reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

brrrrrrrrr kiedy sie ten okres skonczy??? to juz tydzien a ja mniejszej ilosci tego czegos nie zauwazam.... musze do gin pojsc bo koncze jeszcze azalie ale jak wiadomo cyc w odstawke juz prawie calkiem poszedl wiec niech mi cos innego da..........

zauwazylyscie??? ja na bb o tej godzinie!!!!!!!!szok!!!!!!!! ale mje dziecie jak nigdy spi o tej porze,,, i to juz blisko 2 h.... to dobrze przynajmniej marudzic nie bedzie,,,, znow jej sie cos przestawilo i tylko na rekach chce byc,, i tylko u mnie!!!!!!!

poklocilam sie z moim J.... nosz on jest do cholery ojcem a ja od poczatku nie przespalam pod rzad wiecej jak 2 godz,,,, jego nawet ryk malej nie rusza.... wiec sie zkurzylam i powiedzialam ze skoro juz karmie butelka to jedno karmienie on musi przejac no i choc jedna noc w tyg cala..... bo PADAM!!!

juz zaczelam miec braki cierpliwosci,,,, i wstyd sie przyznac ale wczoraj jak mala ryczala juz z godzine bo tylko rece i rece_ a probowalam ja przetzymac po kolejenej probie nia potrzasnelam,,,,nie mocno-fakt uspokoila sie od razu ale ja mam nadal wyrzuty sumienia ... bo jak ja moglam.....

bosz wariuje.... wygladam jak wieloryb,,, nie wysypiam sie ,,, mpja wizyta u fryzjera to klapa.... i jeszcze te chrzciny w poniedzialek.... i tluumy gosci.... nie wytzrymam
 
reklama
Ja dziś wszystko ładnie posprzątałam w domu, z Małą się wybawiłam i mi usnęła, więc mam chwilę na neta, ale wnerwiłam się na J i mi humor się zjeeeebał. On to mnie czasem tak wkurza, że zaraz mam myśli po cholerę z nim jestem. Ale to tylko emocje bo mi potem te głupie myśli mijają..
 
Ja dziś wszystko ładnie posprzątałam w domu, z Małą się wybawiłam i mi usnęła, więc mam chwilę na neta, ale wnerwiłam się na J i mi humor się zjeeeebał. On to mnie czasem tak wkurza, że zaraz mam myśli po cholerę z nim jestem. Ale to tylko emocje bo mi potem te głupie myśli mijają..
skąd ja to znam:-D:-D:-D
po ślubie będzie jeszcze gorzej:tak::-)ale da się żyć:happy2:
 
brrrrrrrrr kiedy sie ten okres skonczy??? to juz tydzien a ja mniejszej ilosci tego czegos nie zauwazam.... musze do gin pojsc bo koncze jeszcze azalie ale jak wiadomo cyc w odstawke juz prawie calkiem poszedl wiec niech mi cos innego da..........

zauwazylyscie??? ja na bb o tej godzinie!!!!!!!!szok!!!!!!!! ale mje dziecie jak nigdy spi o tej porze,,, i to juz blisko 2 h.... to dobrze przynajmniej marudzic nie bedzie,,,, znow jej sie cos przestawilo i tylko na rekach chce byc,, i tylko u mnie!!!!!!!

poklocilam sie z moim J.... nosz on jest do cholery ojcem a ja od poczatku nie przespalam pod rzad wiecej jak 2 godz,,,, jego nawet ryk malej nie rusza.... wiec sie zkurzylam i powiedzialam ze skoro juz karmie butelka to jedno karmienie on musi przejac no i choc jedna noc w tyg cala..... bo PADAM!!!

juz zaczelam miec braki cierpliwosci,,,, i wstyd sie przyznac ale wczoraj jak mala ryczala juz z godzine bo tylko rece i rece_ a probowalam ja przetzymac po kolejenej probie nia potrzasnelam,,,,nie mocno-fakt uspokoila sie od razu ale ja mam nadal wyrzuty sumienia ... bo jak ja moglam.....

bosz wariuje.... wygladam jak wieloryb,,, nie wysypiam sie ,,, mpja wizyta u fryzjera to klapa.... i jeszcze te chrzciny w poniedzialek.... i tluumy gosci.... nie wytzrymam
ja na początku musiałam podkłady gin nosić bo tak się lało i to po 3 tyg
co do karmienia to masz rację-ja zrobiłam to samo:tak:
też czasami brak mi cierpliwości-wtedy krzyczę sama do siebie i płaczę-to raczej normalne
spęd rodzinny mam w niedziele więc też rozumiem-już jestem chora:szok:
 
Musze dzis posprzatac w koncu ale mam lenia bo ta pogoda jest depresyjna zaraz sie zbiore i troche ogarne T dzis je na uczelni wiec nie robie obiadu a jutro jade na zakupy dla malego bo jak poprzebieralam jego ciuchy to uzbieralam worek chyba 20 kg ciuchow z ktorych wyrosl ale na gore do schowka schowam moze sie przyda kiedys:)

ja tez mam dzis mega lenia ... nic mi sie nie chce ...

ale opanowalam juz wiazanie elastycznej chusty ... jak agatka wstanie to wyprobuje i zobaczymy czy sie jej bedzie podobalo :)
 
Witam się deszczowo!!!!
Mega Leń doszedł i do mnie- po prostu masakra!!!Wszystko przekładam na jutro, na jutro aż w końcu zastaną mnie święta a jak daleko w lesie!!
Kurna ja już dwa tyg nie karmię, Yaz czeka aby go zacząć brac tylko @ brak, poseksiłabym się ale bez tabletek to mi się nie chce za bardzo....
 
Witam się deszczowo!!!!
Mega Leń doszedł i do mnie- po prostu masakra!!!Wszystko przekładam na jutro, na jutro aż w końcu zastaną mnie święta a jak daleko w lesie!!
Kurna ja już dwa tyg nie karmię, Yaz czeka aby go zacząć brac tylko @ brak, poseksiłabym się ale bez tabletek to mi się nie chce za bardzo....

ja zaplanowalam na jutro pieczenie a w sobote masy do ciasta ... wiecej w tym roku nie robie bo pierwszy dzien swiat w krakowie a drugi u mamy :)
 
reklama
Witam się deszczowo!!!!
Mega Leń doszedł i do mnie- po prostu masakra!!!Wszystko przekładam na jutro, na jutro aż w końcu zastaną mnie święta a jak daleko w lesie!!
Kurna ja już dwa tyg nie karmię, Yaz czeka aby go zacząć brac tylko @ brak, poseksiłabym się ale bez tabletek to mi się nie chce za bardzo....

ahha ja tez mam lenia ledwo umylam naczynia..... a zaarz serial moj leci... pozniej obiad trzeba robic ehhhh nie chce mi sie...
a ja wlasnie jestem po @:-)
dzis na pewno cos bedzie:-)
co do miesiaczki to ja po zaprzestaniu karmienia po 3 tyg dostalam..
 
Do góry