reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

reklama
A jak masz z tesciową?? Bo u mnie moja mam się cieszy bardzo a teściowa... Hm niby tak, ale jakoś dziwnie mnie traktuje. Np uznajecie zabobony typu nie wolno farbować włosów nawet farbą bez amoniaku bo dzidzia ruda bedzie bądź nie wolno włosów obcinać bo "ucina" sie dziecku rozum?:no: Dla mnie to bez sensu

Ochocho to z moją teściowa może sobie ręke podać:-D
Nie wolno mi też np nitek na sobie ciąć ani urywać
 
ciekawa jestem jaka, oby i w tej drugiej z czasem sie pojawiło mleczko;) chociazi tak siesze się że coś tam jest, bo niestety piersi to mi się wcale nie powiększyły podczas ciązy, tyle że troche nabrzmiały, dalej nosze rozmiar b, a miałam nadzieję, że chociaz podczas ciązy bedę miała czym sie pochwalić;) znajoma powiedziała mi, że jak kobieta ma duże piersi to i pokarmu ma więcej, myslałam żeto mit, ale terazto sama nie wiem co mam o tym mysleć..?
Ja to bym chciała mieć taki rozmiar. Przed ciążą miałam C a teraz D i dla mnie to mordęga bo nawet ciężko mi jakiś naprawdę ładny stanik znależć:-( No i ostatnio znów koszmar bo z tymi cyckami sukienki na cywilny znaleźć nie mogłam bo wszystko w piersiach za ciasne ale w końcu jakoś się udało:tak::tak:
 
Zostałam zdemaskowana! Wczoraj wieczorem mój ukochany mężczyzna :-) znalazł Babyboom i przeczytał wszystko co napisałam do tej pory :-) Nie wiem czy się cieszyć czy martwić, ale teraz trochę się boję ;-) No i mam go przestać nazywać moim, tak więc mój ukochany ma na imię Marcin i teraz tak będę pisać ;-)
Hahahahahah No i masz !!! Po co sie ukrywasz i nazywasz swojego bez imienia ! Tak czy siak masz za swoje ahhahah :)
 
normalnie wzielo mnie na bulki z dzemem !!!!!!!! wogole ostatnio zajadam sie slodkim ,bulki slodkie jadlam przez cala ciaze ale teraz doszly dzemy ,platki na mleku ,ciasta ....wszystko slodkie ,co nie znaczy ze zrezygnowalam z mieska ,wedlin ,warzywek czy owocow jakie wciagalam kupami we wczesnej ciazy !!! Alez nie teraz to ja juz pozeram wszytko !!! Tylko kawa mnie odrzucila nawet ta bezkofeiny - jakos mnie do iej nie ciagnie - wypije raz na tydzien i to bedzie dobrze!A przed ciaza - wypijalam 2 kawy rozpuszczalneee conajmiej !
 
normalnie wzielo mnie na bulki z dzemem !!!!!!!! wogole ostatnio zajadam sie slodkim ,bulki slodkie jadlam przez cala ciaze ale teraz doszly dzemy ,platki na mleku ,ciasta ....wszystko slodkie ,co nie znaczy ze zrezygnowalam z mieska ,wedlin ,warzywek czy owocow jakie wciagalam kupami we wczesnej ciazy !!! Alez nie teraz to ja juz pozeram wszytko !!! Tylko kawa mnie odrzucila nawet ta bezkofeiny - jakos mnie do iej nie ciagnie - wypije raz na tydzien i to bedzie dobrze!A przed ciaza - wypijalam 2 kawy rozpuszczalneee conajmiej !

ja dziś po bułce z miodem, na którą miałam tak wielką ochotę od rana, nie czuję się specjalnie :eek: a bez kawy chyba bym nie przeżyła :-D
 
reklama
normalnie wzielo mnie na bulki z dzemem !!!!!!!! wogole ostatnio zajadam sie slodkim ,bulki slodkie jadlam przez cala ciaze ale teraz doszly dzemy ,platki na mleku ,ciasta ....wszystko slodkie ,co nie znaczy ze zrezygnowalam z mieska ,wedlin ,warzywek czy owocow jakie wciagalam kupami we wczesnej ciazy !!! Alez nie teraz to ja juz pozeram wszytko !!! Tylko kawa mnie odrzucila nawet ta bezkofeiny - jakos mnie do iej nie ciagnie - wypije raz na tydzien i to bedzie dobrze!A przed ciaza - wypijalam 2 kawy rozpuszczalneee conajmiej !
A mnie odrzucają wędliny. Kawa to od początku poszła w odstawkę bo chyba smak mi się zmienił i wogóle lubię inne rzeczy niż przed ciążą:-)
 
Do góry