reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

Ja takiego mega lenia mialam wczoraj ,kuzwa doslownie nic nie chcialo mi sie robic ,no i przez tego lenia dostalam zrype od Jarka ahahhaah ze nawet obiadu nie zrobilam a on glodny ojjjj Boze nie chcialo mi sie i juz ! zwalilam na Filipa ze marudny bo zastrzyki bral e tam !!!!! Rozpalil se grila i kielbase usmazyl !

Ale dzis wstalam z takim powerem ze masakra ,tylze rzeczy zrobilam ze ho ho ,no i obiad ma co by z japy nie stekal zas !

NO ale musze sie pochwalic ze w poniedzialek mnie zaskoczyl ,mowi NIUNIA MAM COS DLA CIEBIE ,poszedl do Patryka pokoju i wychodzi z aparatem przewieszonym na szyji !!!Kupil dla mnie sprzecik bo wiedzial ze chcialam zawsze a ta nasza stara cyfrowke wziol se do pracy foty robic swojej roboty !!! NO a ja se zostalam z piekniutkim FUJIFILM S2100 HD a co !!!
Narazie umiem tylko pstryknac fote na nim jeszcze sie nie bawilam tak na calego.
NO ale umie zaskoczyc ten moj maz !

Tak czy siak nastepnego dnia nie mial obiadu ahhahah !

Filip dzis rano wziol ostatni zastrzyk ,biedny juz tak sie przyzwyczail ze nawet nie plakal przy ostatnich ,cierpliwie czekal az bedzie koniec i damy mu spokoj ! Dobrze ze kobiety robily mu te zastrzyki tak ze nawet sladow nie ma ! tylko od ukucia ,zadnych siniakow ,zgrubien itp !
Maly juz dobrze nawet z nosaka juz mu nie leci i dzieki Bogu - dzisiaj wieczorkiem do doktorki oby nic juz mu nie znalazla.
No i stwierdzone ze ida zeby - maskara jakas ! Jest taki placzliwy i nerwowy ze szok !trze dziasla wszsytkim co w poblizu jego buzi i rak ,proboj ugryzc kazdego kto go trzyma .a jak juz mu sie uda to robi to tak mocno ze sprawia mu to bol bo zaczyna plakac .
Najlepsze jesto to ze ja jakos tak nie widze zeby te jego dzisla sie zmienily ehhhh !

Czy smarujecie dziaselka aby maluszka ulzyc???slyszalam ze DENTINOX jest dobry bo bratowa chwalila - uzywala ktoras?
Mlody przesypia noce na kaszy ,dzisiaj spal do 7 rano od 20 ! wiec spoko ,tylko zeby tak w dzien nie marudzil ehhh !
 
reklama
Ja takiego mega lenia mialam wczoraj ,kuzwa doslownie nic nie chcialo mi sie robic ,no i przez tego lenia dostalam zrype od Jarka ahahhaah ze nawet obiadu nie zrobilam a on glodny ojjjj Boze nie chcialo mi sie i juz ! zwalilam na Filipa ze marudny bo zastrzyki bral e tam !!!!! Rozpalil se grila i kielbase usmazyl !

Ale dzis wstalam z takim powerem ze masakra ,tylze rzeczy zrobilam ze ho ho ,no i obiad ma co by z japy nie stekal zas !

NO ale musze sie pochwalic ze w poniedzialek mnie zaskoczyl ,mowi NIUNIA MAM COS DLA CIEBIE ,poszedl do Patryka pokoju i wychodzi z aparatem przewieszonym na szyji !!!Kupil dla mnie sprzecik bo wiedzial ze chcialam zawsze a ta nasza stara cyfrowke wziol se do pracy foty robic swojej roboty !!! NO a ja se zostalam z piekniutkim FUJIFILM S2100 HD a co !!!
Narazie umiem tylko pstryknac fote na nim jeszcze sie nie bawilam tak na calego.
NO ale umie zaskoczyc ten moj maz !

Tak czy siak nastepnego dnia nie mial obiadu ahhahah !

Filip dzis rano wziol ostatni zastrzyk ,biedny juz tak sie przyzwyczail ze nawet nie plakal przy ostatnich ,cierpliwie czekal az bedzie koniec i damy mu spokoj ! Dobrze ze kobiety robily mu te zastrzyki tak ze nawet sladow nie ma ! tylko od ukucia ,zadnych siniakow ,zgrubien itp !
Maly juz dobrze nawet z nosaka juz mu nie leci i dzieki Bogu - dzisiaj wieczorkiem do doktorki oby nic juz mu nie znalazla.
No i stwierdzone ze ida zeby - maskara jakas ! Jest taki placzliwy i nerwowy ze szok !trze dziasla wszsytkim co w poblizu jego buzi i rak ,proboj ugryzc kazdego kto go trzyma .a jak juz mu sie uda to robi to tak mocno ze sprawia mu to bol bo zaczyna plakac .
Najlepsze jesto to ze ja jakos tak nie widze zeby te jego dzisla sie zmienily ehhhh !

Czy smarujecie dziaselka aby maluszka ulzyc???slyszalam ze DENTINOX jest dobry bo bratowa chwalila - uzywala ktoras?
Mlody przesypia noce na kaszy ,dzisiaj spal do 7 rano od 20 ! wiec spoko ,tylko zeby tak w dzien nie marudzil ehhh !

my uzywamy DENTINOX obecnie i jest duza ulga ale wiadomo nie na dlugo....
 
I ja mam mega lenia ale cos nie cos zrobilam:tak:teraz pije herbatke i chyba zaczne prac dywan.Maly zasnal ale ciekawe na jak dlugo:sorry2:jakis niespokojny jest ale to chyba dlatego ze nie byl na spacerku.Jak sie obudzi i nie bedzie mial temperatury to wyjde z nim na podworze,pytalam pielegniarki i powiedziala ze mozna wyjsc;-)dzis na szczepieniu zostawilam 350 zł ale pocieszenie jest takie ze na nastepnym bedzie tylko 5w1:-)

brrrrrrrrr kiedy sie ten okres skonczy??? to juz tydzien a ja mniejszej ilosci tego czegos nie zauwazam.... musze do gin pojsc bo koncze jeszcze azalie ale jak wiadomo cyc w odstawke juz prawie calkiem poszedl wiec niech mi cos innego da..........

zauwazylyscie??? ja na bb o tej godzinie!!!!!!!!szok!!!!!!!! ale mje dziecie jak nigdy spi o tej porze,,, i to juz blisko 2 h.... to dobrze przynajmniej marudzic nie bedzie,,,, znow jej sie cos przestawilo i tylko na rekach chce byc,, i tylko u mnie!!!!!!!

poklocilam sie z moim J.... nosz on jest do cholery ojcem a ja od poczatku nie przespalam pod rzad wiecej jak 2 godz,,,, jego nawet ryk malej nie rusza.... wiec sie zkurzylam i powiedzialam ze skoro juz karmie butelka to jedno karmienie on musi przejac no i choc jedna noc w tyg cala..... bo PADAM!!!

juz zaczelam miec braki cierpliwosci,,,, i wstyd sie przyznac ale wczoraj jak mala ryczala juz z godzine bo tylko rece i rece_ a probowalam ja przetzymac po kolejenej probie nia potrzasnelam,,,,nie mocno-fakt uspokoila sie od razu ale ja mam nadal wyrzuty sumienia ... bo jak ja moglam.....

bosz wariuje.... wygladam jak wieloryb,,, nie wysypiam sie ,,, mpja wizyta u fryzjera to klapa.... i jeszcze te chrzciny w poniedzialek.... i tluumy gosci.... nie wytzrymam

Wiem jak sie czujesz bo ja czasami mam tak z corka:tak:tez mam nerwa i ja potrzasne:tak:na szczescie Patryka nie doswiadczylo cos podobnego;-)
Stres robi swoje wiec potrzeba ci troche odpoczynku:tak:porozmawiaj z mezem powaznie i popros o pomoc;-)oby sie zgodzil;-)
 
Laski tosz ja wam nie zakomunikowalam, ze dzis moje Teście pojechali na swieta do dziwzyna, tak wiec chata wolna!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Laski a moze to jakas taka pogoda niewiadomo jaka hehe skoro wszystkie prawie maja mega lenia !Najlepiej zgonic na pogode :-D

A ja umylam włosy bitki i surówke zrobiłam i juz tez nic mi se nie chce a i tak mąż bedzie za 40 min wiec jutro dalsza czesc roboty ! obysmy jutro dostaly energi :-D skoro tak wsyztsko na jutro przekjladamy haha :happy2:
 
ASKA jednak czasami trzeba dostac zrypke;-)potem lepiej sie pracuje:-D
Fajnie ze Filipkowi przechodzi i ze juz dupcia nie bedzie kluta:-)no i fajny prezenci dostałas:-)ten twoj chlop to umie zaskoczyc:tak:;-)
 
ASKA jednak czasami trzeba dostac zrypke;-)potem lepiej sie pracuje:-D
Fajnie ze Filipkowi przechodzi i ze juz dupcia nie bedzie kluta:-)no i fajny prezenci dostałas:-)ten twoj chlop to umie zaskoczyc:tak:;-)


no chyba trzeba mi bylo takiego tapniecia ! bo za dobrze mialam.ale jak nedznie zgonilam na Filipa ze beczal pol dnia hahah ! a tak naprawde mi sie poprostu niechcialo.Patrykowi usmazylam omleta posmarowalam nutella i byl szczesliwy !
dobrze ze aparatu nie kazal oddac haha! dzisiaj juz obiad ma co by nie marudzil i papy nie darl !
ja tez sie ciesze ze mlody dochodzi do siebie no i pociska z jedzeniem niezle -tylko ze trwa to dluzej teraz bo szoruje smokiem po dziaslach czasami !
 
U mnie dopołudnia pogoda jaka taka ale wiało i przywiało deszcz... Mały marudny chyba na zmianę pogody teraz mu trochę przeszło i odzyskał trochę humorek.
 
reklama
bierzcie i oceniajcie !!!

attachment.php


attachment.php


tylko blagam nie komentujcie mojego wywalonego brzucha !!!
ale agatka po 3 minutach miala dosc ...
 
Do góry