reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

Witajcie :) my po szczepieniu i dwuch spacerkach :) było całkiem niexle , nie płakał tak rozpaczliwie jak ostatnim razem, tylko jak wróciliśmy był trochę marudny.., oby nocka była lepsza niż ta wczorajsza...(co 1,5 h z zegarkiem w ręlu pobutka.., no ja już nie wiem o co mu chodzi..), pediatra zapisała mi jakąs zawiesinę coby mu sporządzac na te zaparcia, oby pomogło. No a co do skazy i AZS - ma starac się znaleśc alergeny, które teoretycznie moga być wszystkim, to jak szukanie igły w stogu siana..;/ale mój maluszek ładnie przybrał na wdze- ma 6,200 i jest na 42 centylu :) dobrze się rozwija, i to jest najważniejsze ;)
 
reklama
Aśka super niespodzianka a spamuj ile wlezie:))))
No i zarąbiście, że Fifolek już zdrowy.

My dziś byliśmy na szczepieniu i jestem duuuumna z mojego synka. Tylko raz cichutko pisnął przy wkłuciu a zaraz potem walnął uśmiech do pielęgniarki:)))
Teraz na wieczór był marudny(to pewnie po szczepince ale już ok:)))

A tak poza tym to ważymy już 7380 i mamy 70 CM:)
ja równiez ciesze się że Filipek zdrowy :) duży Twój chłopek już jest;) u nas wpisuja w książeczkę tylko centyle , nie wiem ile Filipek mój ma cm, jak ostatnio próbowałam go zmierzyć to miał 62, ale ne wiem czy dbrze to robiłam :)
 
Laski wpadam na chwilke tylko po to by poinformowac ze moje dziecko po kontroli !
FILIP ZDROWY !!!!!! Zero zastrzykow ,zero lekow,zero inhalacji ,normalnie juz KONIEC !
Pani doktor go pochwalila mimo ze na jej widok jak sie nachylila nad nim sie rozplakal hahaha !

Ale sie ciesze ! Jeszcze moze troche po zastrzykach marudzic ,ale to ze 2 dni moze byc nie swoj !

Jestem strasznie szczesliwa
A moj humor poprawil tez tel od Jarka "Niunia ubieraj sie "
-co sie dzieje ?
- No ubieraj sie zaraz po Ciebie podjade
sie zebralam w szoku !!! Malego zostawilam bratu na moment i wychodze wsiadlam do auta ,jedziemy!!!!!
Podjezdza moj malzonek pod fryzjera lec ,bo masz juz zaplacone rob z wlosami co ci sie podoba - odpoczniesz od malego !

:))))))))
No i poszlam !!!!!! se zrobilam balejaz na lepetynie :) podcielam wlos i zrobilam grzywe !

maz mnie ciagnie do wyra ;) - chyba mu sie podoba ahahhah!

ODPOCZELAM PSYCHICZNIE!Wiecie co ja kocham mego meza na maxa hahahh :) I kocham te jego niespodzianki!

no i do tego radosc nie z tej ziemi ze moje dziecko jest juz zdrowe :) !!!!!!


Lece do Jarka sie potulic !Jutro nadrobie was - znacie mnie zawsze to robie - puszcze spamem troche !

Nie no,gdzie ty kobieto takiego faceta znalazlas?:-DNormalnie jest nie do opisania:-);-)ciesz sie bo nie kazda tak ma:tak:;-)i kochaj ile wlezie:-D:-D:-D
SUPER ze Fifi juz zdrowiutki:-)no ale nie moglo byc inaczej,tyle kciukow w koncu bylo za niego trzymanych;-)
No ale masz minusa,jak wejde na album i tam nie bedzie nowej fotki z fryzurka to ubije jak psa:tak::wściekła/y:kurka ja nie wytzymam z ciekawosci:-D
 
Laski wpadam na chwilke tylko po to by poinformowac ze moje dziecko po kontroli !
FILIP ZDROWY !!!!!! Zero zastrzykow ,zero lekow,zero inhalacji ,normalnie juz KONIEC !
Pani doktor go pochwalila mimo ze na jej widok jak sie nachylila nad nim sie rozplakal hahaha !

Ale sie ciesze ! Jeszcze moze troche po zastrzykach marudzic ,ale to ze 2 dni moze byc nie swoj !

Jestem strasznie szczesliwa
A moj humor poprawil tez tel od Jarka "Niunia ubieraj sie "
-co sie dzieje ?
- No ubieraj sie zaraz po Ciebie podjade
sie zebralam w szoku !!! Malego zostawilam bratu na moment i wychodze wsiadlam do auta ,jedziemy!!!!!
Podjezdza moj malzonek pod fryzjera lec ,bo masz juz zaplacone rob z wlosami co ci sie podoba - odpoczniesz od malego !

:))))))))
No i poszlam !!!!!! se zrobilam balejaz na lepetynie :) podcielam wlos i zrobilam grzywe !

maz mnie ciagnie do wyra ;) - chyba mu sie podoba ahahhah!

ODPOCZELAM PSYCHICZNIE!Wiecie co ja kocham mego meza na maxa hahahh :) I kocham te jego niespodzianki!

no i do tego radosc nie z tej ziemi ze moje dziecko jest juz zdrowe :) !!!!!!


Lece do Jarka sie potulic !Jutro nadrobie was - znacie mnie zawsze to robie - puszcze spamem troche !

ech takich facetow ze swieca szukac !!!!

i kochany fifi zdrowy !!
 
no wlasnie swietnie dziala na dzieci !! moja siostra dzieciakom do 5 roku zycia nie podala antybiotyku !! /dopiero jak poszly do przedszkola ... / a u dzieci efekt placebo nie moze dzialac !!!

no własnie mea chyba nie bardzo bo to jest oddziaływanie na psychike

Placebo – Wikipedia, wolna encyklopedia

my w pracy czasem tez uzywamy tego efektu
u stałych klientow/pacjentow
ktorzy notorycznie wymuszja leki przeciwbolowe
Na Cl działa cuda :-D

chyba nie powinnam tego pisac jako przykladu:baffled:
 
reklama
Do góry