reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

A my nie mamy zwierząt rok temu mielismy pająka ale ja mam arachnofobie ;/:wściekła/y: i ja sie boje malutkiego kątnika a co mówic jak my mielismy takiego wielkiego :szok: moj M byl z nim zwiazany od malego na rekach i wogole ale potem sam sie bal go wziasc ....

w kazdym bardz razie pomieszkał poł roku potyem M wzial go do pracy potem sie przeniosl jego zostawil i zdech i bardzo dobrze.....:-)
he he he :D
 
reklama
jak wychodzil m do pracy do do piwnicy go albo do takiej szafki zamykal na klucz... i mialam pewnosc ze nie wyjdzie nie przebije sie a i tak sprawdzalam czy zamknieta a on i tak bym w srodku jej w kladce... wogole balam sie z nim, zostac drzalam jak cholera az w koncu m go wyniosl bo nie mogl patrzec jak sie mecze no a w sumie to moze mniej niz pol roku go mielismy juz nie pamietam dobrze ze go nie ma juzzzzzzzz
 
nasze tez były zawsze traktowane jak dzieci, spały z nami w łóżku itp..miesiac przed tym jak sie dowiedziałam, że jestem w ciąży:) to postanowiłam je oduczyc spania z nami..potem stopniowo odsuwałam ich posłanie z naszej sypialni. a ja tak uwielbiałam spac z całym naszym zwierzyńcem w łóżku! w ogole mam hopla na punkcie zwierząt, ciekawa jestem czy Damian też tak będzie miał:)

u nas tez tak było...Mamy 2 psy z tym,ze jeden byl u nas od szczeniaczka i byl to nas synuś ;) a druga sunie adoptowalismy po tym jak zostala odebrana z pseudohodlowi 3 miesiace przed tym jak dowiedzialam sie o dzidzi ...i wtedy tez tez pomału oduczaliśmy naszego'synusia' wchodzić na łóżko itd...dzisiaj biedak śpi już dalekooooo od nas ze swoją siostrzyczka- został wymeldowany do kuchni...;)
 
acha ...ja własnie tez myslalam o tym zeby sciagnac...zje moze pozadnie i bedzie spac jak trzeba...spróbuje dzisiaj :-)

nasz maluch od jakiegos czasu budzi sie regularnie miedzy 23 a 24 kiedys myslałam, że to jakies problemy brzuszkowe, ale nie! on sie budzi żebyśmy wzieli go do wyra:) cwaniak jeden:) ostatnio tez mu dałam swoje mleko w butli o tej 23 żeby zobaczyc, czy może ma jakąś gastro faze i głodny, ale nie on zjadł 70 ml i koniec. od dwóch dni budzi sie, bierzemy go do łóżka i nawet cyca nie chce, tylko zasypia koło nas:) ale ja to lubie, więc nie bedę go tego oduczać. do tego czasu zdąże zrobić wszystko co chciałam, z J się też zdąże poprzytulać a o tej godzinie alkurat sie kładziemy więc nam to w niczym nie przeszkadza:)
 
ja pąjąka bym nie chciała mieć, moja kumpela ma chyba ptasznika i (o zgrozo!) nazywa się PUSIA:D
podobaja mi się kameleony, legwany i węże ale z racji tego, że węże jedza myszki i inne gryzonie to ja dziękuje za takiego pupilka:p
 
laski pogrubiam bo mi nikt nie odpisal :

1. PISALYSCIE OSTATNIO O CIEMIENIUSZCE JAKAS OLEJUSZKE CZY COS ze jest droba ?? nie chce mi sie szukac na tylu stronach ;)

2.co na te zeby bobodent cz jak myslicie co slyszalyscie co polecacie
?
 
nasze psy nie wchodzą do kuchni i chwała za to:) z Dabem- bokserem jestem po 3 szkoleniach, a Bera to znajda która uczy się od Daba:) więc generalnie w domu mamy porządek:) nawet jeden z kotów jak ma oczywiście ochote (jak to kot:) )aportuje, siada i daje łapke:p nie wyobrażam sobie mieć niewychowanego psa.
 
laski pogrubiam bo mi nikt nie odpisal :

1. PISALYSCIE OSTATNIO O CIEMIENIUSZCE JAKAS OLEJUSZKE CZY COS ze jest droba ?? nie chce mi sie szukac na tylu stronach ;)

2.co na te zeby bobodent cz jak myslicie co slyszalyscie co polecacie
?

my nie mamy ani ciemiechy ani nam zęby nie idą, ale laski pisały o olejuszce chyba właśnie.
 
boszeeeee kiedyś w kółko słyszała,że jak urodze dziecko to ustaną mi wszytskie bóle miesiączkowe...cikawe czemu zatem wsyztsko mnie boli od 2 dni ...nigdy tak nie miałam żeby przed okresem mnie bolało a teraz niedość ,że przed to i w czasie ból masakryczny :///
 
reklama
nasze psy nie wchodzą do kuchni i chwała za to:) z Dabem- bokserem jestem po 3 szkoleniach, a Bera to znajda która uczy się od Daba:) więc generalnie w domu mamy porządek:) nawet jeden z kotów jak ma oczywiście ochote (jak to kot:) )aportuje, siada i daje łapke:p nie wyobrażam sobie mieć niewychowanego psa.

u nas kuchnia jest najmniej przesiadywanym pomieszczeniem ,nie gotujemy w domu prawie wcale , więc mi najbardziej pasowało zeby tam miały swoje kąt... a co do wychowanie to francuzy maja bardzo łatwy charakter ,więc nie ma z nim problemów wychowaczych...raczej mam je z moim facetem ,bo nigdy nie może się opanowac dawać im jeść przy stole, więc psy sępią na potęge, co doprowadza mnie do szału :/
 
Do góry