reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

reklama
hej laseczki!!
nie bylo mnie ze hhooohoooo
ale po zakopanym pojechalam od mamy a teraz jeste w krk u siostry...
takze nie mamy za ciekawie..;/

mam nadzieje ze wszytskie bobasy zdrowe jak rybki!!!!


u nas narazie wszystko zle;/
mleko mi zaniklo...nerwy...;/

maly ulewa po sztucznym..;/
kupa raz na kilka dni;/
takze lipa..
probowalismy jabluszka ale nie pomaga;/ daje lyzeczke dziennie...
probiotyki przestaly dzialac..chyba sie przyzwyczail....
i pic nie chce..;/

ciagle chce na rekach...placze...wazy 7,5 kg...
ja padam na ryjek..;/

i jeszcze ta aytuacja w domu ze czuje sie jak bezdomna..,..
w czercu konczy sie umowa najmu i wyprowadzam sie do swojego meiszkania z dzieckiem..;/

a teraz ubieram malego i lece do bib;ioteki...
pozdrawiamy was goraco!!!

ojoj nieciekawie.. mzoe to mleczko jest niedobre???? kazde rozni sie skladem wiec.... a jakie podajesz??
co do sytuacji domowej to smutne co piszesz...mam tylko nadzieje ze wszystko sie ulozy....
Rysiu taki fajny chlopak rosnie...
co do zdrowka dzieciaczkow to kilkoro nam sie tu pochorowalo
biedactwa nasze kochane
Ty tez sie trzymaj i zycze abyscie jak najszybciej byli na swoim.
buziaki
 
U nas żadnych nowości.
Przygotowania do ślubu pełną parą, to już za miesiąc z groszami;)
Od soboty jestem szczęśliwą narzeczoną - no fakt wiadomy już, ale niby mały pierścionek a jak dużo zmienia w życiu:) Uszczęśliwia mega mocno:)
Przestałam nad ranem zabierać Martynkę do naszego łóżka i jednak nie odzwyczaiła się od swojego:) Jakoś z nią w trójkę w łóżku było ciasno. Mamy łóżko 160 na 200, ale J się tak rozwala, Martynka też, że ja mam jakieś 20cm for me:p (z nutką przesady:p) Masakra;D Tak więc powiedziałam dość;D

Ostatnio zaobserwowałam u siebie małego lenia:p W sobie, o. Jak kiedyś na bieżąco prasowałam i prałam ubrania tak teraz wszystko zalega.....

Moja mama dziś zaszalała. Kupiła Martynce wanienkę (wcześniej miała taką małą, wyrosła z niej). Zaje..bista ta wanienka, ma termometr na dnie (zresztą wkleję Wam zaraz), kupiła jej też butki takie mięciusie dla niemowląt takie eleganckie, sukienkę, ogrodniczki i maskotkę. Mama ma niezłego hopla na pkt Małej:)
super wanienka!

ahahaah ale sie usmialam... no boskie to jest!!!
i fakt ze ja przy 1szym dziecku mam niektore nawyki co sa napisane przy drugim dziecku... załamałam sie....
daffi ja mam niektore z 3-go dzieka...to jest zalamka:p hehe

hej laseczki!!
nie bylo mnie ze hhooohoooo
ale po zakopanym pojechalam od mamy a teraz jeste w krk u siostry...
takze nie mamy za ciekawie..;/

mam nadzieje ze wszytskie bobasy zdrowe jak rybki!!!!


u nas narazie wszystko zle;/
mleko mi zaniklo...nerwy...;/

maly ulewa po sztucznym..;/
kupa raz na kilka dni;/
takze lipa..
probowalismy jabluszka ale nie pomaga;/ daje lyzeczke dziennie...
probiotyki przestaly dzialac..chyba sie przyzwyczail....
i pic nie chce..;/

ciagle chce na rekach...placze...wazy 7,5 kg...
ja padam na ryjek..;/

i jeszcze ta aytuacja w domu ze czuje sie jak bezdomna..,..
w czercu konczy sie umowa najmu i wyprowadzam sie do swojego meiszkania z dzieckiem..;/

a teraz ubieram malego i lece do bib;ioteki...
pozdrawiamy was goraco!!!
kochana kupa raz na kilka dni i ulewaniem sie nie przejmuj bo to normalne! trzymam kciuki zeby sie dobrze ulozylo i szkoda ze mleczko ci zanika:(

a ja sie witam!
DZIS KONCZYMY 3 MIECIACE!!!!!!!!!!!!!!


u nas pogoda wiosenna wiec niedlugo spadamy na spacerek:)
dziewczyny, co do azs, ja nie wiem co malemu jest ma na czole takie krostki caly czas, i pediatra kazala mi robic pranie w platkach ydlanych, w gazecie przeczytalam zae jak kaza praz w platkach to dziecko ma stan zapalny skory, ale te krostki jednego dnia sa czerwone a drugiego wogole ich nie widac:/ i sie martwie bo nie wiem co jest grane:/

i do tego czasem kluja mnie jajniki, bardziej prawy szczegolnie pod koniec dnia, moj K. twierdzi ze jajniki wrazacja do pracy po ciazy aale ja czuje ze cos jest nie tak....:(
 
hej hej.
to jednak okres. brzuch mnie boli :-( trochę mniej jak przed ciążą ale jednak, miałam cichą nadzieję, że mnie oszczędzi, a tu dupa...
Danielek śpi, tatuś odsypia noc a ja się lenię.
 
hej hej.
to jednak okres. brzuch mnie boli :-( trochę mniej jak przed ciążą ale jednak, miałam cichą nadzieję, że mnie oszczędzi, a tu dupa...
Danielek śpi, tatuś odsypia noc a ja się lenię.

bidulka...
witaj w klubie z tym ze ja mam okres jeszcze bardziej boesny niz przed ciaza...ajccccc...
moglabym znow byc w ciazy hehe..
zaczne brac tabsy i bede przestawiac sobie okres jaki kiedys...
masakra
 
a ja juz mam dosc sprzatania!!
co do okresu to mi po 3 miesiacach sie unormowalo i teraz jest ok
mam cudowne wiesci-jutro przyjada naprawic mi pralke bo uwzglednili moja reklamacje:-D

Georgina-gratulacje!!
 
Czesc :nerd:
No a ja tez mam lenia wstalismy 9.30 i poszlismy spac 21... im dluzej sie spi tym czlolwiek bardziej zmeczony len i nic sie niechce robic ...:confused::nerd:

A miałam lodówke umyć... no i bite musze zrobic ajjj i wlasnie misio sie obudził pospał 30 min ehhh :cool:
 
reklama
Nie masz za co przepraszać bo ja te "mądrości" stosowałam jak pierwszy raz ją uczyłam samodzielnego zasypiania;-)
Ale teraz mam ten największy problem że wszyscy śpimy w jednej sypialni i nie mogę jej tam wrzeszczącej zostawić bo obudzi mi Tomka i wtedy już całkiem katastrofa będzie!
A przenieść jej nie mam na razie gdzie..i nie chcę bo wg mnie to za prędko...nowy braciszek zostaje w sypialni a ona idzie do innego pokoju:baffled:
Dziś z nią rozmawiałam cały dzień!!! A i tak jak tylko położyłam ją do łóżeczka i tylko wspomniałam że wyjdę zaczęła ryczeć:wściekła/y:
Ale znalazłam inną metodę...położyłam ją do łóżka a ja siadłam na swoim i czekałam aż zaśnie!
Stopniowo będę opuszczać sypialnię...może to podziała:no:

Sory że wam tak truję o Hani ale martwię się o tego mojego większego bąbelka:-(


Nessi może nie będzie tak źle..Dagmar dobrze napisała!
Hania też miała..jak to określiła pani doktor..lekkie AZS i smarowałam ją do 1,5 roku emolium i na razie mamy spokój!
A z tą dietą..no przecież ty znikniesz jak będziesz tak jeść jak kiedyś:szok::szok::szok:Ja bym też się poddała i przeszła na butlę:no:

Akasiam trzymamy kciuki żeby wszystko było dobrze i życzę wytrwałości w ćwiczeniach..pewnie ci ciężko słuchać płaczu:no:

Mea
Wiązanie chusty - podwójny krzyż | wideo
Wrzuta.pl - 20090809-112149
Wrzuta.pl - 20090809-105258
Chusty Elastyczne w dziale Produkty (strona informacyjna Polekont)

AGUS moja corcia tak wlasnie zasypia:tak:ja musze byc z nia w pokoju,inaczej nie poszlaby spac ale mi to nie przeszkadza:no:trwa to moze gora 10 minut wiec luzik;-)i tez mam podobna sytuacje w sypialni:tak:spimy wszyscy:tak:

dziewczyny mam pytanie... po porawej stronie wyswietlaja sie dyskusje grup itp.. powiedzcie mi czy kazdy w to moze wejsc??? bo ja teraz patrze ze wyswietla sie ten moj temat na zamknietym "Linki do aguagu"... ja w grupie jestem wiec moze dlatego moge wejsc,..... ale tak mnie to dziwi czy inni spoza grupy tez to widza i moga na niego wejsc????????skoro zamkniete to nie powinno sie nawet wyswietlac.....

Ojej:szok::szok::szok:kurka co sie popiepszylo:wściekła/y:ja tez wchodze na inne grupy:szok:

A My dzisiaj jesteśmy po szczepieniu ... troszku zakwilił jak pielęgniarka wyciągała igłę ale niewiele tego płaczu było, gorzej było z rana jak zakładałam mu czapkę :/ normalnie ryczał jakby go ze skóry obdzierali! ale zawsze pomaga na uspokojenie delikatne dmuchnięcie w buzię :) bo mi się prawie już krztusić z płaczu zaczynał a tak dotarło, że czapa już na głowie, jest, nie zejdzie i trzeba się z tym faktem pogodzić, a raczej zapomnieć o istnieniu czegokolwiek na głowie :)

Po szczepieniu posmarowałam mu nózię maścią arnikową ,leży w łóżeczku i się bawi zabawkami, robił sobie przed chwilą krótką drzemkę i znowu zabawa :) zaraz zmienię mu pampersa , pogadam i albo zaśnie albo do cyca albo-albo znowu drzemka :0 w międzyczasie sprawdzam czółko, :)

My tez juz po szczepieniu:tak:maly plakal bardzo,nawet bym powiedziala ze wrzeszczal:tak:bylo tylko jedno wklucie i rota do buzi:tak:i mam nadzieje ze nie bedzie zadnych reakcji poszczepiennych.
hej laseczki!!
nie bylo mnie ze hhooohoooo
ale po zakopanym pojechalam od mamy a teraz jeste w krk u siostry...
takze nie mamy za ciekawie..;/

mam nadzieje ze wszytskie bobasy zdrowe jak rybki!!!!


u nas narazie wszystko zle;/
mleko mi zaniklo...nerwy...;/

maly ulewa po sztucznym..;/
kupa raz na kilka dni;/
takze lipa..
probowalismy jabluszka ale nie pomaga;/ daje lyzeczke dziennie...
probiotyki przestaly dzialac..chyba sie przyzwyczail....
i pic nie chce..;/

ciagle chce na rekach...placze...wazy 7,5 kg...
ja padam na ryjek..;/

i jeszcze ta aytuacja w domu ze czuje sie jak bezdomna..,..
w czercu konczy sie umowa najmu i wyprowadzam sie do swojego meiszkania z dzieckiem..;/

a teraz ubieram malego i lece do bib;ioteki...
pozdrawiamy was goraco!!!

Widze ze nie za ciekawie u ciebie:-(no ale jak masz sie meczyc to lepiej jednak isc do siebie pomieszkac;-)mam nadzieje ze maz pojdzie razem z wami;-)

super wanienka!


daffi ja mam niektore z 3-go dzieka...to jest zalamka:p hehe


kochana kupa raz na kilka dni i ulewaniem sie nie przejmuj bo to normalne! trzymam kciuki zeby sie dobrze ulozylo i szkoda ze mleczko ci zanika:(

a ja sie witam!
DZIS KONCZYMY 3 MIECIACE!!!!!!!!!!!!!!


u nas pogoda wiosenna wiec niedlugo spadamy na spacerek:)
dziewczyny, co do azs, ja nie wiem co malemu jest ma na czole takie krostki caly czas, i pediatra kazala mi robic pranie w platkach ydlanych, w gazecie przeczytalam zae jak kaza praz w platkach to dziecko ma stan zapalny skory, ale te krostki jednego dnia sa czerwone a drugiego wogole ich nie widac:/ i sie martwie bo nie wiem co jest grane:/

i do tego czasem kluja mnie jajniki, bardziej prawy szczegolnie pod koniec dnia, moj K. twierdzi ze jajniki wrazacja do pracy po ciazy aale ja czuje ze cos jest nie tak....:(

Mnie tez czesto kluja jajniki ale jak bylam u gina i robil przeglad to bylo wsio ok;-)
 
Do góry