reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudzień 2009

reklama
kurcze moje zwierzeta sa niedopieszczone:( wiem, że mam czasu mniej dla nich biedaki. tyle ich tu a rece tylko dwie.
moje też są niedopieszczone strasznie :-( mamy dwa buldożki francuskie, które do tej pory były traktowane jak dzieci...a teraz nie dość ,że wiele rzeczy zostało im ukrócone to jeszcze pieszczot brak :/
 
hmmmm mi jakoś sumienie nie pozwala dać butelki...moze to głupie ,ale tak sobie pstanowiła,że do pół roku nic innego i chce się tego trzymać.. Gabrysia raz, włąsnie o 3 budziła się przez 1,5miesiąca...póżniej przesypiała już całą noc ładnie...a teraz jakaś masakra się dzieje...może nie wystarcza jej już moje mleko...?...chyba zadzwonie dziś do cioci pediatry...niech coś doradzi..
Kurcze, nieprecyzyjnie napisałam :baffled: Dałam butlę, ale ze swoim mlekiem ;-) Odciągnęłam 200ml bo zazwyczaj zjada w dzień 180ml, ale wczoraj wieczorem Macol się przyblokował na 120ml ;-) Też nie zamierzam do 6 miesiąca niczego wprowadzać zwłaszcza, że obydwoje z mężem jestesmy alergikami pokarmowymi :tak:
A co do snu to Maciek w 1 miesiącu budził się w nocy co 3-4h na jedzenie, w 2 miesiącu raz, albo wcale, w 3 wogóle nie wstawał i dopiero jak zaczął 4 miesiąc to się budził co 2-3h :wściekła/y: Od kilku dni wstawał w nocy 3 razy no a dzisiaj tylko raz ;-)
 
A nam sie zwlily godz karmienia a to dlatego ze raz misiek zje 60 i juz niehcce a za godzin chce znow ehh w kazym bardz razie trzymam sztywno norme 6 razy dziennie po 150 ml mleczka ... chodz dla jego wieku to 180 ml mleka juz 5 razy i zupka moze chce jsc wiecej i sie cos wali ;/
 
moje też są niedopieszczone strasznie :-( mamy dwa buldożki francuskie, które do tej pory były traktowane jak dzieci...a teraz nie dość ,że wiele rzeczy zostało im ukrócone to jeszcze pieszczot brak :/

nasze tez były zawsze traktowane jak dzieci, spały z nami w łóżku itp..miesiac przed tym jak sie dowiedziałam, że jestem w ciąży:) to postanowiłam je oduczyc spania z nami..potem stopniowo odsuwałam ich posłanie z naszej sypialni. a ja tak uwielbiałam spac z całym naszym zwierzyńcem w łóżku! w ogole mam hopla na punkcie zwierząt, ciekawa jestem czy Damian też tak będzie miał:)
 
LASKI dziś mija RÓWNO ROK jak zobaczyłam na teście || :D:D:D mam ten test do dziś zaraz sobie lukne hehe :D

~ to rok temu bylo ale leci czas ~:szok:
 
A my nie mamy zwierząt rok temu mielismy pająka ale ja mam arachnofobie ;/:wściekła/y: i ja sie boje malutkiego kątnika a co mówic jak my mielismy takiego wielkiego :szok: moj M byl z nim zwiazany od malego na rekach i wogole ale potem sam sie bal go wziasc ....

w kazdym bardz razie pomieszkał poł roku potyem M wzial go do pracy potem sie przeniosl jego zostawil i zdech i bardzo dobrze.....:-)
 
Kurcze, nieprecyzyjnie napisałam :baffled: Dałam butlę, ale ze swoim mlekiem ;-) Odciągnęłam 200ml bo zazwyczaj zjada w dzień 180ml, ale wczoraj wieczorem Macol się przyblokował na 120ml ;-) Też nie zamierzam do 6 miesiąca niczego wprowadzać zwłaszcza, że obydwoje z mężem jestesmy alergikami pokarmowymi :tak:
A co do snu to Maciek w 1 miesiącu budził się w nocy co 3-4h na jedzenie, w 2 miesiącu raz, albo wcale, w 3 wogóle nie wstawał i dopiero jak zaczął 4 miesiąc to się budził co 2-3h :wściekła/y: Od kilku dni wstawał w nocy 3 razy no a dzisiaj tylko raz ;-)
acha ...ja własnie tez myslalam o tym zeby sciagnac...zje moze pozadnie i bedzie spac jak trzeba...spróbuje dzisiaj :-)
 
kala, ale masz fajnie, że dałaś rade z dieta:) i efekty super, gratuluje:) mi wszyscy mowili, ze karmiąc cycem szybko zrzuce, bo mały wyssie wszystko, a tu .upa!!
mamo stacha też mamy swiatło w lodówie i słoik kiszonych ogórów:p
 
reklama
Tunia ty to masz przechlapane:no:Ale dobrze że dzieciątka już zdrowe:tak:
I jak ja bym chciała żeby mi ktoś ogród zaprojektował...miejsca mam dość..pomysłów brak i kasy na takiego architekta też:-D
duży ten ogród :-)?słoneczny czy zacieniony? wyslij mi parę zdjęć na maila justyna-michta@wp.pl to coś podpowiem :-)

a karmienie przez tyle lat, to bardzo delikatnie mówiąc przesada. ja rozumiem potrzebę bliskośći dzieci i mamy, ale ta mama jest zakładniczką dzieci.
 
Do góry