reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

reklama
i znow Rysiek sie urzygal...;/
wiec to nie od jablka bo jablkoodstawilam wczoraj juz nie dalam zeby sprawdzic...;/

ehhhh ja juz nie iwem co robic..ta lekarka u ktorej jest zapisany mowi zeby przestac dopajac....ze to od dopajania...a chyba trzeba dopajac jak je sztuczne??



DAFFF jak Ty zageszczasz melko ta kaszka??
moze mu dam tak na noc zeby na noc nie ulal moze pospi dluzej bo odkad ulewa to je po 3-4 razy na noc..;/

on ulewa czy wymiotuje ?
no niestety tak to bywa z tymi mleczkami modyfikowanymi
moja do tej pory ulewa choc znacznie mniej
ale ładnie przybiera od poczatku
i nie ma sie czym martwic
musi sie do mleczka troche przyzwyczaic
jak to mi pediatra jeszcze w szpitalu powiedziała
ze na to najlepsze mleko mamy bo ukł. pokarmowy szybciej dojrzewa
dla swietego spokoju skonsultuj z osoba zaufana
 
cholercia a ja sie jakos do homeopati nie moge przekonac
nie wiem dokonca czemu
ale jakos w to nie wierze
wydaje mi sie ze takie placebo
to moze tylko na dorosłych działac
obym sie nie musiała przekonac

Wręcz przeciwnie, homeopatia zazwyczaj na małe dzieci działa;-) Kiedyś koleżanka doktorka to tłumaczyła, nie powtórze dlaczego ale poweidziała, że na dzieciach można smiało homeopatię wypróbować.... i wiecie dzięki homeopatii wyleczyłam Antka ze skazy białkowej;-) za pomocą homeopatii i biorenozansu;-) więc jestem pozytywnie nastawiona:tak:
 
kopciuszku on jest z firmy la roche posay ??bo tylko to mi w google wyskakuje

dzieki dziewczyny babcia jeszcze probuje sie usmiechac- dzis złapała mnie za nos i sie usmiechneła
starosc sie Bogu nie udała:no:
cieszmy sie tym co do mamy
a ja mam " słabosc " do starszych ludzi bo mnie od malenkiego do momentu az poszłam do szkoły prababcia chowała
 
a co do homeopatii to w ciąży nie raz mnie wyleczyły krople do nosa Euphorbium, Osciloccociunum i tabletki na gardło Homeogene 9 :-)
 
no wlasnie sie zastanawialam ze to ze jest daleko to chyba nie za fajnie ... ale zobaczymy ... narazie wkladam ja na chwile niech sie przyzwyczaja ... moze sie jej spodoba ... gorzej jak potem bedzie chciala byc ciagle na rekach ...

ja swoja wkładam w chuste tylko jak mi bardzo maruda a ja musze sie odalic
a jak sie zrobi ciepło tak na stałe to troche po dworku pospacerujemy
 
a ja mam " słabosc " do starszych ludzi bo mnie od malenkiego do momentu az poszłam do szkoły prababcia chowała

ja też mam "słabość", babcia mojego K. jest niewidoma, ma prawie 90 lat i kocham ją jak swoją babcię, jest cudownym człowiekiem. i bardzo się o nią martwię bo jest już strasznie schorowana, nie chcę myśleć co będzie, gdy jej zabraknie... ale wiem, że nikt nie żyje wiecznie. i może to i lepiej, kto by chciał...
 
reklama
witam
u mnie urwanie głowy babcia jest w szpitalu
jezdze codziennie popołudniu z siostra zeby ja troche podkarmic wymasowac i zmieniec pozycje
bo juz jest niechodzaca i jak tak dalej pojdzie bedzie miec odlezyny
wczoraj jeszcze z łozka spadła ach i wyglada jakby z oswięcimia wrociła skora i kosci
generalnie wybiera sie juz powolutku do Bozi:-(

Mamo Stacha zdrowka dla chopakow i dla ciebie
Lajtway dla Milenki
[*]

Kopciuszku przypomnij mi jak sie nazywa ten krem na N co patrysiowi kupiłas
Mea fajnie wygladacie z agatka przy tym twoim duzym biuscie to agatka ta daleko od ciebie ja swoja to mam pod broda na pozycjie " do swiata " chyba jeszcze troche za wczesnie ale moze sie myle marta sie na tym zna
moja tak lubi byc noszona namietnie ciumka chuste tzn. w takiej poycji jak ty pokazałas
Współczuję... To musi być straszne tak bezsilnie czekać na śmierć ukochanej osoby... Tulę na odległość

i znow Rysiek sie urzygal...;/
wiec to nie od jablka bo jablkoodstawilam wczoraj juz nie dalam zeby sprawdzic...;/

ehhhh ja juz nie iwem co robic..ta lekarka u ktorej jest zapisany mowi zeby przestac dopajac....ze to od dopajania...a chyba trzeba dopajac jak je sztuczne??


DAFFF jak Ty zageszczasz melko ta kaszka??
moze mu dam tak na noc zeby na noc nie ulal moze pospi dluzej bo odkad ulewa to je po 3-4 razy na noc..;/
Nam na ulewanie bardzo pomógł Nutriton, taniej wychodzi niż mleczko AR a jest równie dobry w działąniu. Opakowanie kosztuje ok 21 zł:)

bierzcie i oceniajcie !!!

attachment.php


attachment.php


tylko blagam nie komentujcie mojego wywalonego brzucha !!!
ale agatka po 3 minutach miala dosc ...
Superr wyglądacie:))))
Eeee jaki brzuch wywalony co? Ja tam żadnego nie widzę. Agatka słodka jest:)))
 
Do góry