reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

hej Mamuśki
dawno mnie nie tutaj było :]
od piątku chyba zaczęłam coś czuć :D w piątek jakoś po południu leżałam z rękami na brzuchy, i po lewej stronie mniej więcej w prawo od kości łonowej coś się działo :D tak jakby ktoś dotykał od środka jakimś balonikiem hehe, no nie wiem jak to powiedzieć, ale coś sie działo tak ze trzy razy co kilka minut :D tak samo było w sobotę, niedzielę i poniedziałek :D dzisiaj musze sprawdzać :] hiihihhi ale fajne uczucie :D
 
reklama
Ja w wrześniu mam wesele szwagra i kupiłam sobie krótką kieckę....oby mi nogi nie spuchły:baffled:



ja byla w zeszla niedziel na weselu i sukienke kupowala tydz wczesniej i sie jeszcze balam czy sie zmieszcze, bo sukienki ktore mierzylam wczesniej przed weselem juz za male, za obcisle,nie wygodne!!!!

ja sobie kupilam stanik na targu (uznalam, ze jak mi piersi beda rosnac w takim tempie to nie nadaze kupowac i wzielam taki tani) i patrzec na niego nie umiem, fakt jest wygodny ale jak go ubieram przey mezu to czuje sie jak dojna krowa z oooooogromnymi wymionami:baffled::szok::wściekła/y:
 
aaaaaaaaaaa, mam ważne pytanie... co prawda zapytam lekarza bo idę we wtorek za tydzień na to usg 4d :D ale Wasza opinia też jest dla mnie ważna.
Otóż chcemy się z moim M wybrać do Paryża gdzieś pod koniec sierpnia, z tym że myśleliśmy jechać samochodem, i trzy osoby z tyłu.
Pytanie czy to nie głupi pomysł ? około 20 godzin się będzie jechało, wiadomo że postoje co 2-3 godziny ( albo i częściej bo mnie się w podróży non stop chce siku :] tylko czy ta pozycja siedząca tyle godzin nic mi i bobasowi nie zaszkodzi ?
bede wtedy gdzieś w 21 tygodniu, hmmmmm ?
 
Hej dziewczyny,
U nas nad morzem dzisiaj calkiem przyjemnie a male to caly czas dzisiaj daja o sobie znac az jestem zdziwiona bo zazwyczaj tylko kilka razy dziennie. U mnie biust skoczyl z 75 B na 75 C. A brzuch to mam taki wielki od zeszlego tyg.urósł 7cm a od poczatku to 35cm i wygladam jak kaczka na chudych nozkach bo tutaj wszedzie szczupla tylko ten brzuch taki do przodu wypiety i az sie swieci taki jest napiety
 
ja biore feminatal N i za 60 tabletek place 27 zl !! a lekarz kazal mi je brac przez cala ciaze i w czasie karmienia piersia ... wiec nie zamierzam zmieniac ...

ktos mowil ruskie ??!!??!!?? zabije !!!! moja mama wraca dopiero za tydzien !!! a pierogi sa na 1 miejscu na liscie obiadow po powrocie !!!
hahahahah Matko no i znowu zapodalam komus na cos smaka !

Ja łykam falvit mama i za 60 tabletek place 28 zł ! Mam na 2 miechy i te mi kazal lekarz brac.wyniki mam jak narazie dobobaczymy 10 sierpnia na wizycie czy cos sie zmieniło
 
reklama
aaaaaaaaaaa, mam ważne pytanie... co prawda zapytam lekarza bo idę we wtorek za tydzień na to usg 4d :D ale Wasza opinia też jest dla mnie ważna.
Otóż chcemy się z moim M wybrać do Paryża gdzieś pod koniec sierpnia, z tym że myśleliśmy jechać samochodem, i trzy osoby z tyłu.
Pytanie czy to nie głupi pomysł ? około 20 godzin się będzie jechało, wiadomo że postoje co 2-3 godziny ( albo i częściej bo mnie się w podróży non stop chce siku :] tylko czy ta pozycja siedząca tyle godzin nic mi i bobasowi nie zaszkodzi ?
bede wtedy gdzieś w 21 tygodniu, hmmmmm ?

Hej mi sie wydaje ze to zalezy od tego jak sie czujesz w czasie jazdy samochodem.Ja jechalam w 3 miesiacu 700km i myslalam ze skonam nie moglam sobie zadnego miejsca znalezc i bylam taka wykonczona jakby mnie ktos walcem przejechał. Ale to tak jak mowie zalezy jak ty sie czujesz
 
Do góry