reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

no wlasnie on tez taki nerwusek sie zrobil! a po kapieli zawsze ladnie pil cale mleczko i szedl spac a teraz sie meczy z ta butla ze szokk a i tak calego mleczka nie wypija:( i w ogole jakos ostatnio mniej je:(

wiesz ja sie tak martwie o te jej jedzenie ale pzrez zeby tez moze nie chceic jesc.. wczoraj zjadla o 6:00 120ml a juz o 14 zjadla tylko 60ml i o 20 nie chciala jesc! wiec ja uspilam i wypila wtedy 140ml kaszki z mlekiem.. martwie sie bo 2 posilki dziennie to chyba lekka przesada!
 
reklama
kurde mlay spi ale co pol minut skacze i sie rozbudza...
wiec nawet nie moge nic zrobic..;/
wczoraj zrobilam potrawke z kurczaka z ryzem i myslalam ze zostanie mi na dzis ale maz zjadl wszystko..;/
i musze dzis cos gotowac tylko co???
nie dziwie sie! tez bym zjadla wszystko!
moj maz za moje zaciecie i to ze 4 kg zrcuilam kupil mi wczoraj w nagrode KEBABA:-)
 
wiesz ja sie tak martwie o te jej jedzenie ale pzrez zeby tez moze nie chceic jesc.. wczoraj zjadla o 6:00 120ml a juz o 14 zjadla tylko 60ml i o 20 nie chciala jesc! wiec ja uspilam i wypila wtedy 140ml kaszki z mlekiem.. martwie sie bo 2 posilki dziennie to chyba lekka przesada!

Trochę to rzeczywiście niepokojące, tymbardziej że miała do tej pory apetyt.
 
wiesz ja sie tak martwie o te jej jedzenie ale pzrez zeby tez moze nie chceic jesc.. wczoraj zjadla o 6:00 120ml a juz o 14 zjadla tylko 60ml i o 20 nie chciala jesc! wiec ja uspilam i wypila wtedy 140ml kaszki z mlekiem.. martwie sie bo 2 posilki dziennie to chyba lekka przesada!

Faktycznie malutko. Aleks miał jakieś 5 dni jako niejadek teraz jest w miarę:)
 
reklama
Do góry