reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

reklama
On nie lubi różu. Ale jakoś połowa różowych ubranek mu się podoba;P

Jak zobaczy swoja kochana coreczke w rozowej sukience to pewnie polubi :tak: I obstawiam ze Martynka jak kazda mala dziewczynka bedzie za jakis czas przechodzila faze milosci do rozu wiec niech Twoj przyszly maz sie przyzwyczaja :-D
 
W sumie to niewiem od czego zaczac... Zupelnie was nie znam a nadrobic ponad 5800 stron zajeloby mi chyba troszke czasu...
Wiec nazywam sie paulina ta o ktorej wspominala monika max i moj syn david to kumple z basenu.
Mam nadzieje ze moge przylaczyc sie do rozmowy..:) pozdrawiam serdecznie
 
A J nie podoba się kiecka dla Małej. Boże, ale on ma uprzedzenia do różu!

kazdy facet ma uprzedzenie do rozu :) i chyba slusznie :)
ja sie upieralam ze rozowego nie kupie a teraz pol szafy agatkowej jest o zgrozo rozowe !!! no ale tak to jest ... ja wlasciwie kupuje tylko takie rzeczy jak bodziaki, pizamki ... a wszystkie "wyjsciowe" ciuchy sa zdobyczne wiec rozowe ...

a i przyznam ze szukalam teraz dla 2 latka jakiegos fajnego ciucha ktory by nie byl rozowy i ciezko znalezc !!! i druga rzecz ktorej upolowac nie umiem to czarne leginsy dla mojej agatki ...
 
W sumie to niewiem od czego zaczac... Zupelnie was nie znam a nadrobic ponad 5800 stron zajeloby mi chyba troszke czasu...
Wiec nazywam sie paulina ta o ktorej wspominala monika max i moj syn david to kumple z basenu.
Mam nadzieje ze moge przylaczyc sie do rozmowy..:) pozdrawiam serdecznie

o witamy kolejna mamusie z dublina :)
czytanie od poczatku jest delikatnie mowiac niemozliwe ... czytaj na biezaco to co sie dzieje i z dnia na dzien bedziesz nas znala coraz lepiej :) a za miesiac bedziesz sie juz tu czula swojsko :)
 
Jak zobaczy swoja kochana coreczke w rozowej sukience to pewnie polubi :tak: I obstawiam ze Martynka jak kazda mala dziewczynka bedzie za jakis czas przechodzila faze milosci do rozu wiec niech Twoj przyszly maz sie przyzwyczaja :-D

znam dziewczynki ktore tej fazy na szczescie nie przechodzily ... ale trudno znalezc cos ladnego co by nie bylo rozowe !!!
 
Helloł!!!
Wszystkim chorym życzę zdrówka, Antosiowi 100 latek, rodzicom rozwojowych dzieci wytrwałości!!!
A my mamy dwa problemy i liczę na waszą pomoc....
I problem: Amelia jest na Bebilonie i cały czas ulewa, je 90 lub 120 ml co ok 3 godz ale pozniej tak skacze gada, ze tylko pawiowe fontanny ida.... co mam zrobić??
II problem: Pediatra kazała nam w zeszłym tyg zacząć wprowadzać soczki a w tym deserki... soczki bardzo jej smakuja cały tydzien nic sie nie działo... az do wczoraj.... bylismy u moich rodzicow i mala dostala takiej kolki, że po prostu masakra!! godzina plazu i wicia sie!!!
Jak myślicie czy po takim ataku mogę dać jej dziś jabluszko czy sie wstrzymać??
co do ulewania to mi wujek poradzil zeby wproadzac soki i desery ok pol godz po mleku..
jak dasz przed mlekiem no pol godz przed jedzeniem to dziecko moze ulewac bo ma jeszcze soczek w zoladku ktory jeszcze bardziej zakwasza...
a co do kolki to niestety niektore dzieci maja wczesniej a niektore pozniej...moze miec kolki teraz przy wprowadzaniu pokarmow...
a moze za wczesnie wprowadzasz??

ja nie nadrabiam tylko pisze szybciutko co u nas....

tatus zdrowieje, mamusia tez coraz lepiej /ide dzis jeszcze do lekarza bo zjadlam mariuszowy antybiotyk i niech mi go jeszcze przepisze bo oboje sie nie doleczymy :) / ale ogolnie zostal mi katar i kaszel - meczace ale do zniesienia :)

maluszka ma katarek ale daje jej homeopaty i wyglada ze nie jest gorzej !! bylismy z mala u lekarza w przychodni /chcialam zeby ja tylko osluchala/ i byla internistka w zastepstwie pediatry !! babka mi dla agatki przepisala tantum verde w sprayu bo ma zaczerwienione gardelko ... cholera nie jestem przekonana czy takiemu maluchowi moge psikac tantumem ????????????????? przeciez to jest na alkoholu !! w ciazy nie mozna bylo tego uzywac a maluchowi dawac ??
no zdrowiejcie tam!!
a co do tantum to nie ma odpowiednika dla dzieci??
Dziewczyny w jakiej pozycji karmicie swoje Maleństwa ??? Mam na myśli butelkę oczywiście....Bo może to ulewanie zależy od pozycji karmienia??:baffled:
ja na pollezaco albo na lezaco...
i nie podrywam go od razu do odbijania bo tez wtedy ulewa...
tylko daje mi 3 minutki zeby sobie polezal i zeby mu splynelo wszystko i wtedy iore do odbicia u nas to jedyny sposob jaki zadzialal na ulewanie..

Jak Wam się podoba??
sliczna!
uwazaj tylk obo Martynka CIe przycmi:)
hehehehe
W sumie to niewiem od czego zaczac... Zupelnie was nie znam a nadrobic ponad 5800 stron zajeloby mi chyba troszke czasu...
Wiec nazywam sie paulina ta o ktorej wspominala monika max i moj syn david to kumple z basenu.
Mam nadzieje ze moge przylaczyc sie do rozmowy..:) pozdrawiam serdecznie
witamy:)
No moze Agatka bedzie jedna z nich :tak: Mysle ze wzgledu na czeste kontakty z pewnym zwierzatkiem jest duza szansa ze jej ulubinym kolorem bedzie zielony ;-)
ja tez nie lubie rozowego...ale jakbym ialam corke to mysle ze ubieralam ja tez w ten kolor...
po pierwsze mozna znalezc naprawde ldne ocienie i piekne ubranka wowczas kolor ten tak nie razi;)
a poza tym tak sobie mysle jak mozna odmowic dziecku takiego ubranka np w przedszkolu?? wszystkie dziewczynki na rozowo z jakimis czarodziejkami czy konikami a jedna sierotka ubrana na granatowo i z samochodem bo mam nie lubi rozowego..
pisze tak bo znam taki przypadek..
uwazam ze dziecko jest pokrzywdzone...smijea sie z niej a ona z pplaczem chodzi do przedszkola...
niestety nasze gusta w pewnym momencie musza isc precz...wazniejsze jest dobre samopoczucie dziecka:)

a ja sie witam Rysiek juz tak marudzil wieczorem ze dalam mu czopek paracetamolu i poszedl spac..
dzis juz ok jakby nie byl szczepiony goraczki nei bylo ani nic oprocz marudzenia:)
a ja sie czuje fatalnie krew z nosa siura mi od wczoraj....kreci mi sie w glowie..;/
nei wiem co to...
 
reklama
Witajcie:-D:-D:-D
Jestem na bieżąco zna głównym wątku ale niestety czasu na pisanie nie mam:no:
Jejciu dopiero od wczoraj wzięli się za łazienkę a ja mam syf w całym domu że szok:szok::szok::szok:
Jeszcze w dodatku na razie mamy tylko płytki na podłogę bo głupia baba nie zarezerwowała naszych płytek..wysprzedali je i będą pod koniec tygodnia:wściekła/y: Idiotka, szkoda że mnie przy tym nie było:wściekła/y:
W dodatku musiałam prosić teściową żeby dziś do dzieci przyjechała bo muszę ziemniaki sadzić:szok::wściekła/y: Kurna ta moja stara ciotka pół placu mi za domem zryła to teraz nie mam wyjścia:wściekła/y: A już się nie wymówię ciążą albo małym dzieckiem:-D
W dodatku Hania ma dalej kaszel i chyba jednak bez lekarza się nie obejdzie:no:

Dobrze że chociaż dzieci grzeczne:-)

Georgina sukienka śliczna.....
Witam nową mamusię....
Kasiekrk chyba najlepiej idz do lekarza jak się tak źle czujesz....

więcej nie pamietam.....

Acha 100 lat dla Antosia
 
Do góry