reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

I ja sprawdzam wodę łokciem, teraz nawet termometru nie kupowałam;-)

Sorki Aga ale nie doczytałam odnośnie tego, że siedziałaś ma łóżku zanim Hania nie zaśnie, ciesze się że poskutkowało, kilka dni i będzie dobrze, zobaczysz. No i ciesze się z postępów Tomka;-) Ja codziennie od 20 mam wolne;-) kładę dzieci spać i luuuuz....:-) codziennie nie mogę doczekać się 20;-);-):-D:-D


A co do chusty to i mój w domu dłużej niz pół godzinki nie wytrzyma;-) ale gwarantuję, że na spacerze i godzinkę spokojnie posiedzi;-) jak dzieci będą większe i zawiążemy je na plecach to dużo wygodniej będzie;-)

Ja Tomka w domu wcale nie noszę ..bo jak się nie domaga to po co mam go uczyć;-)
A co do tego wiązania na plecach:szok::szok::szok:
Dla mnie to jeszcze kosmos...na razie opanowałam tą kieszonkę a i tak jeszcze rękami go podtrzymuję;-)
Ale z czasem pewnie się przyswyczaję:-)
 
reklama
dziewczyny mam pytanie... po porawej stronie wyswietlaja sie dyskusje grup itp.. powiedzcie mi czy kazdy w to moze wejsc??? bo ja teraz patrze ze wyswietla sie ten moj temat na zamknietym "Linki do aguagu"... ja w grupie jestem wiec moze dlatego moge wejsc,..... ale tak mnie to dziwi czy inni spoza grupy tez to widza i moga na niego wejsc????????skoro zamkniete to nie powinno sie nawet wyswietlac.....
 
Hej dziewczynki ale pogoda u nas dzis do bani chyba bede siedziala w domu maly dosypia ale zaraz sie pewnie obudzi. Moj szkrab lubi lewa strone tzn w wozku albo jak sie patrzy na karuzelke albo jak go karmie to trzyma glowe prosto ale jak spi to klade go na plecy i zawsze uklada glowe na lewo nawet jak na prawo mu uloze to ja przekreca wiec pol nocy klade go na boku zeby mial glowe na prawo inaczej sie przekreca a wdzien to pieluche podkladam pod glowke no i jak lezy to tez kurcze glowa na lewo bo my jestesmy z jego lewej str zawsze wiec musze go zaczac klasc troche tak zeby mial nas po prawej bo wtedy glowe trzyma ladnie na prawo ale upodobal sobie jednak lewa strone:)
 
Musze dzis posprzatac w koncu ale mam lenia bo ta pogoda jest depresyjna zaraz sie zbiore i troche ogarne T dzis je na uczelni wiec nie robie obiadu a jutro jade na zakupy dla malego bo jak poprzebieralam jego ciuchy to uzbieralam worek chyba 20 kg ciuchow z ktorych wyrosl ale na gore do schowka schowam moze sie przyda kiedys:)
 
dziewczyny mam pytanie... po porawej stronie wyswietlaja sie dyskusje grup itp.. powiedzcie mi czy kazdy w to moze wejsc??? bo ja teraz patrze ze wyswietla sie ten moj temat na zamknietym "Linki do aguagu"... ja w grupie jestem wiec moze dlatego moge wejsc,..... ale tak mnie to dziwi czy inni spoza grupy tez to widza i moga na niego wejsc????????skoro zamkniete to nie powinno sie nawet wyswietlac.....

No właśnie:szok: ja weszłam bez problemu do innej grupy, zatem każdy tez może do naszej zaglądać:-( Tam sa nasze dane i nie chce żeby ktoś spoza naszego grona miał dostęp.
 
dane to malo pwoiedziane..ale sa tam nasze np najciezsze dni z zycia ciezarowek...itp.....
po co ktos ma nam czytac co tam zlego sie dzieje w naszym zyciu...po to jest zamknieta grupa... ja tez wchodze na inne takze jestem w szoku!!!!
temat Mei tez jest z tym planem ich mieszkania...
 
A My dzisiaj jesteśmy po szczepieniu ... troszku zakwilił jak pielęgniarka wyciągała igłę ale niewiele tego płaczu było, gorzej było z rana jak zakładałam mu czapkę :/ normalnie ryczał jakby go ze skóry obdzierali! ale zawsze pomaga na uspokojenie delikatne dmuchnięcie w buzię :) bo mi się prawie już krztusić z płaczu zaczynał a tak dotarło, że czapa już na głowie, jest, nie zejdzie i trzeba się z tym faktem pogodzić, a raczej zapomnieć o istnieniu czegokolwiek na głowie :)

Po szczepieniu posmarowałam mu nózię maścią arnikową ,leży w łóżeczku i się bawi zabawkami, robił sobie przed chwilą krótką drzemkę i znowu zabawa :) zaraz zmienię mu pampersa , pogadam i albo zaśnie albo do cyca albo-albo znowu drzemka :0 w międzyczasie sprawdzam czółko, :)
 
Nessi zazdroszczę dziecka bo z tą moją małą małpą idzie cholery dostać. Nie idzie jej przetłumaczyć,że muszę sprzątać a z nią na rękach jest ciężko:-D
 
reklama
hej laseczki!!
nie bylo mnie ze hhooohoooo
ale po zakopanym pojechalam od mamy a teraz jeste w krk u siostry...
takze nie mamy za ciekawie..;/

mam nadzieje ze wszytskie bobasy zdrowe jak rybki!!!!


u nas narazie wszystko zle;/
mleko mi zaniklo...nerwy...;/

maly ulewa po sztucznym..;/
kupa raz na kilka dni;/
takze lipa..
probowalismy jabluszka ale nie pomaga;/ daje lyzeczke dziennie...
probiotyki przestaly dzialac..chyba sie przyzwyczail....
i pic nie chce..;/

ciagle chce na rekach...placze...wazy 7,5 kg...
ja padam na ryjek..;/

i jeszcze ta aytuacja w domu ze czuje sie jak bezdomna..,..
w czercu konczy sie umowa najmu i wyprowadzam sie do swojego meiszkania z dzieckiem..;/

a teraz ubieram malego i lece do bib;ioteki...
pozdrawiamy was goraco!!!
 
Do góry