dlawi slina,kurcze nessi tak mi zal maluszka:(


W tym kraju to chyba trzeba sobie samemu wyhodować dobrego lekarza :/
Czyli na buzi może jednak tylko być, noc nic :) trzeba to przeżyć :/ a sapkę ma ?
Mój straszną i nie ważne ile bym mu nosa czyściła
 
reklama
Do góry