reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

Dziewczyny w jakiej pozycji karmicie swoje Maleństwa ??? Mam na myśli butelkę oczywiście....Bo może to ulewanie zależy od pozycji karmienia??:baffled:

ja zazwyczaj trzymamna kolanach pol lezaco... ale np wczoraj musialam ja nakarmic przez sen bo inaczej zjadlaby tylko 2 posilki a tak wmucilam w nia pprzez sen 140 ml mleka z kaszka wiec wtedy lezala na plasko.
 
reklama
dziewczyny mój antek od paru dni jak ciagnie z butelki to w pewnym momencie przestaje i zaczyna nie ciagnac lecz gryzc smoczek i robi to bardzo intensywnie a jak mu zabieram to krzyczy i wygina sie w kazda str kurcze nie wiem czy to zabki??? jak mu moge pomoc??? bo biedak sie meczy i nie zjada juz tyle co wczesniej bo to go dezorientuje!!!
 
W sumie to niewiem od czego zaczac... Zupelnie was nie znam a nadrobic ponad 5800 stron zajeloby mi chyba troszke czasu...
Wiec nazywam sie paulina ta o ktorej wspominala monika max i moj syn david to kumple z basenu.
Mam nadzieje ze moge przylaczyc sie do rozmowy..:) pozdrawiam serdecznie

pewnie:) bardzo milo ze pojawila sie u nas kolejna mamuska:)
 
dziewczyny mój antek od paru dni jak ciagnie z butelki to w pewnym momencie przestaje i zaczyna nie ciagnac lecz gryzc smoczek i robi to bardzo intensywnie a jak mu zabieram to krzyczy i wygina sie w kazda str kurcze nie wiem czy to zabki??? jak mu moge pomoc??? bo biedak sie meczy i nie zjada juz tyle co wczesniej bo to go dezorientuje!!!

U nas tak samo... Pomaga Dentinox i zimny gryzak
 
Wszystkiego Najlepszego dla Agatki(Mei) z okazji 4 miesiecznicy:-)

452.png
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
dziewczyny mój antek od paru dni jak ciagnie z butelki to w pewnym momencie przestaje i zaczyna nie ciagnac lecz gryzc smoczek i robi to bardzo intensywnie a jak mu zabieram to krzyczy i wygina sie w kazda str kurcze nie wiem czy to zabki??? jak mu moge pomoc??? bo biedak sie meczy i nie zjada juz tyle co wczesniej bo to go dezorientuje!!!

tak samo u nas objawily sie zeby z tym ze julka byla nerwowa... wsadza erwowo piesci i drapie nia dziasla... no i tak samo chce nasze palce do buzi by gryzc... wiec wtedy myje rece nakladam pieluszke tetrowa na palec i daje jej pogryzc..... chyba ulga to dla niej bo sie uspokaja.
 
Do góry