reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

reklama
Ja również witam nowa mamuśkę;) po mnie juz troche zaczyna byc widać- wkońcu, bo juz myślałam, że brzuszka wogóle nie będe miała;) a dolegliwości- do prawie 3 miesiąca nic, zero nudności, wymiotów, itp tylko brak okresu świadczył o moim odmiennym stanie. a teraz od czasu do czasu zemdli mnie jakis zapach, lub smak:)
ach....-jeszcze troszke ponad miesiąc i wesele;) ciekawa jestem jak to będzie, czy mieszcze się w sukienke ;) narazie jest oki, ale kto wie ile mi brzusio urośnie do 31 sierpnia;)
 
W koncu nadrobiłam dzisiejszy dzien:-)dzis jak narzie problemów z netem nie mam:-)rano zakupy,potem cos do jedzonka a teraz odpoczynek;-)
Co do ruchów to mi sie wydaje ze cos tam od czasu do czasu czuje ale nie sa to jakies mocne i bardzoi wyczuwalne kopniaczki,bulgotanie tez sie zdarza:-)
W zababony wogóle nie wierze i nie przejmuje sie co inni mówia.

FIFI ja równiez witam:-)
 
Hej Dziewczynki!
Witam nową mamę:) Brzuszek na pewno wkróce Ci urośnie. Ja też długo nie miałam a teraz po zmierzeniu obwodu mam prawie 20 cm więcej!!!
Co do biustu to mi z A urósł do B i oboje z mężem jesteśmy z tego powodu bardzo zadowoleni:)
jutka i arabella dzięki za odpowiedź odnośnie tego bólu pośladka.
Moje dziecko jakieś wygłodniałe, cały czas tylko bym jadła:)
 
a moje malenstwo to sie chyba na mame dzis znowu obrazilo ... nicto przyjdzie mi poczekac jeszcze na te kopniaki ...

ja wlasciwie tez juz mam dzien na odpoczynek ... musze skoczyc tylko po chlebek i totolotka a potem laaabaaaaa

a w weekend chce meza wyciagnac na zakupy do ikei :) ciekawe coz tego wyjdzie :D

nowa mamusiu - ty nie masz jeszcze brzuszka ?? ja juz mam taki ze hoho !! ale ja mam tez cialka duuuzawo :D
 
Hej Dziewczynki,

Nadrobiłam :-)

Witam nową mamusię. :tak:

Dziś na tapecie widzę rozmiar biustu - więc ja z 70-75 B wskoczyłam na C i proszę o fanfary, nabyłam dziś fajsoki biustonosz i majteczki. Wkońcu. I strasznie mi się ten komplecik podoba i jest zarówno wygodny jak i seksowny. :-) No bo kto niby powiedział że ciężarówka nie może wyglądać i czuć się uwodzicielsko w ciąży. ;-):-D:-D:-D

Nie pamiętam która napisała że ma smaka na zupkę chińską - przczytałam i mi się też zachciało - no i już się woda gotuje. Ech, raz na jakiś czas mam nadzieję że można.
 
Dzięki dziewczyny za miłe przyjęcie;-)

Chérie ja skończyłam brać Luteinę i Acard w 16 tc.
Teraz biorę tylko kwas i witaminy. Właśnie zakupiłam wczoraj kolejną paczkę i okazało się, że po 13 tc bierze się inne witaminy i kuźwa te inne kosztują 52 zł:eek::eek:......tzn mąż mi je kupił. Ja bym tyle nie wydała, ale, że On nie bardzo się zna to kupił to co poleciła mu babka w aptece

moka83 mi biust zrobił się pełniejszy, ale staniki noszę te came co przed ciążą

sylwik1987 obyś tylko dobrze czuła się tego dnia.
Ja w wrześniu mam wesele szwagra i kupiłam sobie krótką kieckę....oby mi nogi nie spuchły:baffled:

mea ile ja bym dała, żeby mieć już takie duży brzuszek i móc się nim wszędzie "chwalić"
 
reklama
idę poleniuchować do łóżka. zrobiłam wielki kubek herbaty z suszonymi cytrusami, teraz tylko muszę wybrać dobrą książkę z mojej biblioteczki. gorąco jak w piekle, dobrze, że zniosłam wiatrak ze strychu, będzie mnie chłodził :-D
nie mam w ogóle apetytu, pewnie zjem coś dopiero po 18, jak małż z pracy wróci.
 
Do góry