reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

asia, super że fifol ma się już lepiej :tak:

U nas zapowiadali deszcz po południu, więc byliśmy na spacerku od 10-13 :-) Teraz jest szaro-buro :sorry2:
Maciek wstał dzisiaj w nocy tylko raz o 5 :tak::tak::tak: Mam nadzieję, że powróci do przesypiania całych nocek :-D

Jak często myjecie maluszkom dziąsła? Ja mam taką nakładkę gumową do masażu dziąsełek i szorujemy gębola 2 razy dziennie i nie wiem czy to nie za mało/dużo :baffled:
 
reklama
Mea- świetna ta chusta tylko... hm... Lidka za Chiny luidowe brzuszkiem do mamusi siedzieć nie będzie. Da się toto zawiązać tak żeby bobas patrzył przed siebie?
Ja dziś mam jakiegoś doła- nic się nie chce, nie podobam się sobie, waga pokazała więce3j niż wczoraj a na dodatek coś mi odbiło żeby wyparzyć Lidkowe grzechotki- wrzuciłam do gara i zapomniałam. W efekcie sąś do niczego a najgorsze że powyginała się też ta ulubiona mojej córci i kicha...
Oprócz tehgo toto młode drze się bez powodu a jutro jedziemy do teśców na święta.... Ale mam nasdzeje że będzie jak u Asi-jutro wstanę z zapałem do pracy i w dobrym humorze
 
Mea- świetna ta chusta tylko... hm... Lidka za Chiny luidowe brzuszkiem do mamusi siedzieć nie będzie. Da się toto zawiązać tak żeby bobas patrzył przed siebie?
Ja dziś mam jakiegoś doła- nic się nie chce, nie podobam się sobie, waga pokazała więce3j niż wczoraj a na dodatek coś mi odbiło żeby wyparzyć Lidkowe grzechotki- wrzuciłam do gara i zapomniałam. W efekcie sąś do niczego a najgorsze że powyginała się też ta ulubiona mojej córci i kicha...
Oprócz tehgo toto młode drze się bez powodu a jutro jedziemy do teśców na święta.... Ale mam nasdzeje że będzie jak u Asi-jutro wstanę z zapałem do pracy i w dobrym humorze

dzis jest taki dzien ... nie przejmuj sie :)
 
My po obiedzie ( musialam jednak zrobic bo T sie zerwal z zajec) no i po spacerku jutro mamy szczepienie grrrrrrrr no a tak poza tym to moj maluch dzis fiksuje ciagle sie przewala z plecow na brzuch i sie zlosci bo jedna raczke sobie przygniata i jak mu ona tak utknie to sie wkurza no i po wielu trudach ja uwalnia i zadowolony glowe dzwiga ale potem sie zmeczy i nie umie sie obrocic w druga strone hehe a jak ja to robie to sie wkurza no i ciagle musze go pilnowac bo co odejde to on sie przewala nawet jak go w lozeczku zostawiam to tez sie przekrecil na brzuch i raz mu nogi utknely miedzy szczebelkami wiec musze go pilnowac jak gdzies ide to go biore do hustawki a to dopiero poczatek juz widze co pozniej bedzie haha
 
ojoj nieciekawie.. mzoe to mleczko jest niedobre???? kazde rozni sie skladem wiec.... a jakie podajesz??
co do sytuacji domowej to smutne co piszesz...mam tylko nadzieje ze wszystko sie ulozy....
Rysiu taki fajny chlopak rosnie...
co do zdrowka dzieciaczkow to kilkoro nam sie tu pochorowalo
biedactwa nasze kochane
Ty tez sie trzymaj i zycze abyscie jak najszybciej byli na swoim.
buziaki
podaje nan active awsze byl nim dokarmiany i nic sie nie dzialo;/

Mea super fotki:) hehe Agatka jest sliczna;)

a u mnie placz od godziny i noszenie na rekach....;/ehhh miesnie moje niedlugo beda jak ze stali...;/
 
i znow Rysiek sie urzygal...;/
wiec to nie od jablka bo jablkoodstawilam wczoraj juz nie dalam zeby sprawdzic...;/

ehhhh ja juz nie iwem co robic..ta lekarka u ktorej jest zapisany mowi zeby przestac dopajac....ze to od dopajania...a chyba trzeba dopajac jak je sztuczne??


DAFFF jak Ty zageszczasz melko ta kaszka??
moze mu dam tak na noc zeby na noc nie ulal moze pospi dluzej bo odkad ulewa to je po 3-4 razy na noc..;/
 
i znow Rysiek sie urzygal...;/
wiec to nie od jablka bo jablkoodstawilam wczoraj juz nie dalam zeby sprawdzic...;/

ehhhh ja juz nie iwem co robic..ta lekarka u ktorej jest zapisany mowi zeby przestac dopajac....ze to od dopajania...a chyba trzeba dopajac jak je sztuczne??


DAFFF jak Ty zageszczasz melko ta kaszka??
moze mu dam tak na noc zeby na noc nie ulal moze pospi dluzej bo odkad ulewa to je po 3-4 razy na noc..;/

ja robie roznie 150 albo 180 mleka... i dosypuje kaszki.. na opakowaniu pisze 4-5 lyzeczki... zawsze daje 3 ale jak widze ze ma mega gloda to daje 4.
ale teraz pediatra od 4 mca doradzila nie kaszke a kleik.... chyba lepiej dla dziecka... moze mniej riozpycha... problem w tym ze julka kaszke kocha a kleiku nie che hihihi
dodam ze ja stosuje te specyfiksy z bobovity i np kleiku daje sie 6-7 lyzeczek... ale my mamy dawac 3-4 bo Julka za gruba jest.
 
podaje nan active awsze byl nim dokarmiany i nic sie nie dzialo;/

Mea super fotki:) hehe Agatka jest sliczna;)

a u mnie placz od godziny i noszenie na rekach....;/ehhh miesnie moje niedlugo beda jak ze stali...;/

moze ty powinnas sprobowac z husta ...

kasiek a moze sprobuj dac mu to mleko ktore my agatce dajemy - NAN AR ... ono jest dosc geste i mniej sie po nim wylewa ...
 
reklama
a jak tam kupa Kasiek??? zrobil Rysiu??? ja bym juz sie bala 3 dni bez kupy tylko na sztucznym to nie dobrze....
znajac siebie juz bym dzwonila do pediatry...
zawsze doradzi i zzechce ogladnac maluszka.....
nigdy nie wiadomo co sie dzieje..czy jelitka dobrze pracuja na sztucznym mleczku....
ale to tez moze byc reakcja na zmiane mleka..
julka na poczatku miala dziwne kupy i tez nie zawsze byly ale to max 1 dzien nie bylo....
 
Do góry