reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

reklama
ups nie o to mi chodziło chyba najlebiej babystrology wstukać w googla bo widać jak dzidziuś się rusza i jest w takiej wielkości jaka w naszych brzuszkach- taka animacja
 
idę poleniuchować do łóżka. zrobiłam wielki kubek herbaty z suszonymi cytrusami, teraz tylko muszę wybrać dobrą książkę z mojej biblioteczki. gorąco jak w piekle, dobrze, że zniosłam wiatrak ze strychu, będzie mnie chłodził :-D
nie mam w ogóle apetytu, pewnie zjem coś dopiero po 18, jak małż z pracy wróci.

zapraszam do mnie na slask :D temperatura przyjemne 25 st :D ale chmurzy sie cos ...
 
Chérie ja skończyłam brać Luteinę i Acard w 16 tc.
Teraz biorę tylko kwas i witaminy. Właśnie zakupiłam wczoraj kolejną paczkę i okazało się, że po 13 tc bierze się inne witaminy i kuźwa te inne kosztują 52 zł:eek::eek:......tzn mąż mi je kupił. Ja bym tyle nie wydała, ale, że On nie bardzo się zna to kupił to co poleciła mu babka w aptece

ja oprócz duphastonu biorę prenatal. wcześniej łykałam centrum materna, ale źle się po nich czułam :eek:

Ja w wrześniu mam wesele szwagra i kupiłam sobie krótką kieckę....oby mi nogi nie spuchły:baffled:

ja mam końcem sierpnia wesele kuzynki. zmuszona byłam kupić długą kieckę, bo jakoś dzidzia dziwnie się układa i strasznie puchnie mi prawa kostka i stopa. dlatego też mogę sobie wybić z głowy jakiekolwiek ładne buty :-( zostają mi japonki...
 
Dzięki dziewczyny za miłe przyjęcie;-)

Chérie ja skończyłam brać Luteinę i Acard w 16 tc.
Teraz biorę tylko kwas i witaminy. Właśnie zakupiłam wczoraj kolejną paczkę i okazało się, że po 13 tc bierze się inne witaminy i kuźwa te inne kosztują 52 zł:eek::eek:......tzn mąż mi je kupił. Ja bym tyle nie wydała, ale, że On nie bardzo się zna to kupił to co poleciła mu babka w aptece

moka83 mi biust zrobił się pełniejszy, ale staniki noszę te came co przed ciążą

sylwik1987 obyś tylko dobrze czuła się tego dnia.
Ja w wrześniu mam wesele szwagra i kupiłam sobie krótką kieckę....oby mi nogi nie spuchły:baffled:

mea ile ja bym dała, żeby mieć już takie duży brzuszek i móc się nim wszędzie "chwalić"

Nic sie nie martw,niedługo u ciebie tez sie pojawi brzusio,mi w pierwszej cizy pojawił sie dopiero pod koniec 65 miesiaca,czasami jest tak ze go nie ma a jak wyskoczy to cie moze jeszcze zadziwic:-D
Czy te witaminy to czasami nie Feminatal Metafolin+DHA?Jesli tak to ja tez byłam zszokowana cena ale czego nie robi sie dla dziecka;-)

Ja tez mam ochote na zupke chinska:-D
Co do biustu to ja przed ta ciaza nosiłam 75D a teraz musze miec minimum 75DD lub E,maz jest z tego powodu baaardzo zadowolnony:tak:
 
Nie pamiętam która napisała że ma smaka na zupkę chińską - przczytałam i mi się też zachciało - no i już się woda gotuje. Ech, raz na jakiś czas mam nadzieję że można.

To Ja ,to ja !!!!!

ale wam narobiłąm smaka na zukpe chinska ,ja juz swoja wciagnelam dawno zagryzlam bulkami z dzemem a teraz nastawialm pierogi ruskie !!!!!
Mixuje :)
 
pojawi brzusio,mi w pierwszej cizy pojawił sie dopiero pod koniec 65 miesiaca,
:-D:-D

Czy te witaminy to czasami nie Feminatal Metafolin+DHA?Jesli tak to ja tez byłam zszokowana cena ale czego nie robi sie dla dziecka;-)
Owszem to te. Ale Feminatal robi 3 różne rodzaje witamin. Do 13 tyd, od 13 i uniwersalne na cały okres ciży i karmienia i te penie są tańsze........
Poza tym to tylko 30 tabsów


a teraz nastawialm pierogi ruskie !!!!!
Mixuje :)

Oj ruskie to i ja bym zjadła........chyba mam w zamrażalce:-)
 
:-D
Owszem to te. Ale Feminatal robi 3 różne rodzaje witamin. Do 13 tyd, od 13 i uniwersalne na cały okres ciży i karmienia i te penie są tańsze........
Poza tym to tylko 30 tabsów

Oj ruskie to i ja bym zjadła........chyba mam w zamrażalce:-)

ja biore feminatal N i za 60 tabletek place 27 zl !! a lekarz kazal mi je brac przez cala ciaze i w czasie karmienia piersia ... wiec nie zamierzam zmieniac ...

ktos mowil ruskie ??!!??!!?? zabije !!!! moja mama wraca dopiero za tydzien !!! a pierogi sa na 1 miejscu na liscie obiadow po powrocie !!!
 
reklama
A ja dzisiaj bjadam sie botwinką:D teściowa tak wyśmienicie gotuje że dziwie się że tak mało przytyłam(łącznie ok. 5 kg). a wczoraj w nocy obudziłam się z taką ochotą na czekoladę że cały dom wywróciłam do góry nogami, i znalazłam króliczka w czekoladzie:-pale się objadłam nim :D
 
Do góry